0

Wstyd, hańba, kompromitacja.

0

Jaki wstyd. Niech wejdzie do tej bramki.

1

ahahhahahahahahaah hit. Polski stan piłki nożnej

0

Polska gra jak Barca w końcówce sezonu

1

Serio? To jest faul? xd

0

@szkutnik91 Serio ktoś myśli że on wróci?
1. Kontrakt jest jeszcze ważny do 2025 więc trzeba trochę wyłożyć
2. Neymar to jest temat skończony. Zdradził klub wybierając pieniądze. To ma być ta rewolucja?
3. W ostatnich latach był bardzo podatny na kontuzje więc wrócić do topu będzie ciężko

0

Dla mnie zarząd się powinien skupić na zakontraktowaniu Cancelo kosztem Roque. Z brazylijczykiem jest ryzyko ale z Cancelo nie. Gość jest ograny w Premier League. Zdaje sobie sprawę że będzie trochę kosztować ale jeśli możemy tylko 1 piłkarza sprowadzić to na Cancelo bym się zdecydował. Na bokach mamy szczególne braki.

5

Niestety dalej się ośmieszamy. Zwalniamy w podły sposób ludzi bo pieniędzy nam nie starcza

1

Kto jeszcze słucha hiszpańskiego pajaca dziennikarskiego? Fabrizo Romano ma sprawdzone informacje a Romero szuka wszędzie sensacji.

1

Czyli Neves się żegnał z Wolverhampton mając nadzieję na Barcelone ale skoro ona mu odmówiła to poszedł do ligi arabskiej aby się nie skompromitować wizerunkowo? Xddd

0

@Pawlak1992 Oj boli prawda o tym twoim super prezydencie

0

@Pawlak1992 O widzę że próbujesz uciekać i nie wymieniasz transferu Torresa, Garcii czy Alonso. Ja rozumiem że próbujesz wskazać jaki Laporta jest zajebisty tylko pisz całą prawdę a nie wspominasz tylko o dobrych transferach. Wow kolego ja potrafię wskazać jakim fatalnym prezesem jest Laporta a ty dalej miej te klapki na oczach i wierz w tą propagandę sukcesu. Ale w sumie jak można brać Twoje słowa na poważnie skoro mnie obrażasz. LAPORTA- gość który oszukał największą legendę, wypychał z klubu piłkarzy w karygodny sposób, nie wyjaśnił należycie sytuacji z Negreirą tylko bezpodstawnie obraził Real, jesteśmy pośmiewiskiem po dziękowaniu kibicom z Rosji czy nawet to że nie wysłał oferty Messiemu. No rzeczywiście dobry prezydent.

0

@Pawlak1992 On nikogo nie uratował. Oszukał Messiego i kibiców kłamiąc że negocjacje idą w dobrą stronę.

0

No co pieniędzy szuka.

0

@Pawlak1992 Uratował tą decyzją klub xddd. W niezłe bajki wierzysz i skąd wiesz co zrobiłby Font? A no tak gdybasz więc nie twórz śmiesznych teorii spiskowych które nie mają potwierdzenia.

0

Szkoda że kolejne lata z tym politykiem nie prawdziwym prezydentem

0

@Murazor Nie moja wina że nie chce Ci się

0

@Pawlak1992 Wygoogluj co się dzieje od roku co najmniej. Tego jest za dużo żeby napisać.

0

@Pawlak1992 Ty tak serio?

1

Szkoda że on nie został prezesem. Byłaby jakaś nowość a tak został wybrany Laporta tylko ze względu na dawne sukcesy. A o kadencji Laporty to lepiej nie mówić.

8

W przypadku Erica każda kwota powinna być przyjęta nawet najmniejsza bo i tak za darmo przyszedł a chętnych dużo nie będzie więc trzeba brać co jest bo z nim daleko nie zajedziemy

0

To my nie musimy kogoś sprzedać aby innych zakontraktować? Bo się gubię xd

0

@Ilona_VeB Wyzwania na ten moment w Barcelonie? Liga Europy niestety od 2 lat jest naszym celem niestety. Ja na jego miejscu nie odchodziłbym . Wiemy jaka jest teraz sytuacja w Barcelonie.

2

Ale to ściąganie srebrnych medali jest takie żałosne. Owszem przegrali ale trzeba godnie to przetrwać.

0

@Muhitos Ty tak na serio? 2 razy odpadał z Ligi Mistrzów, gdyby nie słabość czołówki to tego mistrzostwa by nie było jak i to że Ter Stegen nas ratował, brak pomysłu taktycznego na topowe drużyny, odklejenie w wypowiedziach i gadanie o czipach, stawianie na Roberto mówiąc że będzie najlepszym kapitanem czy to że dalej będzie liczył na Alonso, Garcię i Torresa xd, no ta pokazał swój pomysł taktyczny z Interem czy Bayernem dostając baty . Przecież Carlo jest topowym trenerem i to że wygrał tylko puchar króla nie oznacza że jest gorszy od Xaviego (zobacz sobie rekordy Ancelottiego)- z całym szacunkiem ale Xavi się chowa przy nim. Ja potrafię myśleć racjonalnie i rozumiem że Xavi zawiódł na wielu płaszczyznach.

0

@Campeon87 No. Serio myślisz że Xavi jest dobrym trenerem?

0

@pioz123 6 netto to też za dużo

0

12 mln dla tak miernego trenera jak Xavi? Xdddd. I pomyśleć że ktoś wypychał Albę, Busquetsa czy Pique.

0

"Myślimy już o przyszłości. O kontynuowaniu budowania tego ekscytującego projektu". No Xavi z Garcią, Torresem czy Alonso na pewno się uda xd. Patrząc na to że jeszcze amigos, średni piłkarz Neves ma przyjść to na pewno. A tak naprawdę z Xavim to tylko przyjdzie hat- trick LE. Ale że Xavi zamienia się w bajkopisarza to się nie spodziewałem. W sumie to dziwne i niezrozumiałe gadanie bardzo dobrze obrazuje wypowiedzi o czipach.

1

@bartekvisca Po prostu Leo nie chciał brać w tym cyrku udziału. Zastanawiać się czy sprzedali określonych piłkarzy, czy pensje się zgadzają. Dobrze wiesz że Messi został oszukany przez Laporte i nie chciał tej niepewności przeżywać jeszcze raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?