Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I pomyśleć że ludzie chcą sprzedaży Kounde
1
Spokojnie ludzie. Laporta wyjdzie i dalej będzie chrzanił o projekcie Xaviego. Tak naprawdę go nie ma.
0
Co za przypadek Eric łamiący linię xdddd
0
Pena wchodzi xdddd
0
Spokojnie ludzie zostaniemy z Garcią i Alonso. Żenada.
2
Weź idź z tego klubu Garcia proszę
0
@slayer Ta i zostańmy z Garcią i Alonso. Araujo też kiedyś zrobił błąd to co też do innego klubu? No proszę
0
1 upadek Garcii xddd
0
@hayek A co miał zrobić? Wiadomo że nie zrobił tego specjalnie ale nie miał jak wybijać niż tak
1
Roberto, Garcia w pomocy xddd. To możemy zapomnieć o rekordzie Ter Stegena
0
A niech go sprzedadzą. Może kiedyś dotrze do tego durnego zarządu że nigdy nie będzie tego wymarzonego projektu patrząc na to kogo oni chcą sprzedawać.
3
ahahahhaha. Ktoś go chce sprzedać i zostaniemy z Ericiem i Alonso. No deal życia xd
1
Najlepsze jest to że klub tak o niego walczył a teraz wielka cisza wokół niego xd
6
Ale ten gość ryczy zasłaniając się rasizmem xd
0
Wiecie może jaki ma cel Barca sprowadzając Nevesa? Przecież to zwykły średniak.
1
Ten gość jest tak odklejony że po dzisiejszym meczu dalej chce go w drużynie xd
4
@JarekS No ta z dumą pozdrawiajmy kibiców którzy popierają Putina którego wojsko morduje ludzi i niszczy ich domy. Najważniejsze to nie być obojętny na zło które się dzieje.
1
Kubo nie dostaje kartki xddddd
2
Parodia dzień 100000 w Barcelonie
35
Kurwa stajemy się takim pośmiewiskiem. Wszystko dla kasy niesamowite. Ta sytuacja to szczyt tego co ostatnio się działo w klubie.
Klęska w europejskich pucharach, Xavi cieszący się z wyników 1 0 w lidze, żenujące wypychanie jak i nie wypłacanie piłkarzom pieniędzy, możliwość sprzedaży najlepszych zawodników, prezydent który jest politykiem, Alemany jednak wraca po tym jak ogłosił że odchodzi, przedłużanie kontraktów zawodników których nie powinno być od lat w klubie, sprawa Negreiry która nie została wyjaśniona a teraz to. I najgorsze że Balde jest na tym filmie- nasza szansa na przyszłość. W sumie jak nasza przyszłość patrząc na to co się dzieje?
0
Kto się spodziewał takiej odpowiedzi xd
0
Tak szybko ta informacja to stawiam że to plotka dziennikarska ale poczekajmy.
0
Klub amigosów. Muszą kogoś zatrudnić aby pomagał Deco w kwestiach prawnych xdddd. Jeszcze Bojan który tylko dlatego jest łączony ponieważ kiedyś grał w Barcelonie. Klub zapomniał o wartościach i zatrudnienia każdego po znajomości.
1
@swer2251 Nie ma żadnego porozumienia. Muszą mu oddać kasę i koniec. To tak jakby Tobie szef powiedział że nie dostaniesz pensji bo firma ma gorszy okres i w imię miłości nie weźmiesz . Szkoda że jesteś taki chop do przodu jeśli chodzi o czyjąś kasę a w stosunku do siebie to byłbyś oburzony że ktoś Ci pieniędzy nie wypłacił.
1
@Danielos8 Nie zmienia to faktu że dalej Alba musi dostać 20 mln bo tak jest w jego kontrakcie a to że tego nie rozumiesz to nie mój problem
10
Musi obniżyć pensję ahahahha. Musi to Laporta wypłacić mu zaległe 20 mln. Mam nadzieję że Alba będzie walczył o swoje i nie ulegnie fałszywemu hasełku "zrezygnuj z pieniędzy w imię klubu". Porozumieć się co do zaległości xddd. 20 mln Barca jest winna Albie i koniec dyskusji. To jak zawodnicy są w podły sposób wypychani to aż przechodzi ludzkie pojęcie.
3
@Worny szef Araujo
1
Dawajcie policja kulki gumowe i seria
2
Niech ścierwa spadają
0
Halo żyje obrona?