0

I pomyśleć że ludzie chcą sprzedaży Kounde

1

Spokojnie ludzie. Laporta wyjdzie i dalej będzie chrzanił o projekcie Xaviego. Tak naprawdę go nie ma.

0

Co za przypadek Eric łamiący linię xdddd

0

Pena wchodzi xdddd

0

Spokojnie ludzie zostaniemy z Garcią i Alonso. Żenada.

2

Weź idź z tego klubu Garcia proszę

0

@slayer Ta i zostańmy z Garcią i Alonso. Araujo też kiedyś zrobił błąd to co też do innego klubu? No proszę

0

1 upadek Garcii xddd

0

@hayek A co miał zrobić? Wiadomo że nie zrobił tego specjalnie ale nie miał jak wybijać niż tak

1

Roberto, Garcia w pomocy xddd. To możemy zapomnieć o rekordzie Ter Stegena

0

A niech go sprzedadzą. Może kiedyś dotrze do tego durnego zarządu że nigdy nie będzie tego wymarzonego projektu patrząc na to kogo oni chcą sprzedawać.

3

ahahahhaha. Ktoś go chce sprzedać i zostaniemy z Ericiem i Alonso. No deal życia xd

1

Najlepsze jest to że klub tak o niego walczył a teraz wielka cisza wokół niego xd

6

Ale ten gość ryczy zasłaniając się rasizmem xd

0

Wiecie może jaki ma cel Barca sprowadzając Nevesa? Przecież to zwykły średniak.

1

Ten gość jest tak odklejony że po dzisiejszym meczu dalej chce go w drużynie xd

4

@JarekS No ta z dumą pozdrawiajmy kibiców którzy popierają Putina którego wojsko morduje ludzi i niszczy ich domy. Najważniejsze to nie być obojętny na zło które się dzieje.

1

Kubo nie dostaje kartki xddddd

2

Parodia dzień 100000 w Barcelonie

35

Kurwa stajemy się takim pośmiewiskiem. Wszystko dla kasy niesamowite. Ta sytuacja to szczyt tego co ostatnio się działo w klubie.
Klęska w europejskich pucharach, Xavi cieszący się z wyników 1 0 w lidze, żenujące wypychanie jak i nie wypłacanie piłkarzom pieniędzy, możliwość sprzedaży najlepszych zawodników, prezydent który jest politykiem, Alemany jednak wraca po tym jak ogłosił że odchodzi, przedłużanie kontraktów zawodników których nie powinno być od lat w klubie, sprawa Negreiry która nie została wyjaśniona a teraz to. I najgorsze że Balde jest na tym filmie- nasza szansa na przyszłość. W sumie jak nasza przyszłość patrząc na to co się dzieje?

0

Kto się spodziewał takiej odpowiedzi xd

0

Tak szybko ta informacja to stawiam że to plotka dziennikarska ale poczekajmy.

0

Klub amigosów. Muszą kogoś zatrudnić aby pomagał Deco w kwestiach prawnych xdddd. Jeszcze Bojan który tylko dlatego jest łączony ponieważ kiedyś grał w Barcelonie. Klub zapomniał o wartościach i zatrudnienia każdego po znajomości.

1

@swer2251 Nie ma żadnego porozumienia. Muszą mu oddać kasę i koniec. To tak jakby Tobie szef powiedział że nie dostaniesz pensji bo firma ma gorszy okres i w imię miłości nie weźmiesz . Szkoda że jesteś taki chop do przodu jeśli chodzi o czyjąś kasę a w stosunku do siebie to byłbyś oburzony że ktoś Ci pieniędzy nie wypłacił.

1

@Danielos8 Nie zmienia to faktu że dalej Alba musi dostać 20 mln bo tak jest w jego kontrakcie a to że tego nie rozumiesz to nie mój problem

10

Musi obniżyć pensję ahahahha. Musi to Laporta wypłacić mu zaległe 20 mln. Mam nadzieję że Alba będzie walczył o swoje i nie ulegnie fałszywemu hasełku "zrezygnuj z pieniędzy w imię klubu". Porozumieć się co do zaległości xddd. 20 mln Barca jest winna Albie i koniec dyskusji. To jak zawodnicy są w podły sposób wypychani to aż przechodzi ludzkie pojęcie.

3

@Worny szef Araujo

1

Dawajcie policja kulki gumowe i seria

2

Niech ścierwa spadają

0

Halo żyje obrona?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?