1

Wniosek jeden- jeśli się uda dowieść tego mistrza to będzie najsłabszy zwycięzca ligi od lat

2

Spokojnie Xavi wyjdzie na konferencję i powie że ten zespół jest w budowie. I tak do końca naszego żywota. Zero prawdziwych wniosków.

2

Odpadli z każdego możliwego pucharu a teraz zamiast się starać wygrać tego mistrza jak prawdziwi mistrzowie to anemia. Gdyby nie pozostali rywale w lidze to nie wiem co by było z Barceloną. Będzie najsłabszy mistrz od lat.

0

Jak tak dalej pójdzie to my ledwo fartem wygramy to mistrzostwo

2

Kolejny mecz z cyklu jakoś to będzie i nie chce nam się

3

Lewandowski jest gdzieś indziej i to dalej martwi

1

Życzę mu aby nie został sprzedany chociaż po naszym zarządzie każda głupota jest możliwa

1

Ale kompromitacją będzie sprzedanie Dembele a Torres czy Raphinha dalej będą w klubie

0

Ale ten Real jest nieprzywidywalny. Ale jak słabo grają to i tak zawsze jakieś trofeum wejdzie.

1

@swer2251 To nie oznacza że Barcelonie powinno się pozwalać na więcej patrząc na sytuację finansową xddd

2

@Sewren122 Ja wiem że niektórzy są niekumaci i chcą aby na wszystko pozwalano Barcelonie. Niestety zmartwię ich że to nie jest możliwe. Tebas mówi że klub nie może robić ruchów transferowych w letnim okienku transferowym uwaga bo chyba do nich nie dociera, ponieważ klub jest w fatalnej sytuacji finansowej. Pogódźcie się z tym a nie szukacie wroga w każdym- dokładnie to co robi Laporta będąc prezesem.

1

Zróbcie jakiś artykuł obiektywny a nie cały czas to samo. Wiem że niektórzy mają kompleks Tebasa ale ile można.

0

Polecam redakcji zapoznać się ze statystykami. Torres to ciało obce w Barcelonie i to on powinien być na tej miniaturce. Mimo wszystko przez ostatnie mecze Raphinha prezentował się lepiej więc go nie powinno być na tym zdjęciu ;)

0

@KibicBarcy84 Nie ja jeden z nielicznych od początku twierdzę że on się nie nadaje na trenera. Ma tylko przebłyski.

4

Ile mamy znosić upokorzeń aby zwolnić tego katarskiego trenera?

0

Ile jeszcze upokorzeń żeby ten zarząd zwolnił tego katarskiego trenera?

5

I pomyśleć że niektórzy chcą sprzedaży Christensena

1

Jakim cudem my mamy taką przewagę w lidze? Odpowiedź: mamy szczęście

3

Niech ten Torres idzie z tego klubu proszę

2

Hahahaha. Przegrywamy 3 0 a ten Garcię wpuszcza xd

1

Zajebisty jesteś Alonso

0

Kolejny sędzia wazeliniarz Viniciusa

0

@Mroziu a ty skąd o tym wiesz? Właśnie to jest strona Laporty: nikt nam nie uwierzy więc milczymy. Ta taktyka nie dość że nic nie wyjaśnia to jeszcze dalej stawia klub w złej sytuacji. Trzeba to wyjaśnić a nie gadać na wywiadach że wszyscy chcą uwalić Barcelonę.

0

@Mroziu Co nie zmienia faktu że trzeba wyjaśnić tą aferę a Laporta ma to gdzieś więc LaLiga to robi

0

@RubenoSS Wymyślaj sobie. To wywnioskowałem po wczorajszym meczu więc to nie mój problem że go nie oglądałeś. Na Elche nic nie pokazywał.

9

Ten mecz pokazał że nawet na tej pozycji w Barcelonie się nie nadaje

1

hahahahaah. Ferran łapie się za uszy gdy strzela przeciwko drużynie do spadku. No rzeczywiście zajebista forma i ucisza hejterów xd

2

Kurde bo jeszcze Xavi pomyśli że Ferran i Fari są zajebiści xdddd

0

@robertocarlos76 wow strzelił bramkę przeciwko drużynie co spada z La Liga i tyle co pokazał. Rzeczywiście sukces xd

0

Szansa dla Torresa i Fatiego. Dobre sobie. Po co taki artykuł skoro nic z nich nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?