Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wniosek jeden- jeśli się uda dowieść tego mistrza to będzie najsłabszy zwycięzca ligi od lat
2
Spokojnie Xavi wyjdzie na konferencję i powie że ten zespół jest w budowie. I tak do końca naszego żywota. Zero prawdziwych wniosków.
2
Odpadli z każdego możliwego pucharu a teraz zamiast się starać wygrać tego mistrza jak prawdziwi mistrzowie to anemia. Gdyby nie pozostali rywale w lidze to nie wiem co by było z Barceloną. Będzie najsłabszy mistrz od lat.
0
Jak tak dalej pójdzie to my ledwo fartem wygramy to mistrzostwo
2
Kolejny mecz z cyklu jakoś to będzie i nie chce nam się
3
Lewandowski jest gdzieś indziej i to dalej martwi
1
Życzę mu aby nie został sprzedany chociaż po naszym zarządzie każda głupota jest możliwa
1
Ale kompromitacją będzie sprzedanie Dembele a Torres czy Raphinha dalej będą w klubie
0
Ale ten Real jest nieprzywidywalny. Ale jak słabo grają to i tak zawsze jakieś trofeum wejdzie.
1
@swer2251 To nie oznacza że Barcelonie powinno się pozwalać na więcej patrząc na sytuację finansową xddd
2
@Sewren122 Ja wiem że niektórzy są niekumaci i chcą aby na wszystko pozwalano Barcelonie. Niestety zmartwię ich że to nie jest możliwe. Tebas mówi że klub nie może robić ruchów transferowych w letnim okienku transferowym uwaga bo chyba do nich nie dociera, ponieważ klub jest w fatalnej sytuacji finansowej. Pogódźcie się z tym a nie szukacie wroga w każdym- dokładnie to co robi Laporta będąc prezesem.
1
Zróbcie jakiś artykuł obiektywny a nie cały czas to samo. Wiem że niektórzy mają kompleks Tebasa ale ile można.
0
Polecam redakcji zapoznać się ze statystykami. Torres to ciało obce w Barcelonie i to on powinien być na tej miniaturce. Mimo wszystko przez ostatnie mecze Raphinha prezentował się lepiej więc go nie powinno być na tym zdjęciu ;)
0
@KibicBarcy84 Nie ja jeden z nielicznych od początku twierdzę że on się nie nadaje na trenera. Ma tylko przebłyski.
4
Ile mamy znosić upokorzeń aby zwolnić tego katarskiego trenera?
0
Ile jeszcze upokorzeń żeby ten zarząd zwolnił tego katarskiego trenera?
5
I pomyśleć że niektórzy chcą sprzedaży Christensena
1
Jakim cudem my mamy taką przewagę w lidze? Odpowiedź: mamy szczęście
3
Niech ten Torres idzie z tego klubu proszę
2
Hahahaha. Przegrywamy 3 0 a ten Garcię wpuszcza xd
1
Zajebisty jesteś Alonso
0
Kolejny sędzia wazeliniarz Viniciusa
0
@Mroziu a ty skąd o tym wiesz? Właśnie to jest strona Laporty: nikt nam nie uwierzy więc milczymy. Ta taktyka nie dość że nic nie wyjaśnia to jeszcze dalej stawia klub w złej sytuacji. Trzeba to wyjaśnić a nie gadać na wywiadach że wszyscy chcą uwalić Barcelonę.
0
@Mroziu Co nie zmienia faktu że trzeba wyjaśnić tą aferę a Laporta ma to gdzieś więc LaLiga to robi
0
@RubenoSS Wymyślaj sobie. To wywnioskowałem po wczorajszym meczu więc to nie mój problem że go nie oglądałeś. Na Elche nic nie pokazywał.
9
Ten mecz pokazał że nawet na tej pozycji w Barcelonie się nie nadaje
1
hahahahaah. Ferran łapie się za uszy gdy strzela przeciwko drużynie do spadku. No rzeczywiście zajebista forma i ucisza hejterów xd
2
Kurde bo jeszcze Xavi pomyśli że Ferran i Fari są zajebiści xdddd
0
@robertocarlos76 wow strzelił bramkę przeciwko drużynie co spada z La Liga i tyle co pokazał. Rzeczywiście sukces xd
0
Szansa dla Torresa i Fatiego. Dobre sobie. Po co taki artykuł skoro nic z nich nie będzie.