4

Jak oni chcą wygrywanie 1 tytułu na 2 lata i ciągła gra w LE to proszę bardzo. Nie mówiąc jeszcze o nietrafnych taktykach, zmianach.

28

Kto normalny głosuje za Christensenem

1

@Bogan Wymienianie doświadczonego Christensena który jest jedynym z najlepszych w tym sezonie na gościa któremu kończy się kontrakt i do tego jest młody będzie bardzo głupim ruchem. Christensen jest nietykalny.

2

Trochę sytuacja jak z Dembele w negocjacjach z jego agentem. Agent jedno piłkarz drugie.

1

Czemu on to mówi jakby to była wina Barcelony? Ansu dostaje co mecz szansę i słabo gra więc dostaje tych minut mniej. Czego on oczekuje?

0

Czemu ich priorytetem jest podpisanie kontraktu przez gościa po 30 niż zarejestrowanie kontraktu Gaviego? Mam nadzieję że nie będą tacy głupi i nie sprzedadzą Christensena ale patrząc jakie cyrki odwala zarząd to niestety jest to prawdopodobne.

1

Jego odejście niestety jest możliwe. Zapewniano go że kontrakt jest gotowy i będzie zarejestrowany w 1 druzynie a tu lipa. Piłkarzowi takie zachowanie może się nie spodobać patrząc na to kiedy zarząd się za to zabierze. Też każdy myślał że słynna 10 nie odejdzie a każdy wie jak to się skończyło.

0

@partymaker Czemu pijawka? Kontrakt jest ważny i nie można go złamać a sam piłkarz nie zasłużył na takie słowa.

0

@Pstryk Może nie rozumiesz ale jest takie coś jak kontrakt i trzeba go przestrzegać. Też chciałbym żeby odszedł ale to nie jest takie proste a sam piłkarz nie zasłużył żeby tak go nazywać.

0

Nie wiem jak można było wybrać próg 76+. Gość słabo gra, liczb nie ma. Chyba że Ci ludzie myślą że tylko długość kontaktu się tylko liczy.

0

Z cyklu szukamy wszędzie gdzie się da pieniędzy. Co za przypadek że akurat teraz xddd

0

@emjot nie można wyczyścić kontraktu od tak. Po to one są i trzeba je przestrzegać.

0

Niech on przyjdzie. On kocha ten klub. Był gwarantem goli i nie powinien być nigdy sprzedany. Zostaliśmy z Torresem który nic nie wnosi jak i Lewandowskim który ma zniżkę formy a on byłby idealny na zmianę.

1

Rok temu też tak było . Czy oni wniosków nie wyciągają?

4

Ale on jest bezczelny mówiąc takie słowa. Sam kłamał w sprawie kontraktu Messiego a teraz coś mówi o otwartych drzwiach.

2

@domin0o No i co z tego? Fati bardzo słabo gra i już raczej nie będzie grał jak przed kontuzją a Ferran to jeszcze gorzej więc co ma do tego wiek. Jak jest owszem starszy Auba który gwarantował gole to nie widzę problemu.

2

Taaa. Chyba 67 % głosujacych nie wie jaka jest nasza sytuacja finansowa i żyje złudnymi marzeniami że możemy kupić kogoś za duże pieniądze w lecie.

13

Ja nie mogę. Zostaniemy z Alonso i Garcią na klasyk. xdddd. Ale jest zaliczka.

6

Też LaLiga gdy Vinicius obraża sędziego i pajacuje: nic nie widzimy, on ma inny kolor skóry jest lepiej traktowany

1

@Peciak To prawda trzeba się pozbyć Erica. Gość jest za słaby na Barcelonę więc potrzebujemy Inigo.

0

Jeszcze tylko sprzedać Garcię bo tylko on z obrony może pójść za dobre pieniądze i nasza obrona będzie idealna. Mam nadzieję że nie sprzedadzą Christensena bo to będzie wielka głupota.

28

Już widzę niektórych kibiców Realu piszących petycję o usunięcie go z klubu jak w przypadku Alaby za te słowa

1

Myślałem że śmiesznym być dalej nie można. A ja myślałem że jest coraz lepiej w klubie.

21

Nigdy nie powinien zostać sprzedany

1

Roberto. Nie wiem co Xavi bierze przed spotkaniem.

2

Courtuis ma rację że Ter Stegen uratował nam punkty. Kilkanaście wyników po 1 w których Ter Stegen interweniował.

0

@Greenalley Widać że dałeś się omotać Laporcie skoro twierdzisz że ktoś w niego celuje. Ten tweet Laporty to nic innego jak tworzenie sztucznego wroga czy mówienie że ktoś chce zaszkodzić Barcelonie na siłe. Do nikogo nie tańczę tylko potrafię racjonalnie myśleć i nie formuje głupich tez że ktoś celuje w Laporte bo nikt tego nie robi.

0

Powinno być do najlepszego obrońcy

0

@Chlebek23391 Były płacone pieniądze Negreirze więc co mógłbym odszczekiwać? xd

0

@Yoshi94 Ja wiem że trudno jest Tobie zaakceptować rzeczywistość ale Barcelona opłacała sędziów. Są zdjęcia opłat. Wszystko jest na tacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?