Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak oni chcą wygrywanie 1 tytułu na 2 lata i ciągła gra w LE to proszę bardzo. Nie mówiąc jeszcze o nietrafnych taktykach, zmianach.
28
Kto normalny głosuje za Christensenem
1
@Bogan Wymienianie doświadczonego Christensena który jest jedynym z najlepszych w tym sezonie na gościa któremu kończy się kontrakt i do tego jest młody będzie bardzo głupim ruchem. Christensen jest nietykalny.
2
Trochę sytuacja jak z Dembele w negocjacjach z jego agentem. Agent jedno piłkarz drugie.
1
Czemu on to mówi jakby to była wina Barcelony? Ansu dostaje co mecz szansę i słabo gra więc dostaje tych minut mniej. Czego on oczekuje?
0
Czemu ich priorytetem jest podpisanie kontraktu przez gościa po 30 niż zarejestrowanie kontraktu Gaviego? Mam nadzieję że nie będą tacy głupi i nie sprzedadzą Christensena ale patrząc jakie cyrki odwala zarząd to niestety jest to prawdopodobne.
1
Jego odejście niestety jest możliwe. Zapewniano go że kontrakt jest gotowy i będzie zarejestrowany w 1 druzynie a tu lipa. Piłkarzowi takie zachowanie może się nie spodobać patrząc na to kiedy zarząd się za to zabierze. Też każdy myślał że słynna 10 nie odejdzie a każdy wie jak to się skończyło.
0
@partymaker Czemu pijawka? Kontrakt jest ważny i nie można go złamać a sam piłkarz nie zasłużył na takie słowa.
0
@Pstryk Może nie rozumiesz ale jest takie coś jak kontrakt i trzeba go przestrzegać. Też chciałbym żeby odszedł ale to nie jest takie proste a sam piłkarz nie zasłużył żeby tak go nazywać.
0
Nie wiem jak można było wybrać próg 76+. Gość słabo gra, liczb nie ma. Chyba że Ci ludzie myślą że tylko długość kontaktu się tylko liczy.
0
Z cyklu szukamy wszędzie gdzie się da pieniędzy. Co za przypadek że akurat teraz xddd
0
@emjot nie można wyczyścić kontraktu od tak. Po to one są i trzeba je przestrzegać.
0
Niech on przyjdzie. On kocha ten klub. Był gwarantem goli i nie powinien być nigdy sprzedany. Zostaliśmy z Torresem który nic nie wnosi jak i Lewandowskim który ma zniżkę formy a on byłby idealny na zmianę.
1
Rok temu też tak było . Czy oni wniosków nie wyciągają?
4
Ale on jest bezczelny mówiąc takie słowa. Sam kłamał w sprawie kontraktu Messiego a teraz coś mówi o otwartych drzwiach.
2
@domin0o No i co z tego? Fati bardzo słabo gra i już raczej nie będzie grał jak przed kontuzją a Ferran to jeszcze gorzej więc co ma do tego wiek. Jak jest owszem starszy Auba który gwarantował gole to nie widzę problemu.
2
Taaa. Chyba 67 % głosujacych nie wie jaka jest nasza sytuacja finansowa i żyje złudnymi marzeniami że możemy kupić kogoś za duże pieniądze w lecie.
13
Ja nie mogę. Zostaniemy z Alonso i Garcią na klasyk. xdddd. Ale jest zaliczka.
6
Też LaLiga gdy Vinicius obraża sędziego i pajacuje: nic nie widzimy, on ma inny kolor skóry jest lepiej traktowany
1
@Peciak To prawda trzeba się pozbyć Erica. Gość jest za słaby na Barcelonę więc potrzebujemy Inigo.
0
Jeszcze tylko sprzedać Garcię bo tylko on z obrony może pójść za dobre pieniądze i nasza obrona będzie idealna. Mam nadzieję że nie sprzedadzą Christensena bo to będzie wielka głupota.
28
Już widzę niektórych kibiców Realu piszących petycję o usunięcie go z klubu jak w przypadku Alaby za te słowa
1
Myślałem że śmiesznym być dalej nie można. A ja myślałem że jest coraz lepiej w klubie.
21
Nigdy nie powinien zostać sprzedany
1
Roberto. Nie wiem co Xavi bierze przed spotkaniem.
2
Courtuis ma rację że Ter Stegen uratował nam punkty. Kilkanaście wyników po 1 w których Ter Stegen interweniował.
0
@Greenalley Widać że dałeś się omotać Laporcie skoro twierdzisz że ktoś w niego celuje. Ten tweet Laporty to nic innego jak tworzenie sztucznego wroga czy mówienie że ktoś chce zaszkodzić Barcelonie na siłe. Do nikogo nie tańczę tylko potrafię racjonalnie myśleć i nie formuje głupich tez że ktoś celuje w Laporte bo nikt tego nie robi.
0
Powinno być do najlepszego obrońcy
0
@Chlebek23391 Były płacone pieniądze Negreirze więc co mógłbym odszczekiwać? xd
0
@Yoshi94 Ja wiem że trudno jest Tobie zaakceptować rzeczywistość ale Barcelona opłacała sędziów. Są zdjęcia opłat. Wszystko jest na tacy.