2

W końcu coś powiedział z sensem

1

@michelos Ja już mam dość gry w Lidze Europy i tego braku pomysłu na taktykę. Chyba że same wrzutki się w to zaliczają xd. Tuchel jest wolny.

0

@michelos No tak klasycznie. Wina kadry nie trenera co nie potrafi tego poukładać co więcej wrzutki to jego jedyny pomysł xd. To żenujące zwalać wszystko na kadre i nie widzieć problemu w trenerze który nie potrafi tego dostosować

0

@rogal478 Nie po prostu potrafię skrytykować drużynę mimo że jej kibicuję i to nie oznacza że jestem sezonowcem. Ty tylko widzisz pozytywy a nie wiem gdzie chcesz ich szukać patrząc na ostatnie mecze.

0

@Chudini123 Na boku trzeba zamienić na Araujo. Tylko tak powstrzymamy Viniciusa.

0

@rogal478 To nie jeden słaby mecz. Ta seria trwa od kilku meczy. Nie wiem dlaczego liczysz na wygraną mając taką kadrę jak i trenera co jednym jego pomysłem są wrzutki.

0

Ludzie nie macie się czego bać. Jeszcze tylko miazga od Realu a potem Laporta powie że wierzymy w projekt Xaviego. I tak do końca. Zero wyciągnięcia prawdziwych wniosków tylko pieprzenie o zmianie chipów na konferencjach.

3

Kurde taki Julian Araujo na prawej od razu poważny test z Realem. Zaryzykowałbym i wystawiłbym go w podstawie.

0

Ocho znowu słowna propaganda, zero prawdziwego działania trenera

0

Oby ostatnie obchodzone w Barcelonie. Nie potrzeba nam słabych piłkarzy.

0

Z takim trenerem co jedyne potrafi wymyślić to wyrzutki to nawet ligę przegramy. Właśnie o to chodzi Xavi nie potrafi dostosować taktyki do stylu grania. Ale w sumie co to zmieni. Przyjdzie na konferencję powie przepraszam, Laporta pogłaska trenera i tak w kółko.

0

Spokojnie Xavi ma już wymyśloną wymówkę na konferencję i wszystko git

2

Mam nadzieję że klęska w Pucharze Króla otworzy oczy zarządowi ale na to marne szanse

1

Jeśli tak to ma wyglądać to przegrajmy tą ligę bo nie widzę innych możliwości które otworzą oczy zarządowi na zwolnienie Xaviego. Najgorsze jest to że Xavi wyjdzie na konferencję i znowu będzie gadał jakieś bzdury, Laporta po raz 100 będzie mówić że wierzy w plan Xaviego i ta karuzela żenady będzie trwać.

3

Ten Garcia nawet do b klasy się nie nadaje. Gość nie potrafi biegać.

4

Błagam odejdź Xavi nie niszcz nam pięknego klubu

2

@Irmscher10 kontroluje mecze xddd. To chyba nie oglądasz meczy. Odpadliśmy w 1 16 Ligi Europy. Je4steśmy dnem jeśli mierzymy się z potęgami. Trener nie potrafi reagować na to co się dzieje na meczu a potem gada bzdury na konferencji. Z Xavim nie ma szans na LM czy LE.

1

Już ku się na maksa odkleja. Nie dość że jest słabym trenerem to jeszcze gada coś o czipach.

1

@xavi890 Skąd wiesz że chce 15 netto za rok? Xddd

0

Wielkie xdddd. Co się stało z tym chłopakiem aż szkoda patrzeć.

0

@dariooo hahahah. Znowu zwalanie na kadrę a nie wskazywanie winnego trenera. Właśnie to trenerzy mają pomysł jak to wszystko poukładać pomimo braków. My mamy gościa który się na tym nie zna więc to zwalanie na kadrę jest po prostu żałosne.

0

@Borneo "Bez problemu ogra Real" xdddd. Real wygrał 5 2 z Liverpoolem i jest w Lidze Mistrzów. Ci według Ciebie słabi zawodnicy i tak wygrają Ligę Mistrzów i Twoja wypowiedź o słabości piłkarzy Realu nad Barceloną nie będzie miała sensu.

1

@Borys811 Hahaha znowu takie gadanie gdyby byli Ci zawodnicy to byłoby lepiej. Właśnie takie mecze pokazują czy trener potrafi to wszystko poukładać. Xavi nie potrafi tego zrobić a to uzasadnianie że mielibyśmy Ligę Europy czy Ligę Mistrzów gdyby byli wszyscy zawodnicy jest żałosne.

0

@ninja81 Widać że wszystko dużo gra więc nie dziwię się jego formy

6

Ale ten gość jest odklejony. Wymyśli wszystko aby uzasadnić swoje dno trenerskie .

1

I tak Xavi powie że będziemy walczyć i będzie git

2

Alonso za Araujo xddddddddddddddddddddddd

1

I pomyśleć że ktoś wierzy w Xaviego xdddd

0

Ale nasza pomoc jest mierna. 2 amigosów i Kessie

4

Sergi Roberto my serio chcemy odpaść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?