Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck Ferran nie dość że nic nie daje w ofensywie to nawet nie potrafi podać na 2 m i to 2 razy xd. To po jego stracie straciliśmy bramkę.
3
Najlepsze jest to że jak uda się nam wygrać to Xavi będzie zadowolony xd
1
Brawo Fati. Oby tak dalej.
1
Nawet ze spalonego xd
5
I najgorsze jest to że Xavi znowu wyjdzie na konferencję zadowolony. Klasyczek - chcę mieć jak najwięcej piłkarzy w składzie mimo że wielu się nie nadaje. I takie koło żenady będzie tworzone.
1
Torres żyjesz? Halo budzimy się
0
O kurde Ferran xd. Jak się odblokujesz to potrafisz. A jednak nie. Xd
0
Błagam sprzedajmy Torresa. Gość 2 razy pod rząd nie potrafi piłki podać
0
@Remi70 Mówię o sytuacji kto powinien być kapitanem
2
Co to są za zamiany?
1
Ferran się rozkręca. 1 kontakt i nie potrafi podać piłki.
7
Co Xavi widzi w Busquetsie? Gość jest bez formy od lat .
2
Żwawy Dembele za miernego Torresa. To tylko 1 bramka.
0
Busquets i Ferran. No nieźle.
11
Tak właśnie wygląda prawdziwy kapitan Barcelony - Ter Stegen a nie jakiś śmieszny Roberto.
0
@Aragorn33 A czego Ty się spodziewasz 40 mln za gościa którego za pół roku kończy się kontrakt? Gość nie gra jeśli już się to stanie to prezentuje się bardzo słabo. Co za różnica czy do Atletico czy do innego klubu? Mistrzostwo się rozstrzygnie pomiędzy Barceloną a Realem. Atletico nie ma na jakim szczeblu pucharowym zagrozić. Trzeba brać napastnika z prawdziwego zdarzenia którym jest Auba a nie na siłę trzymać Depaya.
0
@Recha_0684 Czasami trzeba przyjąć na klatę co się stało i nie drążyć bo to nic nie da.
0
@Peciak Jaki jest sens zostawienia Depaya do końca kontraktu? Słabo i mało gra a Aubameyang nam się bardzo przyda. Poza tym kupno Maukoko tylko dlatego że jest młodym zawodnikiem i niedługo mu się kończy kontrakt nie jest dobrym pomysłem.
1
@MajkiYB Nie stać Nas na nikogo innego. Poza tym Aubameyang miał dobre pół roku i fajnie jakby wrócił.
1
Akcja miała miejsce w sporze o piłce xdd. Można dosięgnąć większego dna niż my?
2
Jaki jest sens odwoływania się? Przecież wyjedziemy na idiotów. Torres i Savic zrobili MMA i koniec kropka.
1
My to dalej jesteśmy śmiesznym klubem. To odwołanie pokazuje jak się traktuje piłkarzy za kadencji Laporty. Takie podłe wypychanie przez klub i uciekanie od uregulowania płatności. Po prostu żenada.
3
Błędem było pozbycie się go
0
@forest Ale odlot
1
Nie nauczyli się po Suarezie
0
@Messibestplayerintheworld No ta zapomniałem o nim. Brałem pod uwagę jego na prawą obronę.
0
@xavi890 Serio? Kiedy tak powiedział?
0
Christensen i Araujo to para na lata. Christensen pomimo czasu który stracił na kontuzji trzyma bardzo dobrą formę. Araujo - nic nie trzeba dodawać. Alonso musi wystrzegać się bardzo prostych błędów. W jego przypadku obawiam się 2 Lengleta. A Garcia to fakt że Guardiola go nie chciał podsumowuje go.
0
Gdzie podpisać?
3
@Herbert Trzeba mu zapłacić i koniec kropka. Bezprawne złamanie kontraktu.