0

Xavi obudź się. Nie stać nas. Trzeba brać Kante.

0

Tego nikt się nie spodziewał.

12

Co się dziwić. Laporta zniszczył swoją relację z Messim mówiąc że przedłużenie kontraktu idzie w dobrą stronę. Każdy by się wkurzył.

1

Zubimendi nie jest w zasięgu to Kante dobry wybór. Nie wiem czemu się uparł na tego Zubimendiego.

14

Messi musisz. Cały świat będzie szczęśliwy gdy zobaczy Cię z Pucharem Świata.

1

Najlepszy pomocnik na świecie odchodzi z reprezentacji. Za chwilę Messi, Ronaldo kończą też kariery w reprezentacji. Co za czasy przyszły.

1

Proszę wróć do Nas

1

Ale czasy przyszły że naszym "ważnym transferem zimowym" jest Roberto. Co za upadek.

3

Ale płaczą Ci Portugalczycy. Cały ich skład wypełniony gwiazdami z ego wybujałym po górę na Maroko może bez gwiazd ale walczące. Wstyd że nie potrafią z honorem przegrywać.

0

Dlaczego nie możemy być jak Maroko?

0

@Firestone Nigdzie nie odchodzi. Alemany to potwierdził.

0

@gilbert3 Boli że Chorwacja wygrała więc powtarzasz że antyfutbol? xddd

0

@PabloVEB Dobra nie płacz a nie odchodzisz od tematu xddd

0

@PabloVEB Dobrze się czujesz? Oglądałeś mecz? Wiem że twoja słaba Brazylia przegrała ale nie obrażaj innej taktyki tylko dlatego że Brazylia wygrała. Weź chusteczki, przemyśl co powiedziałeś i przestań pisać głupoty.

0

To co powrót na Camp Nou? Mega bym się ucieszył. Xavi nie jest topowym trenerem. Pokazały to mecze z silnymi rywalami czy to że jesteśmy w LE.

1

@sevs W teorii nie może grać bo nie jest zarejestrowany xddd. Wiesz że dźwignie to taki pozorny zysk?

0

My to jednak jesteśmy dalej śmiesznym klubem. Myślałem że coś się zmieni jak będzie nowy prezydent ale niestety nie.

2

@kejdzi To nie oznacza że ma na siłę przekonywać kogoś do obniżenia zarobków

2

Hahahahhaa. Warunek obniż pensje bo bez tego nie możemy działać na rynku transferowym. Miał być nowy zarząd, nowe pomysły a tu tylko szukanie cwaniarskich pomysłów i zasłanieniem się gatką "dla dobra klubu obniż pensję". Żenada.

0

@goldensun Nie próbuj zrozumieć co @Aragorn33 mówi. Ma zamkniętą głowę. Wymyślił sobie że Tebas powinien zostać ukarany bo powiedział jakie straty może ponieść Barcelona w przyszłości xd. Mówi coś o ukaraniu Tebasa nie wiedząc czy za to jest rzeczywiście kara. Nie sprawdził a mówi coś o ukaraniu.

0

@Aragorn33 Po 2 jesteś pewien że są jakieś regulacje zabraniające takich informacji. Jesteś pewien ale nie sprawdziłeś czy taki przepis rzeczywiście istnieje. No brawo. I tym można skończyć

0

@Aragorn33 Mówi 140 bo pewnie oszacował i to nic złego że o tym mówi. Nie rób problemu tam gdzie go niema.

0

@Aragorn33 Bo mówi prawdę że jesteśmy zadłużeni i nie możemy wykonywać transferów?

0

@Lionel_Messi10 Bo mówi prawdę że Barcelona jest zadłużona i nie może wykonać transferów? Weź bądź rozsądny. Niedawno mogliśmy upaść a ty chcesz na teraz robić transfery?

0

No najlepiej żeby nic nie robił xd. Barcelona za bardzo stała się podejrzliwa. Sam Urugwaj zaprzeczał że ktoś na siłę chce powrotu Araujo. Poziom żenady jak i przesadnej troski został osiągnięty. Wygląda to tak jakby Barcelona miała w tym przypadku rację i nie pozwala sztabowi Urugwaju na nic. Przypomina mi trochę kłótnie braci. Jeden spokojny drugi na nic nie pozwalający drugiemu.

0

Znajać zarząd to pewnie: idź sobie, masz podpisać i żadnego odszkodowania nie będzie.

0

@Transu96 Serio wierzysz w te bzdury?

0

Taaaaa na pewno. Ja rozumiem tworzenie sensacji ale tak na siłę i absurdalnie.

1

Czemu jest wałkowany temat Artety? To jest nierealna opcja. Sam Arteta dobrze się czuje w Arsenalu i nie ma po co odchodzić.

0

Rzeczywistość jest taka że nie możemy nikogo dostać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?