Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi obudź się. Nie stać nas. Trzeba brać Kante.
0
Tego nikt się nie spodziewał.
12
Co się dziwić. Laporta zniszczył swoją relację z Messim mówiąc że przedłużenie kontraktu idzie w dobrą stronę. Każdy by się wkurzył.
1
Zubimendi nie jest w zasięgu to Kante dobry wybór. Nie wiem czemu się uparł na tego Zubimendiego.
14
Messi musisz. Cały świat będzie szczęśliwy gdy zobaczy Cię z Pucharem Świata.
1
Najlepszy pomocnik na świecie odchodzi z reprezentacji. Za chwilę Messi, Ronaldo kończą też kariery w reprezentacji. Co za czasy przyszły.
1
Proszę wróć do Nas
1
Ale czasy przyszły że naszym "ważnym transferem zimowym" jest Roberto. Co za upadek.
3
Ale płaczą Ci Portugalczycy. Cały ich skład wypełniony gwiazdami z ego wybujałym po górę na Maroko może bez gwiazd ale walczące. Wstyd że nie potrafią z honorem przegrywać.
0
Dlaczego nie możemy być jak Maroko?
0
@Firestone Nigdzie nie odchodzi. Alemany to potwierdził.
0
@gilbert3 Boli że Chorwacja wygrała więc powtarzasz że antyfutbol? xddd
0
@PabloVEB Dobra nie płacz a nie odchodzisz od tematu xddd
0
@PabloVEB Dobrze się czujesz? Oglądałeś mecz? Wiem że twoja słaba Brazylia przegrała ale nie obrażaj innej taktyki tylko dlatego że Brazylia wygrała. Weź chusteczki, przemyśl co powiedziałeś i przestań pisać głupoty.
0
To co powrót na Camp Nou? Mega bym się ucieszył. Xavi nie jest topowym trenerem. Pokazały to mecze z silnymi rywalami czy to że jesteśmy w LE.
1
@sevs W teorii nie może grać bo nie jest zarejestrowany xddd. Wiesz że dźwignie to taki pozorny zysk?
0
My to jednak jesteśmy dalej śmiesznym klubem. Myślałem że coś się zmieni jak będzie nowy prezydent ale niestety nie.
2
@kejdzi To nie oznacza że ma na siłę przekonywać kogoś do obniżenia zarobków
2
Hahahahhaa. Warunek obniż pensje bo bez tego nie możemy działać na rynku transferowym. Miał być nowy zarząd, nowe pomysły a tu tylko szukanie cwaniarskich pomysłów i zasłanieniem się gatką "dla dobra klubu obniż pensję". Żenada.
0
@goldensun Nie próbuj zrozumieć co @Aragorn33 mówi. Ma zamkniętą głowę. Wymyślił sobie że Tebas powinien zostać ukarany bo powiedział jakie straty może ponieść Barcelona w przyszłości xd. Mówi coś o ukaraniu Tebasa nie wiedząc czy za to jest rzeczywiście kara. Nie sprawdził a mówi coś o ukaraniu.
0
@Aragorn33 Po 2 jesteś pewien że są jakieś regulacje zabraniające takich informacji. Jesteś pewien ale nie sprawdziłeś czy taki przepis rzeczywiście istnieje. No brawo. I tym można skończyć
0
@Aragorn33 Mówi 140 bo pewnie oszacował i to nic złego że o tym mówi. Nie rób problemu tam gdzie go niema.
0
@Aragorn33 Bo mówi prawdę że jesteśmy zadłużeni i nie możemy wykonywać transferów?
0
@Lionel_Messi10 Bo mówi prawdę że Barcelona jest zadłużona i nie może wykonać transferów? Weź bądź rozsądny. Niedawno mogliśmy upaść a ty chcesz na teraz robić transfery?
0
No najlepiej żeby nic nie robił xd. Barcelona za bardzo stała się podejrzliwa. Sam Urugwaj zaprzeczał że ktoś na siłę chce powrotu Araujo. Poziom żenady jak i przesadnej troski został osiągnięty. Wygląda to tak jakby Barcelona miała w tym przypadku rację i nie pozwala sztabowi Urugwaju na nic. Przypomina mi trochę kłótnie braci. Jeden spokojny drugi na nic nie pozwalający drugiemu.
0
Znajać zarząd to pewnie: idź sobie, masz podpisać i żadnego odszkodowania nie będzie.
0
@Transu96 Serio wierzysz w te bzdury?
0
Taaaaa na pewno. Ja rozumiem tworzenie sensacji ale tak na siłę i absurdalnie.
1
Czemu jest wałkowany temat Artety? To jest nierealna opcja. Sam Arteta dobrze się czuje w Arsenalu i nie ma po co odchodzić.
0
Rzeczywistość jest taka że nie możemy nikogo dostać xd