0

@sajmon883xd. Zawodnik nie może grać i ty coś mówisz że przestanie się niecierpliwić. Właśnie o to chodzi przejdzie do innego klubu za darmo. Ma takie prawo i wyrzeczenia nie mają nic do tego.

0

Cyrk na kółkach ciąg dalszy. Brak Kounde w składzie. Porażka. Mógł już wybrać Chelsea przynajmniej by go traktowali z szacunkiem.

1

@AalanYoung No i? Jakieś durne zachowanie kibiców nie sprawi że nagle odejdzie.

1

Walcz do końca Braithwaite. Nie daj się ugiąć zarządowi. Jest kontrakt i nic nie mają do powiedzenia.

0

@JaCules1211 Wyląduj na ziemii. Kounde nie jest zarejestrowany.

1

Priorytetami innych klubów jest przygotowanie taktyczne, wybór składu. Fc Barcelona musi się martwić że piłkarz nie zostanie zarejestrowany. Poziom zarządzania tym klubem to jakiś żart. Zostaniemy z 35 letnim Pique, Ericiem który ma swoje odpały czasami. No super

0

Dobry deal. Akurat Athletic jest wiarygodnym źródłem.

0

Dalej go niezarejestrowali? Ten klub miał wychodzić z problemów ale widzę że staje się pośmiewiskiem. Kounde jest potrzebny widząc jak nierówną ma formę Eric

0

@Azi Gościu oni chcą wymusić na nim obniżkę pensji i rozwiązać z nim kontrakt tak o

0

Tyle prawdy. Szkoda że dużo ludzi tego nie rozumie.

1

@mm_ odroczył 52 mln Euro. Już dużo zrobił dla tego klubu ale nie musiał.

0

@mateusz395 xdd To inna sytuacja

5

@panczo Dla mnie najgorsze jest to traktowanie piłkarzy i wymuszanie ich odejścia. Przykład De Jonga i Martina.

0

@LukaszUH Ponad kasę hahahah ma ważny kontrakt i koniec. Nie da się go anulować.

1

@MrPGG xddddddf

0

@mateusz395 Pazerny hahahaha. Jest takie coś jak kontrakt który się wypełnia

0

@kinioo Czemu ciekawa?

0

@LukaszUH Jego wina że ma kontrakt? Weź pomyśl co piszesz. A jak nie rozumiesz to ten film wyjaśni wszystko

1

@Encore xdddd. Barcelona mu wisi pieniądze i mają mu wypłacić. Obejrzyj sobie


Bo niektórzy dalej nie rozumieją

0

@Qaz123 xdddd. Obejrzyj sobie od 1:24 bo nie rozumiesz tej sytuacji

10

Nie daj się De Jong. Walcz z dalej. To oni źle postępują.

0

@TheKlucha Nie zmienia to faktu że nie jest zarejestrowany

0

Ale cyrk. Rzeczywiście nie udało się zarejestrować Kounde. To już jest taka porażka.

3

@Bogan Skoro za zgodą piłkarza odroczyli pieniędze to teraz muszą mu wypłacić. To była jego dobra wola. Czego nie rozumiesz?

0

@Bogan Płatność została odroczona w poprzednim sezonie.

0

@aezakmi123 xddd. Klub musi mu wypłacić pieniądze bo tak jest w kontrakcie. Może nie wiesz ale nie możesz od tak powiedzieć nie wypłacę pieniędzy które są zapisane w umowie. Czy dał tydzień przed czy 2 tak jest w umowie więc nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli myślisz że obniży że względu na "miłość" do klubu to się myślisz.

0

@marcekkk Xdddd. Co to zmienia? Są mu winni pieniądze i koniec więc nie wyjeżdżaj z takim tekstem. Ale rozumiem nie masz argumentów. ;)

1

@Peciak Kto mówi że zaszczuty. Martw się tym że klub nie wypłaca mu pieniędzy.

0

@KichuBlaugrana Najpierw niech wypłacą mu pieniądze a potem jeśli już sprzedaż

0

@Pstryk Pierw to niech wypłacą mu pieniądze a dopiero potem sprzedaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?