Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz395 Nie otrzymał i dlatego tak piszę xddd. Skąd ty wiesz że otrzymał?
0
@mateusz395 xddd
Klub nie wypłaca należnych mu pieniędzy i to według Ciebie jest to postępowanie słuszne? Otrząśnij się.
0
@aezakmi123 Tak jest w kontrakcie i koniec. Szkoda że tego nie rozumiesz. Lubisz być oszukiwany przez kogoś?
0
@Katalończyk 99 Niech lepiej najpierw klub wypłaci De Jongowi pieniądze a nie kupuje nowych piłkarzy
2
@fafera Serio w to wierzysz? Pewnie to jest pretekst aby nie wypłacać tych 20 mln które są w kontrakcie.
3
Znamiona przestępstwa w związku z kontraktem De Jonga. Ile jeszcze bzdur zostanie powiedzianych aby odszedł z klubu?
0
@aezakmi123 xddd Klub musi mu to wypłacić bo tak jest w kontrakcie. To tak jakby szef przyszedł do Ciebie i powiedział że nie da Ci pieniędzy bo tak. I co w porządku to będzie?
18
Zrzec się odrodzonej pensji. Jeśli to prawda to niech De Jong odejdzie. Kupują nowych piłkarzy a nie potrafią się zobowiązać wobec swoich. Po prostu żenada.
2
@Bisz Co nie działa? Że nie chce zostać oszukany przez klub?
4
Jeśli to prawda to Barcelona powinna się wstydzić. Klub musi wypłacić De Jongowi te pieniądze. Tak jest w kontrakcie. Szkoda że najpierw klub się zabiera za transfery zamiast wypłacić graczowi pieniądze. Ja na miejscu De Jonga odszedłbym widząc jak go się traktuje i nie będę się zasłaniał tym że gracz powinien zrezygnować z tych pieniędzy ze względu na "miłość" do klubu.
0
@Greenalley Niezła odklejka
1
@Greenalley to że Xavi go widzi w składzie nie oznacza że jest wartościowy :D
0
@Aragorn33 Co masz na myśli dokładnie?
0
Ale De Jong jest traktowany jak szmatę
0
@leny1409" zgodę piłkarza na odroczenie bardzo dużej części zarobków z poprzednich dwóch lat obowiązywania umowy z Barceloną." Proszę o kupienie sobie okularów. A jak trudno jest czytać to przetłumacze. Barcelona winna jest Dr Jongowi pieniądze.
8
Dla wszystkich odklejonych użytkowników. Frenkie zgodził się na przesunięcie tych wypłat które są w jego kontrakcie. Jeśli zarząd teraz chce aby obniżył pensje to jest to bardzo niewporządku zachowanie w stosunku do piłkarza. Nie można od tak obniżyć pensji. Kontrakt jest po to aby go przestrzegać i koniec.
2
@Bulos11 xdddd. Kontrakt jest po to aby go wypełniać. Może nie dostrzegasz ale Barca tak ochoczo kupuje piłkarzy zapominając że ma zobowiązania do własnych. To nie jest kwestia jak to ty mówisz że zależy komuś na klubie. Jest zapis że trzeba mu wypłacić zaległe pieniądze i koniec .
0
Na co Chelsea czekała? Na decyzję zawodnika?
1
I wyobraźcie sobie po tych słowach Barcelona wbija z ofertą wyższą od Chelsea i Kounde jest nasz xd
0
Od kiedy Lewandowski może zagrać?
0
@Sisitoro W sytuacji Raphini sam zawodnik chciał przejść do Barcelony. Wydaje mi się że Chelsea to zrozumiała.
1
Sevilla chyba jest ważnym klubem? Będzie w Lidze Mistrzów. Czy dla Depaya jest inna definicja ważnego klubu?
1
@kejdzi No jest starcem 20 letnim
2
On jeszcze nie wie xd
0
ZAjebisty garnitur xddd
4
@aldewir Kurde traktują De Jonga jak śmiecia a ty coś mówisz o prowizji dla agenta?
2
To czemu transfer Raphini jest możliwy i to za znacznie większą kwotę?
4
Podle go potraktowano to nie dziwę się że jest wkurzony
0
Każdy by się wkurzył gdyby nagle z dnia na dzień mówią Ci że masz obniżyć pensje. I tylko dlatego wymyślasz taki argument żeby go sprzedać. Trochę słabe ze strony Barcelony.
0
I wyobraźcie sobie że są ludzie którzy chcą mu obniżyć pensje od tak o. Ludzie kontrakty są po to aby je przestrzegać. Nie możecie od tak mówić żeby obniżali pensje. To wyraz ich dobrej woli.