Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Specjalista xdddddd a Kessie 6 mln i Araujo proponują 3 mln więc o czym ty mówisz
0
Imagine myśleć że spadną
0
Szkoda że traktują najlepszego strzelca jako obiektu do sprzedania.
0
@ToreTToOO To ty nie rozumiesz chyba. Kessie dostał lepszy kontrakt niż jaki proponują Araujo. Może nie rozumiesz ale to jest niesprawiedliwe patrząc na to co pokazuje i że jest przyszłością
0
@Kacper0309 Wiesz że pensja nie przyczynia się do formy? Więc nie wiem czemu porównujesz zarobki do formy. To 2 inne sprawy. To że dasz komuś 8 mln nie oznacza że skonczy jak Umtiti.
1
@Jestjakjest No rzeczywiście a Kessie co wchodzi i 6 mln. Rzeczywiście "sprawiedliwa" oferta dla Araujo.
0
Pewnie będzie 6 mln pensji a Araujo dalej będzie tak traktowny
5
I pomyśleć że Christensen bedzie zarabiał 2 razy więcej. Parodia.
1
@Feniks_37 Ten weteran czasami nie wytrzymuje fizycznie
1
Czemu nie ma informacji o kontrakcje Araujo? Chyba on jest priorytetem a nie kolejny pomocnik.
0
@Edii7777 Serio myślisz że on jest 40 mln wart? xd
0
Chyba głupi kupi Coutinho za 40 mln. Jak to nie sprzeda za mniej? Nikt w tej sytuacji nie kupi go za kwotę 40 mln. Serio w Barcelonie myślą na serio w kwestii tej kwoty?
0
@Feniks_37 Wydaje mi się że Dest potrzebuje wypożyczenia do innego klubu a nie sprzedanie go tylko dlatego że jest sporo warty
4
Imagine mieć w planach Azpilicuete i sprzedać przyszłościowego Desta. Druga sprawa to 5 mln kontrakt dla Mazraouiego gdy zaproponowali Araujo niższy. Ktoś ma jakieś plany przyszłościowe w tym klubie jak i szacunek do innych graczy?
0
Co to jest za oferta? A na Araujo nie ma pieniędzy.
0
xddd a Araujo tylko 3. To nieźle.
1
@Firestone a w tej bajce były smoki?
3
Jaki jest sens podawania takich informacji?
0
Jaki jest sens publikowania takich informacji skoro Gaya otwarcie powiedział że zostaje w Walencji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jesteśmy zgubieni
6
Luuk De Jong to typowy zadaniowiec. Wchodzi i wykonuje to.
1
@kaamil1910 Torres tak samo
0
@kaamil1910 a chcesz za darmo? Jak na takiego piłkarza to spoko cena
2
Ten moment gdy kupujemy Torresa a nie potrafimy wydać 7 mln za Tagliafico xd
0
@agaFCB No i? Oprócz tego nic specjalnego nie pokazał.
1
Świetna decyzja o przedłużaniu z nim kontraktu Laporta
1
Umtiti obniżył zarobki. Fajnie z jego strony. A jaki jest sens kontraktu do 2026 roku?
0
@MaŁolat Wiesz ale niektórzy mówili że to sztab medyczny ponosi winę za taką falę kontuzji.
1
Nie dziwię się. Haaland nie osiągnie sukcesów w Barcelonie. Aby odbudować ten klub trzeba lat.