Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde trzeba mu pomnik postawić
0
@Mateonvious Amor całe życie spędził w tym klubie a teraz go się wyrzuca jak psa.
0
no nieźle co za kolesiostwo.
1
Co za chaos w tym klubie. Zwalnia się osoby które nie powinny zostać zwolnione. Bo szef Laporta będzie decydował kto ma gdzie być. To jest po prostu cwaniak.
1
@Borys811 nie oznacza to że powinno się zatrudniać siostrę
19
Gość ma rację. Tak się ludzi nie traktuje.
0
Wcześniejsze jego informacje się sprawdzały? Ktoś wie?
0
@dzefrej234 dlatego są zmienne
0
@Sewren122 ale poważnie sprowadzanie 33 letniego zawodnika jest hitem. Tylko dlatego bo za darmo.
0
@hazo428 20 lat? nieźle myslisz
1
ach ta rewolucja. Tylko po to aby Messi został. Dobrze Laporta. Sprowadzaj dziadków.
1
Już widzę te nagłówki hiszpańskich gazet. Posada Guardioli zagrożona. Laporta nawiązał kontakt z Guardiolą. xd
3
@Hasszz tutaj jest problem w jaki sposób traktują Koemana. Nikt mu nic nie powie. Dowiaduje się decyzji od mediów. Więc pretensje agentów są uzasadnione.
2
Nawet nie trzeba takich informacji tu zamieszczać. Przecież to oczywiste. Powiedział kiedyś że przygoda z Barceloną się skończyła. Koniec kropka.
2
To jest niesamowite jak można traktować trenera. Nie powie się nic wprost. Albo że zostajesz albo jesteś zwolniony. Znowu jakieś szopki.
1
Ach ta rewolucja. Dobry ten Laporta
0
@cyron1 nie wiem jak tobie. Ale zawodnik który był genialny w Barcelonie daje mistrza Atletico to serce boli
0
@SeWo77 ja mówiłem o Aguero i Messim. Wpis o nich. Czytaj ze zrozumieniem.
0
powiem tylko jedno xd. Dwóch ludzi powyżej 30? lol
0
@Alan_fcbfan nawet świetny trener nie poradzi sobie ze świętymi krowami oraz tymi którym się nie chce. trzeba zaangażowania. Mówię Ci inni tez będą przegrywać z wielkimi drużynami.
2
O święte krowy się odpalają
0
@Alan_fcbfan może być Xavi, Klopp i co z tego jak piłkarzom się nie chce bo to nie jest tylko kwestia taktyki. A Koeman bardzo dużo zrobił w tym trudnym okresie. Wyrzucanie go z klubu nie byłoby porządku. Chłop ten tonący okręt trochę załatał. Nie zdziwcie sie jak Xavi czy nawet inny wybitny trener będzie przegrywał kluczowe spotkania.
5
oby Koeman został na stanowisku
6
@Alan_fcbfan amatora xd
0
Suarez wbił nam nóż w serce.
0
Ach to odnowienie kadry. Priorytetem jest dziadek Aguero niż przyszłościowy Depay. Nice Laporta. I pomyśleć że to tylko po to aby Messi został.
1
to fajne fake newsy
0
Każdy może takie zdanie powiedzieć
0
Ta Xavi przedłużył kontrakt. Przyjeżdża do Barcy i mówi siema moge być trenerem. To niemożliwe.
1
@bernardFCB wydaje mi się że chodzi o zaangażowanie. Transfery mogą nie wystarczyć. Możesz mieć bardzo dobrego trenera ale jeśli piłkarzom się nie chce nic się nie zrobi. Liverpool Roma i wiele więcej.