0

Kurde trzeba mu pomnik postawić

0

@Mateonvious Amor całe życie spędził w tym klubie a teraz go się wyrzuca jak psa.

0

no nieźle co za kolesiostwo.

1

Co za chaos w tym klubie. Zwalnia się osoby które nie powinny zostać zwolnione. Bo szef Laporta będzie decydował kto ma gdzie być. To jest po prostu cwaniak.

1

@Borys811 nie oznacza to że powinno się zatrudniać siostrę

19

Gość ma rację. Tak się ludzi nie traktuje.

0

Wcześniejsze jego informacje się sprawdzały? Ktoś wie?

0

@dzefrej234 dlatego są zmienne

0

@Sewren122 ale poważnie sprowadzanie 33 letniego zawodnika jest hitem. Tylko dlatego bo za darmo.

0

@hazo428 20 lat? nieźle myslisz

1

ach ta rewolucja. Tylko po to aby Messi został. Dobrze Laporta. Sprowadzaj dziadków.

1

Już widzę te nagłówki hiszpańskich gazet. Posada Guardioli zagrożona. Laporta nawiązał kontakt z Guardiolą. xd

3

@Hasszz tutaj jest problem w jaki sposób traktują Koemana. Nikt mu nic nie powie. Dowiaduje się decyzji od mediów. Więc pretensje agentów są uzasadnione.

2

Nawet nie trzeba takich informacji tu zamieszczać. Przecież to oczywiste. Powiedział kiedyś że przygoda z Barceloną się skończyła. Koniec kropka.

2

To jest niesamowite jak można traktować trenera. Nie powie się nic wprost. Albo że zostajesz albo jesteś zwolniony. Znowu jakieś szopki.

1

Ach ta rewolucja. Dobry ten Laporta

0

@cyron1 nie wiem jak tobie. Ale zawodnik który był genialny w Barcelonie daje mistrza Atletico to serce boli

0

@SeWo77 ja mówiłem o Aguero i Messim. Wpis o nich. Czytaj ze zrozumieniem.

0

powiem tylko jedno xd. Dwóch ludzi powyżej 30? lol

0

@Alan_fcbfan nawet świetny trener nie poradzi sobie ze świętymi krowami oraz tymi którym się nie chce. trzeba zaangażowania. Mówię Ci inni tez będą przegrywać z wielkimi drużynami.

2

O święte krowy się odpalają

0

@Alan_fcbfan może być Xavi, Klopp i co z tego jak piłkarzom się nie chce bo to nie jest tylko kwestia taktyki. A Koeman bardzo dużo zrobił w tym trudnym okresie. Wyrzucanie go z klubu nie byłoby porządku. Chłop ten tonący okręt trochę załatał. Nie zdziwcie sie jak Xavi czy nawet inny wybitny trener będzie przegrywał kluczowe spotkania.

5

oby Koeman został na stanowisku

6

@Alan_fcbfan amatora xd

0

Suarez wbił nam nóż w serce.

0

Ach to odnowienie kadry. Priorytetem jest dziadek Aguero niż przyszłościowy Depay. Nice Laporta. I pomyśleć że to tylko po to aby Messi został.

1

to fajne fake newsy

0

Każdy może takie zdanie powiedzieć


0

Ta Xavi przedłużył kontrakt. Przyjeżdża do Barcy i mówi siema moge być trenerem. To niemożliwe.

1

@bernardFCB wydaje mi się że chodzi o zaangażowanie. Transfery mogą nie wystarczyć. Możesz mieć bardzo dobrego trenera ale jeśli piłkarzom się nie chce nic się nie zrobi. Liverpool Roma i wiele więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?