2

I z tego wynika że zmiana sztabu medycznego nic nie dała

0

@michalch9 Gavi był na spalonym. Ale parodia że odgwizdali spalonego De Jonga

1

Ci sędziowie to porażka. A jednak Gavi. Bo odgwizdali spalonego De Jonga.

0

@barik_barca właśnie prawdopodobnie

2

@antymadrista1 Hahaa. Serio myślisz że Rakitic był po 80 mln? Xd

1

Serio ktoś myślał że będą elastyczni jeśli chodzi o Barcelonę?

6

De Jong przestań bo niektórzy będą chcieli byś został xd

0

@HypeR Niby tak ale już zebrał doświadczenie w wielu klubach a jak za darmo to dobrze w naszej sytuacji

0

Xd. Ta jeszcze może 10 sezonów.

0

@jutroIV A skąd wiesz że zawodnik chce zostać a agenci chcą zarobić na Dembele?

1

@damiano16398 Serio myślisz że Haaland chce występować w klubie w którym panuje chaos, sama drużyna występuje w Lidze Europy?

1

@busquets5 Ta i dlatego Barcelona jest dla niego najlepszą opcją xd. Trzeba to powiedzieć głośno. Nikt z tych przyszłych gwiazd nie chce grać w Barcelonie. Na razie ten klub to chaos i długi.

0

kto się tego spodziewał

0

Troche szkoda że hiszpańska gazeta piszę w pierwszej kolejności o Descie. Zapominają że to Busquets, Pique, Lenglet są pierwszym wyborem do odejścia. Wydaje mi się że wypożyczenie jest dla niego najlepszą drogą.

1

Kto by chciał przychodzić do tego bałaganu?

0

@catalanian09 Serio wierzysz że Haaland albo Vlahoovic do nas przyjdą? Bądź realistą.

0

@Kwiatek67 Hahhahaah ciekawe kiedy on to napisał. Romano wspominał że osobiste warunki zostały uzgodnienione. Teraz muszą to z klubem uzgodnić

0

@NorbiTBOB Ale Laporta ma taki charakter. Obiecuje ile wlezie aby uzyskać korzyść na własność. A skąd wiesz że to nie prawda?

0

Dusan Vlahovic 50 mln
Ferran Torres 50 mln

Dalej obiecuj Laporta

0

Oby to była plotka. Nie sprawdził się w przeszłości to czemu teraz miałby się sprawdzić.

0

@Litman to nie jest kwestia wyciśnięcia do konca. Może nie wiesz ale kontraktu sie od tak nie obniża.

2

Jeśli to prawda to z Interem jest coś nie tak.

0

I pomyśleć że było miejsce dla niego a dla Messiego nie.

1

@Olszak1986 po co taki komentarz? Lekko go traciła piłka. To nie oznacza że to jest samobój.

1

Zaczyna się. Niech on odchodzi do tej Chelsea

2

O wchodzi impostor

0

Ten moment gdy w Barcelonie jest tak źle że widzimy artykuł na temat Luuka De Jonga

0

@bielik Przecież wszyscy mieli pretensje do poprzedniego. Teraz jest nowy i nic to nie dało.

0

@FC1899Barca Tylko znajdź ma to pieniądze. Xd

0

I jak tam kibice pomogła zmiana sztabu medycznego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?