Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde zostaniemy z Roberto i Destem na prawej obronie. Bardziej się martwię o tego pierwszego. Transfer za 30 mln wygląda obiecująco.
2
To nara. Mogłeś tu coś osiągnąć a wybrałeś pieniądze. Nikt nie będzie płakał.
0
@david89 Pamiętaj że piłkarze mają określony kontrakt. Nie muszą go obniżać. Jeśli to zrobią to zyskają u mnie szacunek. Kurde gość dostał taki i myśli sobie wezmę- dobrze płacą. Jest to ich wyraz dobrej woli. A ty patrzysz w kategoriach muszą. Po to jest kontrakt żeby go przestrzegać. Wiadomo trudna sytuacja ale nie można mówić obniż pensje i koniec. Jak nie rozumiesz o czym mówię to tu masz film. Obejrzyj od 11:24
0
@Pedritodejong no tak i to też był faul
0
@HavertzKai Braithwaite trochę się na nim przytrzymał rękami
1
@Drogba1 ty rzeczywiście wchodzi i zarabia żółtą kartkę. Mógł zrobić krzywdę zawodnikowi Sociedad. Kurcze dobra dedukcja.
1
@PIOTR76BARCA Z takim apetytem że wpada w nogi rywala i zarabia zółtą kartkę. Rzeczywiście więcej takich z niecierpliwością xd
5
Dajcie spokój z tym Messim
0
@Marsmall chodzi mi o pensje. Poczytaj sobie artykuł który mówi o tym że UEFA będzie pozwalać PSG na wszystko a potem pyskuj
0
ciąg dalszy bierności UEFY. A wydawaj ile chcesz Szejku. Po co zasady? Ach ten romantyzm futbolu.
0
@slayer no tak tylko chodzi mi raczej jak to przebiega.
6
Ach ten renesans futbolu. PSG będzie naginać przepisy. A co tam? Na początku byłem sceptyczny co do Super Ligi a teraz widzę że UEFA nie zmieni swojego postępowania.
0
@Zagorzały Fan F.C.B ale Aguero miał problemy z kolanem jak przyszedł
0
Ktoś wie kto wybiera tych kapitanów?
0
Co za porażka. Największy pajac w drużynie zostaje kapitanem. A Ter Stegen ciągle czeka. To jest nienormalne.
0
Ciekawe kiedy przeniosą Pene do pierwszego składu. Może gdy bedzie miał 30 lat?
1
ciekawe kto by się zgodził na ponowny transfer Pjanica do Juventusu. Juventus ma lepsze opcje na transfery niż 31 letni piłkarz. Nie wierzcie w jego powrót do Starej Damy.
0
@Mns21 chroni tylko tego nie chcesz słuchać. Antyszczepionkowca nie warto słuchać. Do nich nic nie dociera.
0
@Mns21 czy ty nie rozumiesz że ta szczepionka ma nas uchronić przed wirusem?
1
jak tam wasz Pogba. Jednak nie do Barcelony? xd
0
@Gaucho ja bym nie zwalniał trenera który wygrał mistrzostwa. a mecz dalej trwa. wnioski trzeba wyciągnąć na koniec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wstyd hańba kompromitacja. czyli to co zwykle na wielkich turniejach
0
i tak nikt go teraz nie kupi
0
@gaq właśnie w tym problem 33 letni zawodnik kolega Messiego- tylko to. Jeśli to jest dla Ciebie dobry ruch to nieźle. Śmieszne jest to że ważniejszy był Aguero niż Depay
0
czyli dlatego kupili Aguero xd. Po to aby Aguero został. No hit.
19
Ale się zacznie pompowanie balonika jacy my jesteśmy zajebiści
0
no i super. brakuje nam takiej dziewiątki.
0
no i dobrze. Zobaczymy jak sobie poradzi
4
Laporta był głupi i bezczelny wyrzucając tak porządnego gościa. Rewolucje to rób w kadrze a nie w strukturach klubu.