Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsza wiadomość dnia. Kolejny rok dymania klub na 5 mln. Zapewne cały czas będzie kontuzjowany bo tak się zapowiada.
0
@Campeon87 xddd i dlatego według Ciebie mówi że chce odnieść sukces w Barcelonie? To nie jest świadomość że odejdzie xd
21
Co ten gość sobie jeszcze myśli? Koeman, Xavi. Kto jeszcze ma przyjść żeby on zrozumiał że się tu nie nadaje?
0
@kinioo no dobra ja chce podkreślić ile on nadal zarabia
0
I pomyśleć że 1/4 jego klauzuli to kontrakt Roberto
8
Rewolucja pełną parą. Dlatego finansujemy szklankę.
0
@333tricampeones333 Kimmich niedawno przedłużył kontrakt. Więc możesz marzyć, xd
0
Kurde. A ja myślałem że będzie wprowadzana rewolucja a nie wprowadzanie szrotu do drużyny.
0
Alaba i Rudiger. Co za para obrońców na następny sezon.
0
Zostaniemy z Garcią i Lengletem. Nie no super.
2
Już sędziowanie hiszpańskie na poziomie
1
Jaki jest sens przedłużania z nim kontraktu?
0
@MesQueUnClub96 Może nie wiesz ale w Manchesterze jest porządek. Owszem grają słabo ale nie ma u nich takich problemów jak u nas.
0
Odklejenie poziom 100
1
Dobra informacja. Jedynie co mu brakuje to wyprowadzanie piłki. Jeśli to poprawi to stoper na lata.
0
@marcin62 A my lepsi? xd
0
Najgorsze jest to że od 7 lat dostajemy wpierdol. Nie zdziwię się że taka sama byłaby kompromitacja nawet z np. Guardiolą. Tu trzeba usunąć "święte krowy". Z drugiej strony tak chwalona młodzież nie zachwyciła. Jesteśmy teraz w takim kole opinii. Nagle drużyna gra dobrze do pewnego momentu. Może dalej to przygotowanie mentalne kuleje. Trudno stwierdzić.
0
co tu się odkurwia?
2
Jednak ten sen Xaviego był tylko chwilowy
0
ja dałem jakość średnia
0
@Paul20007 prawda co chwile lagi
0
@wolny99991 kurde co chwilę laguje
2
Viaplay to taka trgedia że to szok
9
Serio? Teraz każdy artykuł o Lewandowskim będzie publikowany na stronie Barcelony?
0
Najgorsze jest to że zostajemy z Lengletem na nastepną kolejkę
3
Jak De Jonga da się kupić po niskiej cenie to widzę go w następnym sezonie. Takiego zadaniowca nam potrzeba.
2
@mildan1704 wróżbita
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brawo Lenglet. Kolejny chromosom do kolekcji.
3
Szkoda że w komentarzach traktują go jak ofertę do sprzedaży. Przypominam że dalej mówimy o najlepszym strzelcu. Zacznijcie mówić o Puigu, Umtitim czy Lenglecie bo to oni są problemem a nie Depay.