2

Najgorsza wiadomość dnia. Kolejny rok dymania klub na 5 mln. Zapewne cały czas będzie kontuzjowany bo tak się zapowiada.

0

@Campeon87 xddd i dlatego według Ciebie mówi że chce odnieść sukces w Barcelonie? To nie jest świadomość że odejdzie xd

21

Co ten gość sobie jeszcze myśli? Koeman, Xavi. Kto jeszcze ma przyjść żeby on zrozumiał że się tu nie nadaje?

0

@kinioo no dobra ja chce podkreślić ile on nadal zarabia

0

I pomyśleć że 1/4 jego klauzuli to kontrakt Roberto

8

Rewolucja pełną parą. Dlatego finansujemy szklankę.

0

@333tricampeones333 Kimmich niedawno przedłużył kontrakt. Więc możesz marzyć, xd

0

Kurde. A ja myślałem że będzie wprowadzana rewolucja a nie wprowadzanie szrotu do drużyny.

0

Alaba i Rudiger. Co za para obrońców na następny sezon.

0

Zostaniemy z Garcią i Lengletem. Nie no super.

2

Już sędziowanie hiszpańskie na poziomie

1

Jaki jest sens przedłużania z nim kontraktu?

0

@MesQueUnClub96 Może nie wiesz ale w Manchesterze jest porządek. Owszem grają słabo ale nie ma u nich takich problemów jak u nas.

0

Odklejenie poziom 100

1

Dobra informacja. Jedynie co mu brakuje to wyprowadzanie piłki. Jeśli to poprawi to stoper na lata.

0

@marcin62 A my lepsi? xd

0

Najgorsze jest to że od 7 lat dostajemy wpierdol. Nie zdziwię się że taka sama byłaby kompromitacja nawet z np. Guardiolą. Tu trzeba usunąć "święte krowy". Z drugiej strony tak chwalona młodzież nie zachwyciła. Jesteśmy teraz w takim kole opinii. Nagle drużyna gra dobrze do pewnego momentu. Może dalej to przygotowanie mentalne kuleje. Trudno stwierdzić.

0

co tu się odkurwia?

2

Jednak ten sen Xaviego był tylko chwilowy

0

ja dałem jakość średnia

0

@Paul20007 prawda co chwile lagi

0

@wolny99991 kurde co chwilę laguje

2

Viaplay to taka trgedia że to szok

9

Serio? Teraz każdy artykuł o Lewandowskim będzie publikowany na stronie Barcelony?

0

Najgorsze jest to że zostajemy z Lengletem na nastepną kolejkę

3

Jak De Jonga da się kupić po niskiej cenie to widzę go w następnym sezonie. Takiego zadaniowca nam potrzeba.

2

@mildan1704 wróżbita

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo Lenglet. Kolejny chromosom do kolekcji.

3

Szkoda że w komentarzach traktują go jak ofertę do sprzedaży. Przypominam że dalej mówimy o najlepszym strzelcu. Zacznijcie mówić o Puigu, Umtitim czy Lenglecie bo to oni są problemem a nie Depay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?