Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MamerTponad100 xddd. Nie łamie żadnego przepisu więc nie pisz głupot
3
Co ten sędzia robi? Zawodnik Cadizu nie jest zainteresowany piłką i fauluje Balde.
1
@tello123 Canal + premium
0
@kejdzi xddd. Brauithwaitowi pogarda? Bo nie chciał zerwać kontraktu? Człowieku to nie jest tak że od tak można kogoś kontrakt zerwać. Ale jesteś takim typem człowieka jak widać który ma gdzieś zasady i wymaga od piłkarza odejścia pod pretekstem "miłości" do klubu. To jest takie śmieszne. Obejrzyj sobie to. Jak dalej będziesz tak brnął.
1
Wielki szacun dla tego gościa. Nie musiał zrzekać się pensji którą klub powinien mu wypłacić a jednak zrezygnował z tego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MateuszDoniec Na stronie Barcelony da się kupić bilety na mecze wyjazdowe?
0
@Maysterme Jak ty sobie to wyobrażasz? Klub pozyskujący ma wypłacać odszkodowanie? Przecież to Barcelona chce zerwać kontrakt to ona musi wypłacić należne wynagrodzenie
2
@RanDiFCB xddddd. Jest takie coś jak kontrakt i za zerwanie go wypłaca się odszkodowanie. A ty myślałeś że za darmo odejdzie? xdd
0
@Mjksk xddddd wrzód
0
Jednak powinniśmy się cieszyć z transferu Hectora. Mam nadzieję że powrót do domu sprawi że będzie to dobry transfer?
2
@Antimadridista_WR A ty myślałeś że jak jest ostatni dzień okna transferowego to podniosą ofertę?
2
Tyle Barcelona mogła osiągnąć. Była oferta 15 mln + Marcos Alonso. Oczywiście musiała pozostać przy swoim i teraz jest 7,5 mln + Marcos Alonso. Trochę słabo.
5
Jeśli Jordi Alba ma odejść to musi zostać pożegnany. Różnie było z jego formą ale zapisał się w historii jako jeden z najlepszych lewych obrońców w historii. Żeby nie było takiego odejścia jak z Messim czy Suarezem.
5
Ale trzeba być skurwysynem żeby obniżać cenę tylko dlatego że Aubameyang doznał go w trakcie napadu. Dzieci, sami rodzice doznali traumy a Chelsea myśli tylko o pieniądzach.
0
@neeed Gerrard Romero twierdzi że Arabowie są gotowi pokrywać 70 % pensji więc czytaj ze zrozumieniem.
0
Jeśli to prawda to powinni się zgodzić na wypożyczenie Pjanica. 70 % pokrycia pensji to dużo bo wątpię że ktoś go kupi teraz.
0
@zabibarca Wiesz że do tych ludzi nic nie dociera?
2
@SenoX Pjawkę? Jest takie coś jak kontrakt i nie można go złamać. Ty głupi jesteś czy takiego udajesz?
2
Ale Barcelona jest pazerna. Deal 15 mln + Alonso jest w porządku.
0
Zobaczymy jak Kounde zagra na boku obrony
0
@zabibarca Ale to inna półka xd
1
@Alberto1031 Nikt nie kupi 33 latka za 38
0
Cyrków ciąg dalszy
7
Oł jea. 21 latek za 30 latka. Widzę że podobnie jak Arthur i Pjanic. Deal życia.
3
@Jonyx Za chwilę Chelsea może zrezygnować z tej transakcji i tyle będzie z Twojego Brawo zarząd. Ta cena jak na 33-letniego napastnika jest trochę za wysoka.
0
Mieliśmy wychodzić z problemów jednak stajemy się pośmiewiskiem
0
Zostaniemy z zwalniającym grę Torresem jako zmiennikiem i tyle odbije nam się ten transfer
0
@Bobski xdddddd zero godności. Dobry jesteś. Jeśli klubu nie stać na zarejestrowanie piłkarza to go nie kupuje i tyle.
1
Za Laporty mieliśmy stać się godnym klubem. Stajemy się jednak coraz śmiesznym i żałosnym klubem. Ale będą jaja jak zawodnik odejdzie za darmo wiedząc że został kupiony za 50 mln. Po co zarząd kupował tych piłkarzy żeby potem ich niezarejestrować? Jak się teraz na to patrzy powinien wybrać Chelsea. Przynajmniej tam byłby traktowany z szacunkiem a nie Xavi obiecuje projekt sportowy a tu zawodnik nie może grać