Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i elegancko. Miało być oszustwo bez konsekwencji a tu proszę.
0
@Tasde I pewnie uważasz że nie powinni dostać zawieszenia na 3 mecze za zapasy? Może nie wiesz ale ten sport się nazywa piłka nożna. Celem jest wpakowanie piłki głową, czy nogą do bramki. Ten sport nie polega na biciu się po twarzy. Piszę to bo chyba nie rozumiesz sensu tego sportu.
2
@Tasde Może dlatego ze boisko to nie ring. Dobrze że dostali oboje czerwo.
0
Cyrk w Barcelonie dzień 102131234
1
Nie wiem jakie 55 % ma argumenty. Co oni oczekiwali że Atletico zapłaci ponad 50 mln za gościa co ma 31 lat i małą wartość transferową.
7
Rewolucja pełną parą. Xavi weź odejdź jak to są twoje priorytety. Taktycznie gramy słabo, zero zaangażowania to jeszcze chcesz Busquetsa.
1
Cyrk na kółkach
9
W ogóle hitem jest wypowiedź Xaviego który powiedział że jak wygracie z Intercity dostaniecie dzień wolny. Jak tak można mówić. On trochę reprezentuje to "Barcelońskie" podejście do przygotowania fizycznego. Siłownia jest zamknięta, treningi na tiki take tylko. Jak my mamy być dobrze przygotowani do meczu?
2
Tu nic nie wychodzi. Słaby trener. Rafinha nie potrafi skończyć setki. Busquets, Kessie dziękujemy. Błagam weźmy tego Kante. Kogokolwiek kto ma jaja.
2
I pomyśleć że chcieli z Alonso przedłużyć kontrakt.
3
Wstyd. Hańba. Kompromitacja.
0
Panie kończ to już. I Rafinha jak zwykle.
2
Wow. Cieszę się strasznie xd
3
Xavi odejdź z klubu. My nawet nie mamy szans z taką grą na Ligę Europy.
1
Czemu my tak wysoko gramy?
0
Gavi widzicie mnie?
12
Hahahahhahah co za zjeb
1
To jest czerwona i Cabrera wylatuje
0
2 czerwona i koniec
1
Ale ten gość to jest mental
2
Ten Lahoz ma coś z głową
0
Xddd. Brutalny faul. Nie ma głowy. Czemu Lahoz jest tak tragiczny?
0
Ała Roberto w składzie. Będzie ciężko.
0
@LewoSkrzydlowy11 To słaba szatnia skoro Alba jest nad Ter Stegenem
1
To oczywiste że w sytuacji Barcelony tylko Kante który byłby świetnym wzmocnieniem. Albo Xavi ma jakieś inne informacje na temat sytuacji finansowej klubu albo jest po prostu odklejony. Cały czas brnie w tego Zubimendiego mając do wyboru świetnego gracza jak Kante. Może miał wiele kontuzji ale tego piłkarza potrzebujemy.
0
@Kondziubarca Ty serio mówisz Alba 1 w kolejce przed Ter Stegenem? Jeśli to prawda to żenująca sytuacja.
0
Wstyd że on jest rozważany teraz jako jeden z kandydatów. To powinno się stać kilka lat do tyłu.
0
Może dojrzał fizyczne czy psychicznie bo piłkarsko nie rozwinął się za dobre patrząc na jego wyniki
0
Kante jest ryzykowny patrząc że jest kontuzjowany ale my potrzebujemy takiego "pracusia" w środku pola. Bo nie oszukujmy się takiego zawodnika chcemy pamiętając jeszcze że często narzekamy na "stan kondycyjny"
0
Rewolucja pełną parą. Tyle jest dostępnych za darmo zawodników a on chce aby został gość co cały czas ma kontuzje.