10

@FC4BARCA xdddd. Busquets, Roberto. To są słabi i niepotrzebni. Messiego potrzebujemy ze względu na to jak się z nim pożegnaliśmy jak i dlatego że to jego dom i powinien tu być.

1

O bajkopisarz zaczął mówić polskim językiem. Językiem strachu.

0

Fajna ta rewolucja. Kolejny niepotrzebny amigos w drużynie. I pomyśleć że tylko tu jest bo mało zarabia. Ktoś w tym zarządzie ma jaja żeby mu powiedzieć nara czy dalej klepanie po pleckach swoich.

0

xdddd. Jak Laporta chce dalej być w LE i oglądać niezbyt pewne mecze to spoko. Ja bym wolał być w LM i mieć trenera co potrafi poskładać mecz do końca a nie wynik zależy od formy bramkarza.

1

Popieram Tebas. Ten bajkopisarz nie nadaje się na prezydenta klubu.

0

@mleczkoo wow drugi Neymar powiem więcej drugi Ronaldinho. I tak do sprzedaży bo po co nam sabotażysta co nie potrafi na 5 m podać a gdy on wchodzi to w 10 gramy. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

1

@MrPGG Nic nie mówiłem o Fatim

2

@liberoFCB xddd. Tylko się pokazał trochę ze słabym rywalem. Żadna alternatywa. On nawet z Cadiz nie potrafi zdobyć gola czy zaliczyć asyty.

0

Chciałbym aby Messi wrócił do Barcelony ale raczej to się nie stanie. Został potraktowany przez Laportę i zarząd jak gość który nic nie znaczy. Jakiś krótki filmik z jego golami, marna konferencja. Pożegnanie jak na zwykłego piłkarza zmieniającego klub a nie legendę. Sam Laporta twierdził że przedłużenie jest na dobrej drodze ale wyszło inaczej. Też bym nie wracał do klubu w którym zarządzający nim go oszukał.

3

xdd. Zmieniasz Raphinhe który gra zajebisty mecz na sabotarzyste. Brawo Xavi.

0

To niezła rewolucja

0

@Wossi61FCB Taaaaa błąd. Że wierzycie bajkopisarzowi Laporcie.

0

@slayer Nie będzie stać przez kilkadziesiąt lat

0

Ter Stegen
Balde Christensen Araujo Kounde
Pedri De Jong Kessie
Raphinha Lewy Fati
Tak to widzę.

0

Znowu się robi żenujące ulgi dla Barcelony. Cwaniactwo zarządu wygrało. Nie potrafili złożyć dokumentów na czas a jest transfer. No nieźle.

1

Amigos tylko dlatego tu jest bo to dawny kolega Xaviego. Kocham tą rewolucję kadrową.

0

Po co nam niepotrzebny amigos?

0

Kocham sędziowanie w Hiszpanii. Jakby za każdą rękę był karny to mecze po 9 by się kończyły. Żenada.

0

Dobrze że powiedział że wypełni kontrakt bo bez tej części zdania cwaniaki z zarządu wykorzystywałyby to i nie wypłacili mu należnych pieniędzy. Jordi nie bądź traktowany jak śmieć i walcz o swoje pieniądze. Niektórzy po po prostu nie rozumieją że istnieje kontrakt którego nie wolno od tak złamać bo ktoś tak powiedział.

1

@MarFan Gdyby nie pewne ustępstwa wobec Barcelony to tego klubu nie byłoby dzisiaj. Widzę że kolega zadowolony z Ligi Europy co? Boli prawda że jesteśmy na granicy bankructwa? Pompuj balonik jak na początku tego sezonu jacy to my dobrze jesteśmy.

2

@MarFan No i co w związku z tym? Jak ten bankrut to robi że ma więcej punktów od Realu i tak mało bramek straconych? - Twoja wypowiedź ma się nijak do mojej opinii

0

Ten gość miał rację tylko powinien to powiedzieć w bardziej pokojowy sposób.

0

Ach ta rewolucja. Nowy zarząd - nowe możliwości. A nie to jednak stara Barcelona trzymająca amigosów. Szkoda że tylko dlatego zostaje bo to piłkarz La Masii. Xd

3

Biedny Laporta. Dziwi się że klub na krawędzi bankructwa nie może robić transferów. Tak mi przykro.

1

@lukkobe xdddddddddd. W dobrym kierunku. Po raz kolejny jesteśmy w Lidze Europy kupując piłkarzy za grube jak na nas pieniądze zadłużając się jeszcze bardziej, piłkarze są wypychani jak śmiecie w imię "obniżenia pensji" bo zarząd nie wie co to kontrakt, zarząd nie potrafi złożyć dokumentów transferowych na czas. Widzę tu powody do zmartwienia czy śmiechu. Dobrze gramy tylko pamiętaj że balonik jest pompowany i niedługo pęknie jak po odpadnięciu z LM.

1

@chrissssty69 Taaaaa. Wymyślaj sobie. Xavi nie potrafił przygotować drużyny na te mecze. Nie zwalaj winy na coś innego bo to trudności kształtują jaki trener jest naprawdę. Dobra bądź zadowolony z Ligi Europy i pompuj balonik że jesteśmy zajebiści ale pamiętaj ten balonik wkrótce pęknie. Też przed startem sezonu było pompowane że Liga Mistrzów nasza a wiadomo jak się to skończyło.

0

#JesteśmywLidzeEuropy #SuperTrener

0

@swer2251 Wszyscy dobrze wiemy że zarząd to nieudacznicy i prostych dokumentów na czas nie potrafią złożyć.

0

@swer2251 Oni dokumentów na czas nie potrafili złożyć. To jest powód do śmiechu.

0

Jaki był powód odmowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?