1

Ale ten gość jest odklejony. To zdjęcia jak i faktury świadczą że Barcelona rzeczywiście płaciła. Normalny prezydent stara się to jakoś wyjaśnić a Laporta przyjmuje żałosną retorykę że to inni tak piszą aby zaszkodzić klubów i ciągle pisze ze Barcelona jest niewinna xd. Było wiadome że Laporta to polityk, bajkopiszarz ale nie sądziłem że w tej sytuacji tak się zachowa. Czemu ludzie nie wybrali tego Fonta? Laporta tylko dlatego został wybrany ze względu na jego poprzednie wyniki.

0

@Yoshi94 xdddd. Gwizdano przeciwko nam bo sędziowie zawsze popełniają błędy i będą je popełniać więc nie porównujmy tego do afery

0

@Yoshi94 Boli prawda co? Trudno jest Ci się pogodzić że Barcelona kupowała sędziów? Ach szkoda że nie potrafisz tego zrozumieć.

2

Artykuł z serii spróbujemy przykryć aferę Barcelony tym że przeciwko nam gwizdali źle. Piszcie lepiej o tej aferze a nie o sprawach które próbują przykryć prawdziwy problem.

0

Czemu nie ma informacji o Torresie? Dostał już dużo szans i nieliczne tylko wykorzystał

0

@LatajacyHolender Ale u Nas nie ma wahań formy i jest jednym z najlepszych graczy tego sezonu. Do tego jest młody. Nie ma żadnych podstaw aby go sprzedawać.

0

Xdddd. Zamiana zajebistego jak i młodego Christensena na gościa który tylko dlatego jest rozważany bo kończy mu się kontrakt. Nie wiem kto podaje takie informacje ale chyba jest odklejony. Chyba że ktoś wiarygodny to potwierdził?

1

Ale jaja że Gavi może odejść bo nie został zarejestrowany a Ferran który nie dość że został kupiony za duże pieniądze zostanie. Ale znając obecny zarząd niestety może się tak stać.

0

Po co wy jedziecie po Tebasie? Ta afera jest obrzydliwa i aktualny zarząd nie robi nic aby wyjaśnić tą sprawę. Laporta wypuszcza śmiesznego Tweeta atakując innych nie mając naprawdę żadnych argumentów które pomogłyby wyjaśnić tą aferę. Tebas wiadomo jaki jest ale w tej sprawie ma rację i wie to cały świat patrząc jakie informacje wychodzą na światło dzienne.

1

Xdddd. I na minimetry pokazuje.

0

Wybitny jest ten sędzia

1

Widzę komentatorzy udani. Kounde jest trzymany a Ci mają wątpliwości.


2

Ała Ferran i Roberto

0

@Janek_7 wygrał xddd

0

Były kolega Ronaldo to mówi więc o czym my mówimy. Nawet jeśli pokażesz argumenty które mówią o tym że Messi to prawdziwy G O A T to fani Ronaldo obrócą te argumenty w coś co nie ma tak naprawdę znaczenia.

4

Najgorszym pomysłem było sprzedanie Auby. To był gwarant goli. Tylko dlatego zarząd się go pozbył by zdobyć jakieś pieniądze które i tak nie pomogą w naprawie budżetu. A tak to zostajemy ze słabym Torresem i Lewandowskim który jest bez formy.

0

Niby sędzia dostał jakąś informację na słuchawce ale powinien to obejrzeć

0

On tak nawet powie jak przegrają. Po tych wypowiedziach widzę że odpala się ruletka losowych kwestii.

3

Kolejny mecz Xaviego w stylu strzelimy a potem nie wiemy co robić

5

Ale Christensen to jest wojownik. Zdrowie swoje poświęca i mimo to jeden z najlepszych. Wielki szacun.

3

Podsumowanie Torresa w tym sezonie

1

Ale ten Moriba to pajac

2

Ferranowi się strony powaliły. Taką piłkę do bramkarza?

0

I jak tu oceniać Busquetsa? Z jednej strony powolny, kłapiący z drugiej strony dalej mający te magiczne podania

0

@JarekS Prawda jest taka że ten gość niczego nie wnosi ale zostaje bo to amigos pod płaszczykiem "legenda klubu". Go już nie powinno być co najmniej od Bayernu 8 2. Właśnie o to chodzi potrafię skrytykować przedłużenie tego kontraktu i to sprawia że jestem prawdziwym kibicem a nie jak ty przytakujesz że to legenda klubu i szukasz pozytywów tego ruchu. Bardzo ważne jest dostrzeganie zalet i wad a nie jak ty tylko zalet których w tym przypadku nie ma bo gość nic nie wniesie.

0

Prawda jest taka że tylko dlatego z nim przedłużyli bo chyba widzieli tego gola z PSG. Nie widzę innych powodów dlaczego święta krowa zostaje.

1

@JarekS No jest się cieszyć xd. Amigos który nic nie wnosi ale zostaje bo to swój. Świetna rewolucja kadrowa. Właśnie tak święte krowy zostają. I ta klauzura 400 mln. Czemu oni chcą trzymać niepotrzebnego gracza?

2

Wiadomo. Co za przypadek że nie wyleciał. Sprawiedliwość hiszpańska - lewy za dotknięcie nosa (długie zawieszenie) l, Vinicius obrażający sędziów jak i ciągłe prowokacyjne gesty (tylko żółta). I pomyśleć że jest traktowany lepiej ze względu na rasizm.

4

Jakim cudem Vini nie wyleciał bo tych pajacowych gestach?

0

Ała Ferran na szpicy. Boli ten widok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?