Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ten gość jest odklejony. To zdjęcia jak i faktury świadczą że Barcelona rzeczywiście płaciła. Normalny prezydent stara się to jakoś wyjaśnić a Laporta przyjmuje żałosną retorykę że to inni tak piszą aby zaszkodzić klubów i ciągle pisze ze Barcelona jest niewinna xd. Było wiadome że Laporta to polityk, bajkopiszarz ale nie sądziłem że w tej sytuacji tak się zachowa. Czemu ludzie nie wybrali tego Fonta? Laporta tylko dlatego został wybrany ze względu na jego poprzednie wyniki.
0
@Yoshi94 xdddd. Gwizdano przeciwko nam bo sędziowie zawsze popełniają błędy i będą je popełniać więc nie porównujmy tego do afery
0
@Yoshi94 Boli prawda co? Trudno jest Ci się pogodzić że Barcelona kupowała sędziów? Ach szkoda że nie potrafisz tego zrozumieć.
2
Artykuł z serii spróbujemy przykryć aferę Barcelony tym że przeciwko nam gwizdali źle. Piszcie lepiej o tej aferze a nie o sprawach które próbują przykryć prawdziwy problem.
0
Czemu nie ma informacji o Torresie? Dostał już dużo szans i nieliczne tylko wykorzystał
0
@LatajacyHolender Ale u Nas nie ma wahań formy i jest jednym z najlepszych graczy tego sezonu. Do tego jest młody. Nie ma żadnych podstaw aby go sprzedawać.
0
Xdddd. Zamiana zajebistego jak i młodego Christensena na gościa który tylko dlatego jest rozważany bo kończy mu się kontrakt. Nie wiem kto podaje takie informacje ale chyba jest odklejony. Chyba że ktoś wiarygodny to potwierdził?
1
Ale jaja że Gavi może odejść bo nie został zarejestrowany a Ferran który nie dość że został kupiony za duże pieniądze zostanie. Ale znając obecny zarząd niestety może się tak stać.
0
Po co wy jedziecie po Tebasie? Ta afera jest obrzydliwa i aktualny zarząd nie robi nic aby wyjaśnić tą sprawę. Laporta wypuszcza śmiesznego Tweeta atakując innych nie mając naprawdę żadnych argumentów które pomogłyby wyjaśnić tą aferę. Tebas wiadomo jaki jest ale w tej sprawie ma rację i wie to cały świat patrząc jakie informacje wychodzą na światło dzienne.
1
Xdddd. I na minimetry pokazuje.
0
Wybitny jest ten sędzia
1
Widzę komentatorzy udani. Kounde jest trzymany a Ci mają wątpliwości.
2
Ała Ferran i Roberto
0
@Janek_7 wygrał xddd
0
Były kolega Ronaldo to mówi więc o czym my mówimy. Nawet jeśli pokażesz argumenty które mówią o tym że Messi to prawdziwy G O A T to fani Ronaldo obrócą te argumenty w coś co nie ma tak naprawdę znaczenia.
4
Najgorszym pomysłem było sprzedanie Auby. To był gwarant goli. Tylko dlatego zarząd się go pozbył by zdobyć jakieś pieniądze które i tak nie pomogą w naprawie budżetu. A tak to zostajemy ze słabym Torresem i Lewandowskim który jest bez formy.
0
Niby sędzia dostał jakąś informację na słuchawce ale powinien to obejrzeć
0
On tak nawet powie jak przegrają. Po tych wypowiedziach widzę że odpala się ruletka losowych kwestii.
3
Kolejny mecz Xaviego w stylu strzelimy a potem nie wiemy co robić
5
Ale Christensen to jest wojownik. Zdrowie swoje poświęca i mimo to jeden z najlepszych. Wielki szacun.
3
Podsumowanie Torresa w tym sezonie
1
Ale ten Moriba to pajac
2
Ferranowi się strony powaliły. Taką piłkę do bramkarza?
0
I jak tu oceniać Busquetsa? Z jednej strony powolny, kłapiący z drugiej strony dalej mający te magiczne podania
0
@JarekS Prawda jest taka że ten gość niczego nie wnosi ale zostaje bo to amigos pod płaszczykiem "legenda klubu". Go już nie powinno być co najmniej od Bayernu 8 2. Właśnie o to chodzi potrafię skrytykować przedłużenie tego kontraktu i to sprawia że jestem prawdziwym kibicem a nie jak ty przytakujesz że to legenda klubu i szukasz pozytywów tego ruchu. Bardzo ważne jest dostrzeganie zalet i wad a nie jak ty tylko zalet których w tym przypadku nie ma bo gość nic nie wniesie.
0
Prawda jest taka że tylko dlatego z nim przedłużyli bo chyba widzieli tego gola z PSG. Nie widzę innych powodów dlaczego święta krowa zostaje.
1
@JarekS No jest się cieszyć xd. Amigos który nic nie wnosi ale zostaje bo to swój. Świetna rewolucja kadrowa. Właśnie tak święte krowy zostają. I ta klauzura 400 mln. Czemu oni chcą trzymać niepotrzebnego gracza?
2
Wiadomo. Co za przypadek że nie wyleciał. Sprawiedliwość hiszpańska - lewy za dotknięcie nosa (długie zawieszenie) l, Vinicius obrażający sędziów jak i ciągłe prowokacyjne gesty (tylko żółta). I pomyśleć że jest traktowany lepiej ze względu na rasizm.
4
Jakim cudem Vini nie wyleciał bo tych pajacowych gestach?
0
Ała Ferran na szpicy. Boli ten widok.