0

@KamQiX Zdecydowanie atrakcyjnej za Xaviego xddd. Za Xaviego doświadczyliśmy takiej kompromitacji w europejskich pucharach że za Valverde i Koemana tak źle nie było. Za Koemana wygraliśmy Puchar Króla. Za Valverde bylimy zajebici z Realem a z Xavim doświadczylimy klęski w Europie jak i słabej gry w lidze.

2

No tak Panie Xavi jest się czym cieszyć. Skompromitowaliśmy się w europejskich pucharach. Nawet Puchar Króla zawaliliśmy dostając baty od Realu. W lidze tylko dlatego mamy dobry wynik ponieważ nasz bramkarz to klasa światowa czy rywale po prostu grają słabo. Kilka fartownych wygranych po 1 0 bo gdyby nie bramkarz to przegralibyśmy te mecze. Od paru meczów jest nastawienia a strzelimy a dalej będzie co będzie. Zero zaangażowania. Ale spokojnie jakoś wygramy ten tytuł ale nie w sposób godny prawdziwych mistrzów. Ach i jeszcze ten zarząd śmieszny. Kontraktuje piłkarzy za darmo tylko po to aby ich sprzedać w następnym oknie no xd. A potem co się dziwić że nikt nie chce tu grać bo każdy nowy jest wykorzystywany jako okazja na przyszłość do sprzedaży. Nie mówię już o podłych metodach wywierania presji na piłkarzach aby obniżyli pensję. I jeszcze afera którą powinien prezes wytłumaczyć no ale wiemy jak to było. Och ciężkie czasy jeszcze przed nami patrząc na naszą sytuację.

2

@slayer Przynajmniej jak grał to atak istniał. Serio chcesz zostać z nic nie dającym Torresem, Raphinha i Fatim? Poza tym pokazał że jest ogarnięty i zależy mu na dyscyplinie jak i piłce. Sam ma drybling świetny a Torres i Raphinha nawet dryblować nie potrafią.

0

@JarekS Cała ta dyskusja czy Christensen powinien być sprzedany czy nie nie ma sensu. Jaki jest sens sprzedawania jednego z najlepszych piłkarzy Barcelony?

0

Ten moment gdy zarząd zastanawia się czy sprzedać jednego z najlepszych obrońców w Barcelonie w tym sezonie a temat sprzedaży Fatiego, Torresa czy Raphinhi nie istnieje. Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy z piłkarzami którzy są za słabi na Barcę Alonso czy Garcia a potem będziemy się dziwić czemu jesteśmy słabi w obronie

0

Ale w podły sposób zamknęli stację. Nie powiadomili o tym pracowników. I pomyśleć wszystko dlatego że klub desperacko szuka pieniędzy. Brak słów. Postępowanie wobec ludzi za Laporty to powód do wstydu. Ja rozumiem że klub szuka rozwiązań jak zaoszczędzić pieniądze ale takie działanie jest po prostu nie fair.

1

Ale trzeba być głupim żeby mieć pretensję do Alby który domaga się wypełnienia kontraktu xd

1

@Limit_l3ss Niczego nie wyciągają. Jest takie coś jak kontrakt i nie łamie się go bo ty tak chcesz

5

Skompromitowaliśmy się w europejskich pucharach. Kurwa gdyby nie to że reszta czołówki człapie do Barcelony to nic by nie było z tego sezonu. Ale pamiętajcie Laporta wyjdzie i powie że wierzy w "projekt" Xaviego xdd. I tak w kółko.

3

I pomyśleć że są osoby które chcą się pozbyć Christensena. Nie dość że grał zajebiście to był zdrowo zadziorny.

0

@DamianPSV I ten nowy projekt jest pośmiewiskiem w europejskich pucharach

1

@Rust_Cohle Uwaga raczej nie zrozumiesz więc spróbuje Ci to wytłumaczyć. Oglądamy mecz Real Girona a nie pajaca z Madrytu

0

4 co się dzieje

3

@VeB 1899 Nie dostanie. Ten gość jest chroniony płaszczykiem przed innymi.

4

Czemu ten Vinicius jest ciągle popłakany?

1

@zmiter912576 Niektórzy kibice Realu

5

I pomyśleć że ktoś porównuje albo mówi nawet że Militao jest lepszy od Araujo

7

Jeśli zgodzą się na odejście Christensena i zakontraktowania Laporte tylko dlatego że jest Hiszpanem i za rok kończy mu się kontrakt to będzie kompromitacja na całego. Ale patrząc po "genialnych" ruchach zarządu wszystko jest możliwe.

0

@sendesara Ta i był najlepszym strzelcem z Memphisem w poprzednim sezonie xd. Raczej wszystko było git ze strzelaniem. Gość jest gotowy na obniżkę pensji, chce wrócić do klubu za wszelką cenę czy świętuje zwycięstwo w szatni. Wcale nie jest przywiązany xd

1

No i super prawdziwy Culés wróci do domu. Gość który regularnie trafiał a został sprzedany no właśnie nie wiadomo po co.

0

@david89 Aubameyang mam nadzieję zagra kilka dobrych sezonów. A kogo ty chcesz sprowadzić patrząc na naszą sytuację finansową? Roque będzie kosztował dużo a my na to nie możemy sobie pozwolić. Dobrze wiesz że Gabończyk bardzo dobrze grał. Wiadomo jest dość stary ale to był gość który był gwarantem regularnych goli.

0

Szkoda mi najbardziej Raphinhi. Powinien mieć co najmniej 1 gola i i asystę dodatkowo. Gość się starał. Robił "szum" na skrzydle a taki Torres słabo się pokazał. Tak naprawdę wykorzystał tylko dobre podanie Brazylijczyka tak to nic.

4

Musi mieć Lewandowski jakiegoś zmiennika. Ktoś kto będzie narzucał tempo.

0

Garcia jest objeżdżany ale i tak będzie pomocnikiem w Barcelonie xd

3

I klasyczek Garcia zaczyna od błędu

0

Alonso Torres xdddd. Drodzy użytkownicy jaka dzisiaj wymówka po meczu?

1

Mu się jeszcze bardziej odkleja

0

@Meskalina Nie drenują. Kontraktu się nie zrywa od tak.

1

W skrócie jest afera, Laporta nic nie wyjaśnił a nawet dolał oliwy do ognia i prawdopodobnie za kilkanaście lat może zostać ukarana a nie teraz. Jedno wielkie xd. Może gdyby teraz to się stało to zarząd by poważnie do tej sprawy podszedł.

0

Będzie ciężko przez limit jak i to że Barcelona nie zapłaciła całej kwoty za Torresa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?