1

@Firestone A sory. Źle odczytałem Twój komentarz. Pep poukładały to z sensem mając nawet średnią kadrę.

0

@Firestone A co miałby robić Pep za kadencji Xaviego?

1

@La Pulgaa Mają bo ich sytuacja finansowa jest w bardzo dobrej kondycji. Co by nie mówić ale Perez bardzo dobrze rządzi klubem z Madrytu.

1

@domalki1 La Liga była zła. My zrobiliśmy wszystko. Taka niestety będzie argumentacja Laporty.

0

Nie dziwię się. Leo już raz został oszukany przez Laportę i nie chciał tego 2 raz przechodzić. Mam nadzieję że do zobaczenia na Nowym Camp Nou Królu.

1

@WiernyKibic111 a Christensen nie jest młody? 27 lat to nie starzec. Najważniejsze to pozbyć się Garcii i Roberto. Kounde musi zostać bo może grać na prawej obronie. Christensen był jednym z lepszych piłkarzy w sezonie więc głupotą jest się go pozbywać.

0

@Faro a grał połowę w koszulce Barcy Andres?

0

Jak tam mecz ? Jak gra wyglada?

0

Tyle do wyboru ale i tak przyjdzie mierny Neves aby zadowolić agenta

1

@adukla Przegra walkę o skład z Roberto bo według Xaviego to wspaniały piłkarz xdd

0

"Chcieliśmy zachować czyste konto, ale tak się nie stało". Wypowiedź kapitana Barcelony xddd

0

@koziar Ja jestem rozsądny i nie żyje jakimiś złudzeniami jak ty. No ale co można od Ciebie oczekiwać skoro potwierdzasz wszystko co usłyszysz od innych. Widzisz nagle coś masz do powiedzenia bo zostałem oznaczony a tak to myszka cicho siedzi xddd

0

@macio_944 Boli prawda co?

0

To jest takie żenujące. Pena wchodzi bo widać że gra w defensywie to dramat.

0

@macio_944 Piszesz xdd bo nie możesz nic sensownego napisać. Klasyka.

0

@macio_944 Chcesz regularnie grać w Lidze Europy? To se dalej chwal miernego trenera z kataru

0

@Barca-Messi10 Niestety tylko na wakacje a nie z klubu

0

Niech ta śmieszna ławka trenerska z Xavim wyleci.

1

Blagam Xavi weź idź z tego klubu. Rozwalasz rekord Ter Stegena.

0

Dobre podanie do przeciwnika Garcia

4

My się nie pozbieramy bez Busquetsa

0

@sevs No co niewidoczny.

0

Garcia gra w tym meczu w ogóle?

5

Oby przyszedł do nas. Jak grał u nas to gwarantował gole. Gorszy od Torresa nie będzie.

0

o pajace Sevilli jak Ci z Espanyolu

3

Ja się zastanawiam co mu szkodzi poczekać na ofertę Barcelony. Ma cały lipiec, cały sierpień. W Arabii zawsze będzie mógł w każdej chwili zagrać.

0

@19Kristobal74 Nie po prostu potrafię wyciągać wnioski a nie na ślepo mówić że bezproblemowo zostaliśmy mistrzami

0

@szymonekk Z naszym niezbyt inteligentnym zarządem wszystko jest możliwe niestety

0

@sendesara Fajnie że dotarłeś do tego artykułu bo niektórzy zapomnieli

3

Dwa lata temu też sobie nadał i wiadomo jak to się skończyło xd. Szkoda że dla zarządu priorytetem jest poczekanie na Messiego niż zarejestrowanie nowych umów młodych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?