Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone A sory. Źle odczytałem Twój komentarz. Pep poukładały to z sensem mając nawet średnią kadrę.
0
@Firestone A co miałby robić Pep za kadencji Xaviego?
1
@La Pulgaa Mają bo ich sytuacja finansowa jest w bardzo dobrej kondycji. Co by nie mówić ale Perez bardzo dobrze rządzi klubem z Madrytu.
1
@domalki1 La Liga była zła. My zrobiliśmy wszystko. Taka niestety będzie argumentacja Laporty.
0
Nie dziwię się. Leo już raz został oszukany przez Laportę i nie chciał tego 2 raz przechodzić. Mam nadzieję że do zobaczenia na Nowym Camp Nou Królu.
1
@WiernyKibic111 a Christensen nie jest młody? 27 lat to nie starzec. Najważniejsze to pozbyć się Garcii i Roberto. Kounde musi zostać bo może grać na prawej obronie. Christensen był jednym z lepszych piłkarzy w sezonie więc głupotą jest się go pozbywać.
0
@Faro a grał połowę w koszulce Barcy Andres?
0
Jak tam mecz ? Jak gra wyglada?
0
Tyle do wyboru ale i tak przyjdzie mierny Neves aby zadowolić agenta
1
@adukla Przegra walkę o skład z Roberto bo według Xaviego to wspaniały piłkarz xdd
0
"Chcieliśmy zachować czyste konto, ale tak się nie stało". Wypowiedź kapitana Barcelony xddd
0
@koziar Ja jestem rozsądny i nie żyje jakimiś złudzeniami jak ty. No ale co można od Ciebie oczekiwać skoro potwierdzasz wszystko co usłyszysz od innych. Widzisz nagle coś masz do powiedzenia bo zostałem oznaczony a tak to myszka cicho siedzi xddd
0
@macio_944 Boli prawda co?
0
To jest takie żenujące. Pena wchodzi bo widać że gra w defensywie to dramat.
0
@macio_944 Piszesz xdd bo nie możesz nic sensownego napisać. Klasyka.
0
@macio_944 Chcesz regularnie grać w Lidze Europy? To se dalej chwal miernego trenera z kataru
0
@Barca-Messi10 Niestety tylko na wakacje a nie z klubu
0
Niech ta śmieszna ławka trenerska z Xavim wyleci.
1
Blagam Xavi weź idź z tego klubu. Rozwalasz rekord Ter Stegena.
0
Dobre podanie do przeciwnika Garcia
4
My się nie pozbieramy bez Busquetsa
0
@sevs No co niewidoczny.
0
Garcia gra w tym meczu w ogóle?
5
Oby przyszedł do nas. Jak grał u nas to gwarantował gole. Gorszy od Torresa nie będzie.
0
o pajace Sevilli jak Ci z Espanyolu
3
Ja się zastanawiam co mu szkodzi poczekać na ofertę Barcelony. Ma cały lipiec, cały sierpień. W Arabii zawsze będzie mógł w każdej chwili zagrać.
0
@19Kristobal74 Nie po prostu potrafię wyciągać wnioski a nie na ślepo mówić że bezproblemowo zostaliśmy mistrzami
0
@szymonekk Z naszym niezbyt inteligentnym zarządem wszystko jest możliwe niestety
0
@sendesara Fajnie że dotarłeś do tego artykułu bo niektórzy zapomnieli
3
Dwa lata temu też sobie nadał i wiadomo jak to się skończyło xd. Szkoda że dla zarządu priorytetem jest poczekanie na Messiego niż zarejestrowanie nowych umów młodych piłkarzy.