Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za chwilę zostaniemy z Garcią na obronie jak tak dalej pójdzie
1
@JarekS Na co Laporta miał się nabrać po raz 2? Po prostu Alemany odchodzi bo wie jakie rzeczy dzieją się za Laporty. Deco jest, Krkic za chwilę przybędzie- kolesiostwo pełną parą. Każdy rozsądny by odszedł. Odszedł Dembele i miał rację co do otoczenia w Barcelonie.
0
Co za ludzie tam pracują. Raz odchodzi potem znowu przychodzi potem jednak zmienia zdanie. I jak mają poważnie nas traktować na rynku transferowym?
8
Gość nasz zdradził i mamy czegoś żałować ? xd
0
No i dobrze. Lubi pieniądze to niech sobie tam idzie. Chciał wrócić xd. Kto w to uwierzył.
2
Jedyny z Kounde którzy się dobrze zaprezentowali. Jeszcze Araujo za wywalczenie karnego.
0
Fati jak w poprzednim sezonie
0
To dzisiaj konkurs na dzbana meczu xd
0
Mam nadzieję że zobaczymy Yamala
0
Raphinha pomylił piłkę z boksem
0
Xddddddddddddddddddd
0
Ale ten Suarez jest mentalem
2
Jak to jest że dużo ludzi ciśnie po Dembele a chcą powrotu Neymara który pożegnał się w sposób obrzydliwy wybierając pieniądze?
1
Powodzenia. Może tam Cię docenią.
2
A jak Barcelona płaci w ratach za Torresa to wtedy jest git dla niektórych? Xd
0
A Neymar nie zachamuje rozwoju Yamala?
0
Jaka była dla Was najbardziej absurdalna plotka transferowa?
3
12 mln dla gościa który ciągnął klub po sądach, zdradził wybierając pieniądze, jego charakter jest irytujący. Co może pójść nie tak?
1
A czemu miałby ich nie przejść? Xd Co ludzie mają w głowach pisząc że ich nie przejdzie?
0
Niektórzy chcą powrotu Neymara i myślą że jest to wykonalne ale dalej nowe umowy nie zostały zarejestrowane. Wy serio wierzycie w jego powrót?
0
@Culers Canal+ online pokazywało mecze które transmitował Eleven. Chyba dalej tak jest.
1
Ten Eric jest tak udany że nawet w presezonie jest tragiczny
2
Ale to będzie upokorzenie jeśli on przyjdzie
0
" Warto jednak zachować dystans do tych informacji i czekać na ewentualne potwierdzenie ze strony bardziej wiarygodnych mediów." No na pewno publikowanie "newsów" Romero jest strasznie wiarygodne xd
0
No i ma rację. Teraz to Ci którzy niedawno przychodzili do klubu bedą rozważani do sprzedaży w następnym. Ale spokojnie zawsze zostają Ci którzy rzeczywiście się nadają xd.
0
Tak niektórzy kibice krytykowali Arabię a teraz się cieszą że przez nich przyjdzie do Barcelony xd. Co za hipokryzja.
8
Bydło, chuligaństwo wbiegło na murawę niszcząc wiele obiektów stadionowych jak i kamerę - na 1 mecz nie będzie kibiców
Lewandowski dotykający się nosa - Panie ty długo nie pograsz xd
Dokąd to zmierza?
1
Ta już to widzę jak idzie do Arabii. Ja rozumiem że chcemy więcej pieniędzy ale przez takie działanie zostaniemy z Dembele i odejdzie za rok. To takie szukanie na siłe pieniędzy. Żenująca desperacja.
2
Jeśli to prawda to czemu nie. Ansu już raczej nie wróci na szczyt. Pokazał to ostatni sezon w którym sabotował innym gole czy po prostu nie dojeżdżał fizycznie. Z drugiej strony to kolejna utrata skrzydłowego. Zostaniemy z Ferranem i Raphinhą. Ale jeśli ma za niego przyjść Bernardo to byłby taki skok jakości.
0
Głośne nie. Po co nam zdrajca w drużynie?