0

Za chwilę zostaniemy z Garcią na obronie jak tak dalej pójdzie

1

@JarekS Na co Laporta miał się nabrać po raz 2? Po prostu Alemany odchodzi bo wie jakie rzeczy dzieją się za Laporty. Deco jest, Krkic za chwilę przybędzie- kolesiostwo pełną parą. Każdy rozsądny by odszedł. Odszedł Dembele i miał rację co do otoczenia w Barcelonie.

0

Co za ludzie tam pracują. Raz odchodzi potem znowu przychodzi potem jednak zmienia zdanie. I jak mają poważnie nas traktować na rynku transferowym?

8

Gość nasz zdradził i mamy czegoś żałować ? xd

0

No i dobrze. Lubi pieniądze to niech sobie tam idzie. Chciał wrócić xd. Kto w to uwierzył.

2

Jedyny z Kounde którzy się dobrze zaprezentowali. Jeszcze Araujo za wywalczenie karnego.

0

Fati jak w poprzednim sezonie

0

To dzisiaj konkurs na dzbana meczu xd

0

Mam nadzieję że zobaczymy Yamala

0

Raphinha pomylił piłkę z boksem

0

Xddddddddddddddddddd

0

Ale ten Suarez jest mentalem

2

Jak to jest że dużo ludzi ciśnie po Dembele a chcą powrotu Neymara który pożegnał się w sposób obrzydliwy wybierając pieniądze?

1

Powodzenia. Może tam Cię docenią.

2

A jak Barcelona płaci w ratach za Torresa to wtedy jest git dla niektórych? Xd

0

A Neymar nie zachamuje rozwoju Yamala?

0

Jaka była dla Was najbardziej absurdalna plotka transferowa?

3

12 mln dla gościa który ciągnął klub po sądach, zdradził wybierając pieniądze, jego charakter jest irytujący. Co może pójść nie tak?

1

A czemu miałby ich nie przejść? Xd Co ludzie mają w głowach pisząc że ich nie przejdzie?

0

Niektórzy chcą powrotu Neymara i myślą że jest to wykonalne ale dalej nowe umowy nie zostały zarejestrowane. Wy serio wierzycie w jego powrót?

0

@Culers Canal+ online pokazywało mecze które transmitował Eleven. Chyba dalej tak jest.

1

Ten Eric jest tak udany że nawet w presezonie jest tragiczny

2

Ale to będzie upokorzenie jeśli on przyjdzie

0

" Warto jednak zachować dystans do tych informacji i czekać na ewentualne potwierdzenie ze strony bardziej wiarygodnych mediów." No na pewno publikowanie "newsów" Romero jest strasznie wiarygodne xd

0

No i ma rację. Teraz to Ci którzy niedawno przychodzili do klubu bedą rozważani do sprzedaży w następnym. Ale spokojnie zawsze zostają Ci którzy rzeczywiście się nadają xd.

0

Tak niektórzy kibice krytykowali Arabię a teraz się cieszą że przez nich przyjdzie do Barcelony xd. Co za hipokryzja.

8

Bydło, chuligaństwo wbiegło na murawę niszcząc wiele obiektów stadionowych jak i kamerę - na 1 mecz nie będzie kibiców
Lewandowski dotykający się nosa - Panie ty długo nie pograsz xd
Dokąd to zmierza?

1

Ta już to widzę jak idzie do Arabii. Ja rozumiem że chcemy więcej pieniędzy ale przez takie działanie zostaniemy z Dembele i odejdzie za rok. To takie szukanie na siłe pieniędzy. Żenująca desperacja.

2

Jeśli to prawda to czemu nie. Ansu już raczej nie wróci na szczyt. Pokazał to ostatni sezon w którym sabotował innym gole czy po prostu nie dojeżdżał fizycznie. Z drugiej strony to kolejna utrata skrzydłowego. Zostaniemy z Ferranem i Raphinhą. Ale jeśli ma za niego przyjść Bernardo to byłby taki skok jakości.

0

Głośne nie. Po co nam zdrajca w drużynie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?