0

Na co komu Fati czy Ferran?

0

Kurwa co się dzieje?

0

To my mamy robić Tiki Takie czy oni? Xd

1

Co za przypadek że to stroną Roberto

1

Uffffff. Ale fart

0

@czarnatom Przynajmniej Lewy wykręcił jakieś liczby w poprzednim sezonie a Torresa pamiętamy z tego że w dobrym momencie się przewrócił

0

Uff nie ma Torresa. Nie będzie padaki.

1

Chcecie mi powiedzieć że bramkarz który jest jednym z najlepszych na tej pozycji w Barcelonie obniża pensję tylko po to aby zarejestrować Penę i Alonso? xd

0

Za chwilę okaże się że Cancelo nie przyjdzie bo oni na czas nie potrafią pieniędzy znaleźć. Ale to będzie kompromitacja.

0

Wielka strata. Nie dość że Xavi nie ma pomysłu na grę naszej drużyny to jeszcze wypada zawodnik który to wszystko trzymał. Boję się na wielkie mecze bez Pedriego.

23

Dobry pomysł. Za dużo mamy słabych zawodników w kadrze.

0

No to nasz środek nie będzie funkcjonował

1

@Soetie po jednym meczu? xd W całym poprzednim był tragiczny

0

To co Roberto do pomocy xd. Jesteśmy zgubieni.

1

Swoją niedyspozycję próbuje przykryć tatuażem xd

0

Powiem że zapomniałem o nim xd

0

No co dla zarządu Abde ma większy talent niż Felix xd

0

Też macie takie wrażenie że brak Yamala będzie odczuwalny w tym sezonie (jeśli wypadnie z powodu urazu)?

3

Mam pytanie do niektórych którzy po jednym meczu chwalą Torresa i porównują go do Villi? To tylko 1 mecz i dalej jest gościem który jest do sprzedania.

2

Powiedźcie że z tą podwyżką to nieprawda

2

Xavi uważa go za ważnego xd. Gość co jedynie z czego zasłynął to bieganie pochylonym.

2

Robienie artykułu po jednej bramce xd. Twórca artykułu chyba za bardzo się napalił. Ten gość jest dalej zawodnikiem który jest rozważany do sprzedaży. Proszę sobie przypomnieć jaki miał poprzedni sezon.

7

No ta przedłużajmy z gościem co nie ma pojęcia jak przystosować drużynę do gry

1

Gundogan jakie ciasteczko

0

To co Yamal za dobry mecz zejdzie?

0

Zaczyna się Getafe v2

0

Koledzy już 2 asysty zabrali Yamalaowi

3

No sędzia odwala już w 5 minucie

3

Ja pierdole on go pcha rękami xd

0

"Istnieją precedensy, które pokazują, że uderzenie na chłodno, z premedytacją i w nocy, jest bardziej opłacalne niż załatwianie porachunków w ferworze walki na boisku". Przecież to jest jawne zgadzanie się na przemoc. Nikogo nie można bić. Przykre że to padło w artykule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?