Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny prawidłowy nienaturalne ułożenie ręki
0
Może i wyjedziemy z grupy ale będą bęcki po bo nie widać progresu
0
Nie mogę. Wystarczy jedna bramka i już zachwyt nad Xavim xd
2
Nie no Xavi jak przegramy to będzie zajebiście. Najważniejsze to 5 z Antwerpią a dalej to luz xd
5
Fajnie że przedłużamy bo jest gościem na lata ale najważniejsze to stworzyć jak najlepszy plan aby się jak najlepiej rozwinął.
0
@KamQiX Właśnie chodziło o to że sędzia ma mniejszą ocenę niż Xavi. To napisałem wystarczy przeczytać.
1
Ahhahahaah. Xavi wyższa ocena niż sędzia. Widać autor ma kompleks do każdego sędziego bo to już któryś artykuł gdzie Xavi ma wyższą ocenę.
1
Zakontraktujmy chociaż Cancelo bo z nim ani rusz na boku
0
XAavi nie ma pomysłu na grę z Mallorcą - 5
Sędzia który bardzo dobrze poprowadził zawody- 3 xd
Nie wiem czemu twórca tworzy takie oceny ale chyba coś jest nie tak. Chyba przyjął założenie że zawsze Barca musi być pokrzywdzona ale w tym meczu nie było rażących błędów. Podsumowaniem dobrego sędziowania jest brak karnego po faulu na Yamalu bo tam nic nie było.
1
Xavi 5 xddddddd
0
Artykuł jakbym słyszał Xaviego kilka lat temu. Wina murawy xd.
0
Kogo to asysta? Yamala?
5
Lewy brawo Fermin
3
Czemu niektórzy ryczą? To jest za mało aby podyktować karnego.
0
Nie ma karnego. Czemu to jest weryfikowane? xd
0
Ronald co ty zrobiłeś
2
Klepiemy ich a tu laga wchodzi xd
0
Ale Raphinha meczycho gra
0
Ejjjjj no jak to?
1
Klasyczny Ferran. Weź Xavi go zdejmij bo dramat.
0
Jak widzę powtórkę to Gavi nie przykrył
1
Ferran w pierwszym składzie xddd. Gościa nie było w ostatnim meczu a on gra.
0
Nie po jego zejściu ofensywa funkcjonuje. Bez niego ofensywa wygląda lepiej.
0
On chyba to dla beki mówi bo sensu to nie ma
1
Po co jest artykuł o sędziach przed każdym spotkaniem? Xd Jakaś łatka została doczepiona że każdy przeciwko nam?
0
Cancelo spadł nam z nieba. Trzeba zrobić wszystko aby kupić go za te 25 mln.
0
Wow Cancelo Co zrobili
0
Brawo Lewy nas ratuje
2
Podsumowanie przedłużania kontraktu Xaviego. Trener na lata xdddd
1
Hahahaha kto myślał że Ferran odpali? Xd