0

Karny prawidłowy nienaturalne ułożenie ręki

0

Może i wyjedziemy z grupy ale będą bęcki po bo nie widać progresu

0

Nie mogę. Wystarczy jedna bramka i już zachwyt nad Xavim xd

2

Nie no Xavi jak przegramy to będzie zajebiście. Najważniejsze to 5 z Antwerpią a dalej to luz xd

5

Fajnie że przedłużamy bo jest gościem na lata ale najważniejsze to stworzyć jak najlepszy plan aby się jak najlepiej rozwinął.

0

@KamQiX Właśnie chodziło o to że sędzia ma mniejszą ocenę niż Xavi. To napisałem wystarczy przeczytać.

1

Ahhahahaah. Xavi wyższa ocena niż sędzia. Widać autor ma kompleks do każdego sędziego bo to już któryś artykuł gdzie Xavi ma wyższą ocenę.

1

Zakontraktujmy chociaż Cancelo bo z nim ani rusz na boku

0

XAavi nie ma pomysłu na grę z Mallorcą - 5
Sędzia który bardzo dobrze poprowadził zawody- 3 xd
Nie wiem czemu twórca tworzy takie oceny ale chyba coś jest nie tak. Chyba przyjął założenie że zawsze Barca musi być pokrzywdzona ale w tym meczu nie było rażących błędów. Podsumowaniem dobrego sędziowania jest brak karnego po faulu na Yamalu bo tam nic nie było.

1

Xavi 5 xddddddd

0

Artykuł jakbym słyszał Xaviego kilka lat temu. Wina murawy xd.


0

Kogo to asysta? Yamala?

5

Lewy brawo Fermin

3

Czemu niektórzy ryczą? To jest za mało aby podyktować karnego.

0

Nie ma karnego. Czemu to jest weryfikowane? xd

0

Ronald co ty zrobiłeś

2

Klepiemy ich a tu laga wchodzi xd

0

Ale Raphinha meczycho gra

0

Ejjjjj no jak to?

1

Klasyczny Ferran. Weź Xavi go zdejmij bo dramat.

0

Jak widzę powtórkę to Gavi nie przykrył

1

Ferran w pierwszym składzie xddd. Gościa nie było w ostatnim meczu a on gra.

0

Nie po jego zejściu ofensywa funkcjonuje. Bez niego ofensywa wygląda lepiej.

0

On chyba to dla beki mówi bo sensu to nie ma

1

Po co jest artykuł o sędziach przed każdym spotkaniem? Xd Jakaś łatka została doczepiona że każdy przeciwko nam?

0

Cancelo spadł nam z nieba. Trzeba zrobić wszystko aby kupić go za te 25 mln.

0

Wow Cancelo Co zrobili

0

Brawo Lewy nas ratuje

2

Podsumowanie przedłużania kontraktu Xaviego. Trener na lata xdddd

1

Hahahaha kto myślał że Ferran odpali? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?