Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no błagam Xavi idź sobie
0
Roberto xdddddddddddd
1
Z tych wyborów najlepszym jest Flick. Wydaje mi się że jeśli Xaviemu dali od 8 do 10 mln to co to za problem dać Flickowi?
0
Ktoś wie dokładnie ile zarabia Xavi za sezon?
0
@lajcior Tak ale jak masz grymas bólu i to widać to po co tak robisz? To jest niehonorowe. To wygląda tak "hahahah dostał czerwo ale frajer". Obawiam się że tylko u Viniciusa takie coś zobaczyłem.
2
Ten gość jest bezczelny. Najpierw udaje na twarzy wielki ból a potem śmieje się w momencie gdy Araujo dostaje 2 żółtą.
3
Wiecie co jest najgorsze? Że potencjalne pieniądze na prawdziwego trenera poszły na podwyżkę dla Xaviego xd
19
Że oni nie mają wstydu takich rzeczy gadać? I to jeszcze Roberto czyli gość z wiecznym stażem.
0
@regatta52 Xavi np
0
@LM10GOAT No spoko
2
Ale to jest bez honoru to zdejmowanie srebrnych medali. Jesteś drugi ale zachowuj się. Pogódź się z porażką.
3
Kilka słów po meczu
- do Kounde się przyzwyczailiśmy że jest elektryczny ale że Araujo zagra tak słabo
- pomoc w ogóle nie istniała
-gol znowu po indywidualności Lewandowskiego (te indywidualności ratowały dotychczas mecze)
-Lewandowski znowu tylko przebłysk. Znowu schodził aby do niego grać.
Xavi po raz kolejny pokazał jak nie ma pojęcia jak przygotować drużyny.
0
@LM10GOAT Nie wiem to pytam. Co w tym dziwnego?
3
Najgorsze jest to że prezes i trener w to wierzą mimo że żadnego DNA nie ma
0
Na czym to polega że wczoraj Barcelona grała akurat z Ossasuną a nie z inną drużyną piłkarską z Hiszpanii ?
1
Ale fart tylko dlatego że się odsłonili
0
Znowu jeden przebłysk poszczególnych piłkarzy a reszta meczu ciągle to samo
0
I teraz sytaucja w której zwykły obywatel popchnie kogoś na imprezie. Nie zrobił tego specjalnie. Dostaje zarzut uszkodzenia ciała. Wyznaje skruchę i zmienił się.
Wąsik i Kamiński tworzyli fałszywe dowody na Leppera. Mają gdzieś prawo, nazywają siebie więźniami politycznymi i do tego jeden z nich pokazuje gest Kozakiewicza.
Wtedy przychodzi Duda i ułaskawia kolegów z partii. A ty "marny" obywatelu nic nie możesz zrobić. Jak takie coś mogło się zdarzyć? Wydaje mi się że nawet osoba, która nie jest z tej czy tamtej partii jest oburzona bo to jest brak słów.
0
Xavi staje się populistą jak Laporta. Każdy każdego po plecach klepie i udaje że jest w porządku.
3
Ale fart. Ile jeszcze w tym sezonie? Najgorsze jest to że dzięki temu Laporta dalej trzyma Xaviego.
24
Że jako trener Barcelony nie ma wstydu takie rzeczy gadać?
0
Teraz Ferminowi odcięło prąd
0
Znowu obrońcom druzyny przeciwnej odcięło prąd
1
karny nas ratuje xddddddddddd
0
@MrShakira ahahhaahah dokładnie
0
co oni robią? Patrzą się i nie widzą co robić xddd
1
Gundo co ty robisz nawet ty?
0
Roberto z opaską ahahahha
1
MArtinez schodzi co się dzieje
1
Jakim cudem Xavi chciał Romeu xdd?