0

Nie no błagam Xavi idź sobie

0

Roberto xdddddddddddd

1

Z tych wyborów najlepszym jest Flick. Wydaje mi się że jeśli Xaviemu dali od 8 do 10 mln to co to za problem dać Flickowi?

0

Ktoś wie dokładnie ile zarabia Xavi za sezon?

0

@lajcior Tak ale jak masz grymas bólu i to widać to po co tak robisz? To jest niehonorowe. To wygląda tak "hahahah dostał czerwo ale frajer". Obawiam się że tylko u Viniciusa takie coś zobaczyłem.

2

Ten gość jest bezczelny. Najpierw udaje na twarzy wielki ból a potem śmieje się w momencie gdy Araujo dostaje 2 żółtą.

3

Wiecie co jest najgorsze? Że potencjalne pieniądze na prawdziwego trenera poszły na podwyżkę dla Xaviego xd

19

Że oni nie mają wstydu takich rzeczy gadać? I to jeszcze Roberto czyli gość z wiecznym stażem.

0

@regatta52 Xavi np

0

@LM10GOAT No spoko

2

Ale to jest bez honoru to zdejmowanie srebrnych medali. Jesteś drugi ale zachowuj się. Pogódź się z porażką.

3

Kilka słów po meczu
- do Kounde się przyzwyczailiśmy że jest elektryczny ale że Araujo zagra tak słabo
- pomoc w ogóle nie istniała
-gol znowu po indywidualności Lewandowskiego (te indywidualności ratowały dotychczas mecze)
-Lewandowski znowu tylko przebłysk. Znowu schodził aby do niego grać.
Xavi po raz kolejny pokazał jak nie ma pojęcia jak przygotować drużyny.

0

@LM10GOAT Nie wiem to pytam. Co w tym dziwnego?

3

Najgorsze jest to że prezes i trener w to wierzą mimo że żadnego DNA nie ma

0

Na czym to polega że wczoraj Barcelona grała akurat z Ossasuną a nie z inną drużyną piłkarską z Hiszpanii ?

1

Ale fart tylko dlatego że się odsłonili

0

Znowu jeden przebłysk poszczególnych piłkarzy a reszta meczu ciągle to samo

0

I teraz sytaucja w której zwykły obywatel popchnie kogoś na imprezie. Nie zrobił tego specjalnie. Dostaje zarzut uszkodzenia ciała. Wyznaje skruchę i zmienił się.
Wąsik i Kamiński tworzyli fałszywe dowody na Leppera. Mają gdzieś prawo, nazywają siebie więźniami politycznymi i do tego jeden z nich pokazuje gest Kozakiewicza.
Wtedy przychodzi Duda i ułaskawia kolegów z partii. A ty "marny" obywatelu nic nie możesz zrobić. Jak takie coś mogło się zdarzyć? Wydaje mi się że nawet osoba, która nie jest z tej czy tamtej partii jest oburzona bo to jest brak słów.

0

Xavi staje się populistą jak Laporta. Każdy każdego po plecach klepie i udaje że jest w porządku.

3

Ale fart. Ile jeszcze w tym sezonie? Najgorsze jest to że dzięki temu Laporta dalej trzyma Xaviego.

24

Że jako trener Barcelony nie ma wstydu takie rzeczy gadać?

0

Teraz Ferminowi odcięło prąd

0

Znowu obrońcom druzyny przeciwnej odcięło prąd

1

karny nas ratuje xddddddddddd

0

@MrShakira ahahhaahah dokładnie

0

co oni robią? Patrzą się i nie widzą co robić xddd

1

Gundo co ty robisz nawet ty?

0

Roberto z opaską ahahahha

1

MArtinez schodzi co się dzieje

1

Jakim cudem Xavi chciał Romeu xdd?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?