0

Yamal ratuje trenera

0

O co wuefista ma pretensje?

1

Xavineta ruszyła xd

0

Ale odklejony prezez. Można mieć zastrzeżenia ale obarczanie innej strony jest żenujące. Sędziowie będą popełniać błędy. Już nie szuka rozgłosu. On już któryś raz próbuje odwrócić uwagę od klubu.

0

Znając Barcelone dostanie dożywotni kontrakt za jeden dobry mecz jak pewien piłkarz mimo że reszta jego kariery to dramat xd

7

Oni serio uwierzyli w swoją wielkość po meczu ze słabym Betisem, który ciągle się otwierał. Ferran pewnie sądzi że jest bogiem Xavi uważa się za Guardiolę. Jeden poprawny mecz i oni wszyscy myślą że gramy o wszystko. Prawda jest taka że liga jest przegrana, Real złoił nas w Superpucharze a o Lidze Mistrzów to już nie będę żartował. To jest ten problem że Laporta i Xavi serio wierzą w to co mówią. Trener ciągle gada bzdury na konferencjach, Laporta który przygląda się i nic nie zrobi bo wie że to on zatrudnił Xaviego. Jak pogrom z Realem nie wpłynął to obawiam się że z Xavim zostaniemy na zawsze w stagnacji.

2

Co by nie mówić ale znowu indywidualności zadecydowały i przypadek przy pierwszym golu . Znowu był długi okres w którym każdy nie wiedział co robić. Pamiętajcie że był to osłabiony Betis, który łatwo się odsłaniał. Prawdziwy test będzie 24.

5

@lukas1442 To tylko jeden mecz po serii tragicznych. Ferran miał dobry początek a potem zgasł. Od dawna wiemy że nie jest to zawodnik na miarę Barcelony.

0

Ale mecz Girony dopiero włączyłem

0

1 mecz i już wszyscy zapominają o poprzednich. Ferran też na początku odpalił potem nic się nie działo a teraz władował 3 gole. Poczekajmy z ocenami.

0

Xavi uratowanie 28373773

0

O młody kontuzjowany

0

Czemu Torres wykonuje?

1

O kurde Lewy schodzi. Zapisujcie to.

0

Hahahaha co za przypadek. Każdy stoi.

0

Xavineta rozwinęła się xdd

0

Lol xdddddddddd

3

Niech niektórzy się nie napędzają Real Madryt gra bardzo dobrze. Do samego końca. Jakieś teorie że liga ustawiona są śmieszne.

0

Tak widzę różne powtórki i trudno określić

0

Typ jest bezczelny ręką pakuje do bramki a pokazuje bark xd

2

O co niektórym chodzi? Dostaje w twarz i jest faul. Co w tym dziwnego?

0

@norbi77 Dostaje w twarz i bez faulu? xdd

0

Tylko żeby Xavi chociaż raz pomyśłał i nie wystawiał Kounde na środku bo będzie objeżdżany przez Williamsa. Garcia raz tam był. Nie chcemy tego więcej.

9

"Poprawka" na 3 ligowca xddd. Oni nie mają nic mądrego do napisania?

0

To będzie mniejszy wymiar kary

4

Kurde ale mecz. Ile byśmy dali że jeśli już przegrywamy to tak jak dzisiaj Real. Z walką do końca.

0

No to będzie mniejszy wymiar kary

1

Cóż za potężne zwycięstwo z 3 ligowcem. Umowa dla Xaviego do 2040 roku.

0

Brawo za determinacje Unionistas

0

Wow niesamowite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?