Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal ratuje trenera
0
O co wuefista ma pretensje?
1
Xavineta ruszyła xd
0
Ale odklejony prezez. Można mieć zastrzeżenia ale obarczanie innej strony jest żenujące. Sędziowie będą popełniać błędy. Już nie szuka rozgłosu. On już któryś raz próbuje odwrócić uwagę od klubu.
0
Znając Barcelone dostanie dożywotni kontrakt za jeden dobry mecz jak pewien piłkarz mimo że reszta jego kariery to dramat xd
7
Oni serio uwierzyli w swoją wielkość po meczu ze słabym Betisem, który ciągle się otwierał. Ferran pewnie sądzi że jest bogiem Xavi uważa się za Guardiolę. Jeden poprawny mecz i oni wszyscy myślą że gramy o wszystko. Prawda jest taka że liga jest przegrana, Real złoił nas w Superpucharze a o Lidze Mistrzów to już nie będę żartował. To jest ten problem że Laporta i Xavi serio wierzą w to co mówią. Trener ciągle gada bzdury na konferencjach, Laporta który przygląda się i nic nie zrobi bo wie że to on zatrudnił Xaviego. Jak pogrom z Realem nie wpłynął to obawiam się że z Xavim zostaniemy na zawsze w stagnacji.
2
Co by nie mówić ale znowu indywidualności zadecydowały i przypadek przy pierwszym golu . Znowu był długi okres w którym każdy nie wiedział co robić. Pamiętajcie że był to osłabiony Betis, który łatwo się odsłaniał. Prawdziwy test będzie 24.
5
@lukas1442 To tylko jeden mecz po serii tragicznych. Ferran miał dobry początek a potem zgasł. Od dawna wiemy że nie jest to zawodnik na miarę Barcelony.
0
Ale mecz Girony dopiero włączyłem
0
1 mecz i już wszyscy zapominają o poprzednich. Ferran też na początku odpalił potem nic się nie działo a teraz władował 3 gole. Poczekajmy z ocenami.
0
Xavi uratowanie 28373773
0
O młody kontuzjowany
0
Czemu Torres wykonuje?
1
O kurde Lewy schodzi. Zapisujcie to.
0
Hahahaha co za przypadek. Każdy stoi.
0
Xavineta rozwinęła się xdd
0
Lol xdddddddddd
3
Niech niektórzy się nie napędzają Real Madryt gra bardzo dobrze. Do samego końca. Jakieś teorie że liga ustawiona są śmieszne.
0
Tak widzę różne powtórki i trudno określić
0
Typ jest bezczelny ręką pakuje do bramki a pokazuje bark xd
2
O co niektórym chodzi? Dostaje w twarz i jest faul. Co w tym dziwnego?
0
@norbi77 Dostaje w twarz i bez faulu? xdd
0
Tylko żeby Xavi chociaż raz pomyśłał i nie wystawiał Kounde na środku bo będzie objeżdżany przez Williamsa. Garcia raz tam był. Nie chcemy tego więcej.
9
"Poprawka" na 3 ligowca xddd. Oni nie mają nic mądrego do napisania?
0
To będzie mniejszy wymiar kary
4
Kurde ale mecz. Ile byśmy dali że jeśli już przegrywamy to tak jak dzisiaj Real. Z walką do końca.
0
No to będzie mniejszy wymiar kary
1
Cóż za potężne zwycięstwo z 3 ligowcem. Umowa dla Xaviego do 2040 roku.
0
Brawo za determinacje Unionistas
0
Wow niesamowite