Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kurde 4 ligowiec nas ciśnie xdd
2
xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
0
Ja rozumiem że sędzia się pomylił. Tylko po co tym żyją piłkarze Barcelony i głupio łapią kartki? Grają z 4 ligowcem który nie potrafi wymienić 1 podania .
0
I co znowu jakiś marny eksperyment? Bo tylko na to możemy sobie pozwolić.
0
To nic nie zmienia Xaviego dawno nie powinno być
0
Ja nie mogę ale głupota obrońcy
0
Ale fartowna bramka
7
Roque tak się patrzy na tą grę i myśli: Kogo ja wybrałem? Xd.
1
Xddddddddddddddd Munir
5
Girona jest niesamowita
1
Kto by się spodziewał?
2
Co tu dużo mówić ciągle to samo. Jako drużyna szorujemy po dnie. Indywidualności ratują wynik a poprawy nie ma i nie będzie. Jak ludzie czegokolwiek oczekują z Napoli?
2
Cieszynka jak gol w finale
2
Mam nadzieję że Laporta w końcu przejrzy na oczy i nie będzie szukał trenera z "DNA".
0
O co Araujo ma pretensje xd?
0
@Pablozeusz A co on pokazał w ostatnim meczu żeby był w pierwszym składzie? Od września nic szczególnego nie pokazuje. Może jakieś pojedyńcze przebłyski tak to go w meczach nie widać.
0
A nie może do nas wrócić? Jego notowania chyba wzrosły skoro Manchester się nim interesuje. Ktoś śledzi jego grę?
0
@Takitamx To będzie telewizja Realu Madryt v2
0
Powstanie nagonka na sędziów. Wydaje mi się że takie rozmowy powinny być raz na jakiś czas publikowane np na jakimś portalu społecznościowym jak to było w przypadku Marciniaka.
0
@sokot Flick, Konte. Jest wybór
1
Błagam byle to był trener na poziomie a nie kolejny eksperyment typu Marquez
1
Pierwszy zakręt xdddddd. Takie zakręty są od 2 lat z wyjątkiem kilku dobrych nieprzepchanych meczy.
0
@BarcaToSensZycia Gol lub asysta po kilkunastu beznadziejnych meczach w jego wykonaniu
0
Słaby kopacz broni trenera który nie ma pojęcia co robi. Kiedyś już to słyszałem
0
Niech Xavi zostanie zwolniony bo to jest kompromitacja
0
Romeu weź idź sobie. Co w nim widział wuefista?
0
Jakim cudem to nie jest czerwona? Gość mógł uszkodzić kostkę .
0
Jaki łeb ten Roberto xddddd
0
Jesteśmy słabi finansowo
Prezes za dużo sobie pozwala, często obrażając drugą stronę jeśli chodzi o zarządzanie klubem.
No i trener który nie ma pojęcia co robi. Co więcej gada o jakiś chipach czy zakłamuje rzeczywistość. Co musi się stać aby cała struktura Barcelona funkcjonowała prawidłowo?
3
Można to tylko podsumować jednym słowem xd. Laporta widzi że Xavi nie jest kompetentny. Co innego dawanie mu publicznego poparcia.