2

Kurde 4 ligowiec nas ciśnie xdd

2

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

0

Ja rozumiem że sędzia się pomylił. Tylko po co tym żyją piłkarze Barcelony i głupio łapią kartki? Grają z 4 ligowcem który nie potrafi wymienić 1 podania .

0

I co znowu jakiś marny eksperyment? Bo tylko na to możemy sobie pozwolić.

0

To nic nie zmienia Xaviego dawno nie powinno być

0

Ja nie mogę ale głupota obrońcy

0

Ale fartowna bramka

7

Roque tak się patrzy na tą grę i myśli: Kogo ja wybrałem? Xd.

1

Xddddddddddddddd Munir

5

Girona jest niesamowita

1

Kto by się spodziewał?

2

Co tu dużo mówić ciągle to samo. Jako drużyna szorujemy po dnie. Indywidualności ratują wynik a poprawy nie ma i nie będzie. Jak ludzie czegokolwiek oczekują z Napoli?

2

Cieszynka jak gol w finale

2

Mam nadzieję że Laporta w końcu przejrzy na oczy i nie będzie szukał trenera z "DNA".

0

O co Araujo ma pretensje xd?

0

@Pablozeusz A co on pokazał w ostatnim meczu żeby był w pierwszym składzie? Od września nic szczególnego nie pokazuje. Może jakieś pojedyńcze przebłyski tak to go w meczach nie widać.

0

A nie może do nas wrócić? Jego notowania chyba wzrosły skoro Manchester się nim interesuje. Ktoś śledzi jego grę?

0

@Takitamx To będzie telewizja Realu Madryt v2

0

Powstanie nagonka na sędziów. Wydaje mi się że takie rozmowy powinny być raz na jakiś czas publikowane np na jakimś portalu społecznościowym jak to było w przypadku Marciniaka.

0

@sokot Flick, Konte. Jest wybór

1

Błagam byle to był trener na poziomie a nie kolejny eksperyment typu Marquez

1

Pierwszy zakręt xdddddd. Takie zakręty są od 2 lat z wyjątkiem kilku dobrych nieprzepchanych meczy.

0

@BarcaToSensZycia Gol lub asysta po kilkunastu beznadziejnych meczach w jego wykonaniu

0

Słaby kopacz broni trenera który nie ma pojęcia co robi. Kiedyś już to słyszałem

0

Niech Xavi zostanie zwolniony bo to jest kompromitacja

0

Romeu weź idź sobie. Co w nim widział wuefista?

0

Jakim cudem to nie jest czerwona? Gość mógł uszkodzić kostkę .

0

Jaki łeb ten Roberto xddddd

0

Jesteśmy słabi finansowo
Prezes za dużo sobie pozwala, często obrażając drugą stronę jeśli chodzi o zarządzanie klubem.
No i trener który nie ma pojęcia co robi. Co więcej gada o jakiś chipach czy zakłamuje rzeczywistość. Co musi się stać aby cała struktura Barcelona funkcjonowała prawidłowo?

3

Można to tylko podsumować jednym słowem xd. Laporta widzi że Xavi nie jest kompetentny. Co innego dawanie mu publicznego poparcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?