1

Ty o jest niesamowite jak oni panikują

0

Trzeba będzie wystawić Raphinhę kosztem Yamala. Ostatnio 16-latek wszystko gra. Przeciwnik i tak w strefie spadkowej więc tym bardziej Yamal powinien odpocząć. Zobaczymy jak będzie wyglądał Raphinha po kontuzji.

1

Szacunek do legendy jako piłkarza to jedno. Nikt nie odbiera Xaviemu jakim był genialnym piłkarzem. Jako trener sobie nie radzi. Co więcej te jego wypowiedzi na konferencjach są oderwane od rzeczywistości. Roberto to powinien dostać nowy kontrakt. Brak jakiejkolwiek samokrytyki. To do niczego nie prowadzi.

0

Dalibyście jeszcze jedną szansę Ericowi w następnym sezonie? Może jakaś inna pozycja?

0

już 4 dla Realu

0

@Culer9002 a były jakieś kontrowersje?

0

Właśnie odpaliłem meczyk Girony i Realu. Jak wygląda gra obu drużyn?

5

Wydaje mi się że jak Deco kogoś poleca to trzeba tego unikać wielkim łukiem. Flick byłby idealny. Może rzeczywiście inna myśl szkoleniowa jest potrzebna.

0

Problemem Raphinhi jest brak lub znikomy drybling. Co by nie mówić ale ma dobry strzał z dystansu. Załóżmy że zostanie sprzedany za te 70 mln. Ile Barcelona z tej kwoty będzie mogła przeznaczyć na transfery?

0

@Donnie_Darko Ok podszywko

0

@kks1986 Czego nie rozumiesz nie jestem fanem Realu a to że mam inne zdanie nie oznacza że jestem po tej drugiej stronie. Ale widać że nie ogarniasz tego co mówię więc chociaż nie pisz nieprawdy.

0

@kks1986 Dobrze że ty wiesz lepiej xd

0

@BORO_12 Czemu mówisz jakbym był kibicem Realu? Nie jestem jak coś. Jako kibic
Barcelony to piszę.

2

Ludzie dajcie sobie spokój z tymi śmiesznymi teoriami że to Real Madryt kupuje sędziów. Sędziowie się mylą w obie strony. To obrażanie drugiej strony nie ma sensu i prowadzi do głębszej eskalacji.

0

Oni słabo grają my też. Są równe szanse po aktualnej formie.

1

Mówię wam Xavi jeszcze zostanie bo rozsmarował potężną Osasunę i Alaves.

0

Przecież to widać na powtórce. Przejechał mu po piszczelu. To zdjęcie zgadzałoby się.

0

Znowu mają pretekst aby zasłonić słabą grę Barcelony gdzie indywidualności wygrywają mecze.

1

@macio_944 Ale co to ma do Realu że Roque dostał kartkę? Sędziowie raz się mylą w tą raz w tamtą. Po co takie głupie teorie formować?

0

. Dał argumenty na danie kartki.

0

Przejechał mu po kolanie ludzie

0

@Davvd Cios w twarz i nie ma faulu xd

0

Niesamowity jest Roque

4

Jakim cudem Yamal nie dostał kartki? Wjeżdża od tyłu xd

0

@Faro Fort został objechany

0

Ale fart. Niesamowity jest ten gość.

2

Araujo się bawi w boks xddd

0

Tragedia. Znowu indywidualności.

2

Co mu się dziwić. Wybrał stabilizację jeśli chodzi o zarządzanie klubem.

6

Nie łudźmy się. Żaden poważny trener tu nie przyjdzie. Naprawdę przykro się na to patrzy. Koeman też miał status legendy a został zwolniony. Xavi ma płaszczyk obronny- w sumie nie wiadomo dlaczego. Tu serio utalentowani gracze muszą odejść aby prezes cokolwiek zrobił i aby cokolwiek się zmieniło w tym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?