Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Enerio Mi działa
0
Dawidowicz wpada w Walijczyka i wpada w łokieć i komentarzy się nabrali
0
Hahahhaha. On oddał piłkę?
2
Kompromitacji ciąg dalszy
3
Coraz gorzej z nim. Naprawdę trzeba mu załatwić terapię bo komórki tragicznie działają od nadmiaru alkoholu. Co to znaczy jeśli nie chcą czekać to niech czekają? Bardzo niekorzystna sytuacja stawiająca w klub w złym świetle. Ktoś się łudzi że będzie nowy trener? Zostaniemy z wuefistą bo każdy w zarządzie dostał pozornej ekstazy po wygranych 2 meczach. Oni naprawdę muszą przestać myśleć przeszłością. Czas na decyzje.
1
Gadanie typu przeciwnik przyklepuje wybitny transfer to zamiast pochwalić to trzeba wbić szpilkę bo ktoś ma lepiej
0
Tylko teraz trzymać kciuki aby Xavi nie zmienił zdania
0
Najgorsze jest to że po takim meczu Xavi może pozostać
0
Ale my mamy farta
0
To jest niesamowite. Leżymy taktycznie ale jednak mamy indywidualności które nas ratują.
0
Hahahahahhaja Xavi wylatuje mental na poziomie
0
Indywidualności znowu ratują
0
Atletico gra lepiej fizycznie po ciężkim meczu. My tylko stoimy i się patrzymy.
1
Niesamowite że po takim meczu Atletico gra z taką intensywnością
0
Taktyka Xaviego: a wpuszcze później Yamala może mnie znowu uratuje
0
Ale Kounde zanurkował
0
Słabo to wygląda. Wszystko działało gdy był Yamal. Bez niego nic się nie dzieje z przodu.
0
Ale fart. Znowu te elektryczne podania Ter Stegena.
0
Co jest z Christensenem?
0
Trzeba się dobrze pokazać Atletico osłabione i po ciężkim meczu z Interem
0
@kanver_ Atletico też
0
Znowu jakieś durne wymówki
0
Jeden problem z głowy
8
Ale ładny mecz na Metropolitano
10
Jacy odklejeńcy rządzą tym klubem. Każdy dostał orgazmu że w końcu zakwalifikowaliśmy się do 1/4. Oni wierzą w to że jest to wybitny sukces. W rzeczywistości graliśmy ze słabym Napoli które miało swoje sytuacje.W drugiej połowie nie kontrolowaliśmy przebiegu spotkania. Wystarczył geniusz piłkarzy typu Qubarsi, świetny przegląd Gundogana i fenomenalne wejście Roberto. Z Betisu też się każdy cieszył a potem był zjazd.
Jeśli chodzi o Xaviego - powiedział że odchodzi to każdy honorowy człowiek dotrzymuje obietnicy. Nie róbmy z niego geniusza taktycznego. Gość nie dźwiga presji, nie ma doświadczenia w poważnej piłce. Potrzebujemy gościa który nie będzie bazował na przebłysku poszczególnych piłkarzy. Kogoś kto po porażce wprost powie że zagraliśmy źle a nie ciągle będzie szukał wymówek.
0
Na kogo możemy teraz trafić?
1
Kurde jak ocenić ten mecz? Do 75 minuty słabo to wyglądało ale wystarczyła jedna akcja żeby to odwrócić. Nie oszukujmy się znowu indywidualności nam wygrywają mecze.
1
Ale fart zawał mam
0
O Oriol zaczyna
1
Romeu jakie podanie xd