0

@Enerio Mi działa

0

Dawidowicz wpada w Walijczyka i wpada w łokieć i komentarzy się nabrali

0

Hahahhaha. On oddał piłkę?

2

Kompromitacji ciąg dalszy

3

Coraz gorzej z nim. Naprawdę trzeba mu załatwić terapię bo komórki tragicznie działają od nadmiaru alkoholu. Co to znaczy jeśli nie chcą czekać to niech czekają? Bardzo niekorzystna sytuacja stawiająca w klub w złym świetle. Ktoś się łudzi że będzie nowy trener? Zostaniemy z wuefistą bo każdy w zarządzie dostał pozornej ekstazy po wygranych 2 meczach. Oni naprawdę muszą przestać myśleć przeszłością. Czas na decyzje.

1

Gadanie typu przeciwnik przyklepuje wybitny transfer to zamiast pochwalić to trzeba wbić szpilkę bo ktoś ma lepiej

0

Tylko teraz trzymać kciuki aby Xavi nie zmienił zdania

0

Najgorsze jest to że po takim meczu Xavi może pozostać

0

Ale my mamy farta

0

To jest niesamowite. Leżymy taktycznie ale jednak mamy indywidualności które nas ratują.

0

Hahahahahhaja Xavi wylatuje mental na poziomie

0

Indywidualności znowu ratują

0

Atletico gra lepiej fizycznie po ciężkim meczu. My tylko stoimy i się patrzymy.

1

Niesamowite że po takim meczu Atletico gra z taką intensywnością

0

Taktyka Xaviego: a wpuszcze później Yamala może mnie znowu uratuje

0

Ale Kounde zanurkował

0

Słabo to wygląda. Wszystko działało gdy był Yamal. Bez niego nic się nie dzieje z przodu.

0

Ale fart. Znowu te elektryczne podania Ter Stegena.

0

Co jest z Christensenem?

0

Trzeba się dobrze pokazać Atletico osłabione i po ciężkim meczu z Interem

0

@kanver_ Atletico też

0

Znowu jakieś durne wymówki

0

Jeden problem z głowy

8

Ale ładny mecz na Metropolitano

10

Jacy odklejeńcy rządzą tym klubem. Każdy dostał orgazmu że w końcu zakwalifikowaliśmy się do 1/4. Oni wierzą w to że jest to wybitny sukces. W rzeczywistości graliśmy ze słabym Napoli które miało swoje sytuacje.W drugiej połowie nie kontrolowaliśmy przebiegu spotkania. Wystarczył geniusz piłkarzy typu Qubarsi, świetny przegląd Gundogana i fenomenalne wejście Roberto. Z Betisu też się każdy cieszył a potem był zjazd.
Jeśli chodzi o Xaviego - powiedział że odchodzi to każdy honorowy człowiek dotrzymuje obietnicy. Nie róbmy z niego geniusza taktycznego. Gość nie dźwiga presji, nie ma doświadczenia w poważnej piłce. Potrzebujemy gościa który nie będzie bazował na przebłysku poszczególnych piłkarzy. Kogoś kto po porażce wprost powie że zagraliśmy źle a nie ciągle będzie szukał wymówek.

0

Na kogo możemy teraz trafić?

1

Kurde jak ocenić ten mecz? Do 75 minuty słabo to wyglądało ale wystarczyła jedna akcja żeby to odwrócić. Nie oszukujmy się znowu indywidualności nam wygrywają mecze.

1

Ale fart zawał mam

0

O Oriol zaczyna

1

Romeu jakie podanie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?