Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety dał argumenty na faul. Miękki ale jednak.
1
Tylko Vitinhi trzeba się obawiać jutro. Oby Kilian był wyłączany z gry jak w pierwszym meczu.
1
Po co o takich rzeczach pisać artykuły? Jaki jest sens?
1
Hahahaha. Kwintesencja tego śmiesznego zarządu. Marquez który nie ma żadnego doświadczenia. Niektórzy złudnie zasłaniają się że pracuje z młodzieżą. A z Xavim to klasycznie byłby zwolniony ale to Xavi więc nie zostanie zwolniony. Flick jest zdeterminowany aby tu trenować a Ci stawiają na amatorów z którymi Barcelona nie ma przyszłości.
0
@HighestInTheRoom Co? Xd
0
@Dejvo No ta wina składu a nie trenera który nie ma pojęcia jak ustawić zespół xd
0
Tragiczny mecz. Nie wiem kto liczy na dobry wynik z Psg.
0
@Sulimo Ale to nie jest wina składu tylko Xavi nie potrafi tego pokładać xd
0
No kto by się spodziewał słabego meczu? Znowu wuefista nie ma pomysłu na mecz i indywidualność daje na razie wygraną. Męczenie się z walczącym o utrzymanie Cadiz. Nic dodać nic ująć.
0
Boję się że to 0,01 % może przeważyć.
0
Hahahahaha. Poważnie niech ktoś mu załatwi specjalistę bo te odklejki są żałosne. Powiedział że odejdzie i mam nadzieję że to zrobi żebyśmy znowu nie słuchali jego wysrywów.
0
Hahahhaha. 2 mecze na kilkadziesiąt słabych gdzie indywidualności ratowały i już każdy z zarządu myśli że mamy nowego Guardiolę. Xavi od początku dostawał piłkarzy tylko nie miał pojęcia jak wydobyć z nich potencjał. Jeśli przyszłość Barcy budowana jest na dwóch dobrych meczach to nie wróżę z tego niczego dobrego.
0
@Campeon87 U nas to ciągle był kontuzjowany xd
1
Bardzo dobry mecz. Jednak nie zabrakło braku kontroli na początku 2 połowy. Szkoda że widzimy taki mecz raz na jakiś czas. Brakuje regularności. Jeśli chodzi o Xaviego to powinien odejść. Zadeklarował to i honorowy człowiek się tego trzyma. Może jest poprawa ale niestety ona zwykle trwa tylko przez kilka meczy.
0
Co by nie mówić ale w PSG się poprawił. Co znaczy dobry sztab który wie jak wykorzystać pełny potencjał gracza.
0
To tylko pokazuje jaki mental przegrywa ma Xavi. I jak piłkarze mają być zmotywowani jak słyszą takie bzdury?
0
@abram3k Nie spinaj się tak
0
Co tu się stało? Nie było mnie 10 minut xd.
0
Kwintesencja ten przygłupiego zarządu. Trzymanie świętej krowy do końca życia bo zagrał jeden dobry mecz.
2
Yamal jest jedyny świadomy w tym klubie że wynik zależy od niego. Nie od trenera. Przykre jest to że 16-latek jest mądrzejszy od Xaviego i widzi jak gra drużyna.
0
Hahahaha 1 dobry mecz nab100 i dostają takie nagrody. Śmiech na sali.
0
@PJ777 To Flick i jego sztab stworzyli maszynę która nas pokonała. To jak byli fizycznie i taktycznie przygotowani było wręcz niesamowite. Owszem miał świetnych piłkarzy ale umiał ten cały skład dobrze poukładać.
0
Kurde nie dziwię im się. Biorą kilka milionów rocznie, Xavi ich klepie po plecach nawet jak są ogrywani przez innych. Uwierzyli że nawet przegrywając można zostać pochwalonym przez trenera. O czym my mówimy? Jeśli serio ma się coś zmienić to pożegnajmy Xaviego i kilka świętych krów.
1
Hahahahahah. Miej pod ręką Flicka i innych świetnych trenerów a wybierają kolegę Laporty. Kto by się spodziewał.
0
On nawet mając Mbappe czy Haalanda nie wiedziałby jak ich poustawiać i wykorzystać ich potencjał. Od 3 sezonów ma świetną kadrę tylko nie ma pojęcia jak ją zarządzać. Niech Laporta nie bawi się w te gierki tylko niech się pogodzi z tym że to nie trener na Barcelonę.
0
Ktoś serio się łudził na dalszą dobrą formę? Klasycznie wracamy do jechania na indywidualnościach. Brak kontroli nad spotkaniem. Najgorsze będą te wysrywy Xaviego o sędziów, o to że to było dobre spotkanie. I na deser że wierzymy w ten projekt i tak do końca.
2
Kurde szkoda że Munir schodzi
0
Coś sprawdzają?
2
Ale sanki wjechały
0
Lewy nie dotknął piłki?