Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O następna kontuzja xd
0
Ale Raphinhe prawdziwie ocenił mocny rywal. Wtedy drybling jest wymagany.
0
ahhahahaah Xavi dostał kartkę. Kto by się spodziewał
0
ała ale się wygięła ta noga
0
Oby zrezygnował. Widać że już nad niczym nie panuje. Albo odklejone wypowiedzi jeśli chodzi o Xaviego, robienie wroga z Realu czy nieodpowiednie zarządzanie poprzez zatrudnianie swoich.
2
@Allblacks86 Tylko że ta karuzela nigdy się nie skończy. Ktoś inny Ci pokaże błędy na niekorzyść Realu. Jedno jest pewne w 2 strony są poszkodowane.
4
On zaczął gwizdać jak piłka leciała w pole karne. Ale cyrk.
0
Spokojnie jeszcze jutro indywidualności na farcie wygrają mecz i mierny Xavi zostanie do końca życia bo ma "DNA"
0
@barcelonaLM Ja piszę o tej ostatniej sytuacji. Wcześniej nie widziałem.
1
Jako fan Barcelony zwracam się do niektórych. Jak to jest że macie słuszne pretensje jak sędzia popełni przeciwko nam błąd. Ale jak Real zostanie okradziony to się cieszycie. Chyba chcemy żeby piłka nożna była sprawiedliwa? Nie podzielacie opinii Laporty o spontaniczności w sporcie?
1
Jak można w takim momencie zakończyć spotkanie?
0
Hahahahahajah witamy w Hiszpanii
9
Coraz gorzej z nim. Żyje w innej rzeczywistości. Widać jak nadmiar alkoholu wpływa na jego organizm.
0
Atletico się na to nie zgodzi. Prezes mówił że jeśli już to tylko wykup.
1
Pewnie niech topka która jest dostępna na rynku dogada się z innymi klubami a my zostaniemy z kolegą Deco. No co obiecał mu to trzeba tak zrobić. Miał nosa Alemany odchodząc.
0
Hahahha co za parodia. Stajemy się pośmiewiskiem.
1
Powiedział że odchodzi i nic tego nie zmieni. Koniec kropka. Jeśli zrobi inaczej jego pomnik legendy upadnie do końca.
0
@19Macio93 Takie są zasady
7
Ferran zrobił ruch do piłki i został odgwizdany spalony. Wszystko prawidłowo. Nie wiem czego niektórzy tu szukają.
0
Ale brama Modrica
0
@bugisyyyyy No rzeczywiście dużo brakuje. Jedno miejsce przed strefą spadkową xd
0
Vasquez klątwy rzuca xd
0
Znowu samozachwyt bo wygrali z drużyną z końca tabeli.
0
Jak grając? Wczoraj znowu ratuje wynik indywidualność poszczególnych piłkarzy. Co by nie mówić ale Xavi już skutecznie zniszczył swoją legendę.
0
Gdzie my byśmy byli gdyby nie genialne występy indywidualnych piłkarzy?
16
Calzona przygotował lepiej zespół w 2 dni niż Xavi w lata xd
0
Jaki look Oriola xd
0
Oshimen wygrał pozycję z Inigo i gol
2
Przykro się patrzy na takie słabe Napoli
1
@bari_94 "Jeszcze przyjdzie na to czas" - słowa Deco xd