Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma trenera Girony? Xd Jako trener powinien tam stać Yamal
0
On zrobił wszystko co mógł. Xavi nie potrafi wyciągnąć maksimum z piłkarzy.
1
Co za błędy Girony
0
Jakim cudem nie ma za to co najmniej żółtej kartki?
0
Po co takie artykuły o szczęśliwych koszulkach? Xd
0
To on ma jakieś inne plany na mecz niż zależność od Yamala? Xd
2
Co tu dużo mówić. Yamal znów ratuje Barcelonę. Zero pomysłu na grę. Czysty fart.
1
Oriol za Yamala xdddd
0
Będzie powtórzony hahahah
3
Ale fart. Piłkarz Celty ratuje wuefistę.
2
Kounde jaki wyrzut xd
1
Oby ta klauzura rzeczywiście odstraszała. "Naturalny spadkobierca DNA". Właśnie trzeba od tego odejść i zatrudnić kogoś innego. Flick ma większe doświadczenie. Jego ludzie bardzo dobrze przygotowywali fizycznie zawodników. Mam wrażenie że mental Flicka jest potrzebny. Na którymś meczu jego drużyna wysoko prowadzi ale sam siedzi wkurzony bo chciał więcej.
4
Skąd się wzięła ta ekscytacja De Zerbim? Brighton trzyma poziom jeśli chodzi o grę? Czymś się wyróżnia?
0
@Romario87 Laporta tak będzie imprezował że zapomni zadzwonić do Flicka
0
Oj czuje po tym wyniku że Tuchel od następnego sezonu u nas xd
0
Ale brama Diaza
0
@Cule2013 Trump to kolega Putina. Jak można go popierać?
2
Ale te 36 mln to nie są odroczone płatności? To i tak Barcelona musi mu to wypłacić. Nie było tak że 2 lata temu przez to był wypychany?
9
Czy ktoś mu kiedyś powie że drużyna gra piach i jest prawie zerowa szansa na jakiekolwiek trofeum? Jaki on ma cel w tych wypowiedziach?
0
Obraz nędzy i rozpaczy. Każdy podaje do Yamala i patrzy co on zrobi. 16 latek ciągnie na barkach tą drużynę. Jedynie mu zależy. Naprawdę teraz wątpie czy on chce kontynuować grę w tym klubie. Oby został do końca. Ale z taką grą i wynikami niedługo go może nie być. I jeszcze słuchanie Xaviego nie ominie nas.
3
Nie ma nas bez Yamala. Przykre to jest.
0
Co tu się dzieje. Znowu by nam wbili
2
Dzieciak ratuje znowu ile można
0
Za dużo Neymara się naoglądał
0
Nie no Kubarsi xdddd
0
O co chodzi? Zaraz mnie szlak trafi.
1
Kolejna karta dla Xaviego. Kto by się spodziewał.
1
Kto tu się łudzi o jakiekolwiek trofeum w tym sezonie? Od dawna tylko zarząd. Jeszcze chcą przekonać Xaviego do pozostania xdddd
0
Kto go krył? Xd
1
Trzeba być konsekwentnym. To powinna być żółta.