0

Co myślicie o pomyśle zakontraktowania Zielińskiego? Odnajdzie się w Barcelonie?

0

Dla wszystkich niezbyt bystrych. Gavi sam do tego doprowadził. Nie został zajechany przez intensywność. Źle stanął po wyskoku.

1

Można to podsumować cytatem "Wszystko dla pieniędzy". Zarząd dobrze wie że z Xavim nic nas dobrego nie spotka więc jest to spotkanie xddddd

0

Żenujące jest takie pisanie. Jak De Jong będzie chciał o tym opowiedzieć to opowie osobiście. Po co się wpieprzać w czyjeś życie prywatne?

1

@reloaded No ta sprzedaż kluczowego obrońcy na pewno jest dobrym pomysłem. Cancelo rozumiem ale żeby poświęcać Christensena aby zarejestrować niewiadomego Roque nie ma sensu.

0

Czemu nie ma takiej dyskusji jeśli chodzi o Torresa? xd

2

Mogą sobie niektórzy mówić że nas nie stać na prawdziwego trenera ale to nieprawda. Xavi przedłużył kontrakt i "finansowo" zalicza się do wysoko postawionych trenerów. Gra wygląda tragicznie. To tylko zaangażowanie poszczególnych graczy nas ratuje od porażek. Terminarz jest bardzo ciężki. Nie możemy polegać na tym że De Jong i Pedri będą w składzie i wygrają nam mecz. Tu trener musi coś zadziałać. Emery, Flick - są nazwiska tylko boję się że nigdy to nie nastąpi bo niektórzy są zauroczeni tą "tiki-taką" która nic nie wnosi.

0

Ale że Yamal oszukuje.

1

O co ma Lewandowski pretensje? Xd

1

Ale ten Samu jest potężny

0

Ja pierdole co oni robią?

1

Jesteśmy zjednoczeni xd

2

Xddddddddddddddddd

0

Nie ma Ferrana uff

0

Kto był rozważany jako trener po Koemanie? Michel i Xavi prawda?

6

Najlepsza 9 w historii. On zawsze miał coś więcej. Wyróżniał się w swoim primie od innych napstników. Czy to ten jego boiskowy spryt ?

1

Wcześniej czipy teraz reset. Coraz bardziej żałosne są te jego wypowiedzi.

0

Christensen bawi się w zapasy

0

Brawo za akcje dla Szachtara. Widać rozegrali to bez strachu.

0

Czemu Ferran jest w 1 składzie? Tak naprawdę nic nie daje. Jeśli od biedy chcemy go wpuszczać to tylko na końcówki gdy normalna gra kuleje bo może on będzie i tylko dołoży nogę.

2

Mam duże wątpliwości apropo sytuacji z Oyarzabalem.

1

@Criss18Barca Ferran też w tym meczu nic nie pokazał

2

Już się boję co powie Xavi po meczu xd

0

@foczkyyyhg Bez przesady. Lekki kontakt ze stopą Feliksa. Takich karnych się nie gwiżdże.

0

@czarnatom Lewy przynajmniej w niektórych meczach coś daje Ferran kompletnie nic. Tylko wtedy jak jakaś fartem piłka do niego trafi to "kopnie" i strzeli

0

Jeszcze Ferran w komplecie i jesteśmy szczęśliwi

2

Francuz wpieprza się przed Gaviego i faul xddddd. Karma że dostał kontuzji.

3

Ja pier..... Ile można słuchać tych głupot. Przyznaj się do porażki a nie jakieś farmazony wymyślasz.

3

"ponieważ Real Madryt wygrał, ale był gorszy od drużyny Xaviego przez kilkadziesiąt minut." Po co to pisać? Przegraliśmy i nie szukajmy jakiś wymówek. Liczy się koniec a nie początek.

0

My to się cofamy z nim u sterów z mocnymi rywalami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?