Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myślicie o pomyśle zakontraktowania Zielińskiego? Odnajdzie się w Barcelonie?
0
Dla wszystkich niezbyt bystrych. Gavi sam do tego doprowadził. Nie został zajechany przez intensywność. Źle stanął po wyskoku.
1
Można to podsumować cytatem "Wszystko dla pieniędzy". Zarząd dobrze wie że z Xavim nic nas dobrego nie spotka więc jest to spotkanie xddddd
0
Żenujące jest takie pisanie. Jak De Jong będzie chciał o tym opowiedzieć to opowie osobiście. Po co się wpieprzać w czyjeś życie prywatne?
1
@reloaded No ta sprzedaż kluczowego obrońcy na pewno jest dobrym pomysłem. Cancelo rozumiem ale żeby poświęcać Christensena aby zarejestrować niewiadomego Roque nie ma sensu.
0
Czemu nie ma takiej dyskusji jeśli chodzi o Torresa? xd
2
Mogą sobie niektórzy mówić że nas nie stać na prawdziwego trenera ale to nieprawda. Xavi przedłużył kontrakt i "finansowo" zalicza się do wysoko postawionych trenerów. Gra wygląda tragicznie. To tylko zaangażowanie poszczególnych graczy nas ratuje od porażek. Terminarz jest bardzo ciężki. Nie możemy polegać na tym że De Jong i Pedri będą w składzie i wygrają nam mecz. Tu trener musi coś zadziałać. Emery, Flick - są nazwiska tylko boję się że nigdy to nie nastąpi bo niektórzy są zauroczeni tą "tiki-taką" która nic nie wnosi.
0
Ale że Yamal oszukuje.
1
O co ma Lewandowski pretensje? Xd
1
Ale ten Samu jest potężny
0
Ja pierdole co oni robią?
1
Jesteśmy zjednoczeni xd
2
Xddddddddddddddddd
0
Nie ma Ferrana uff
0
Kto był rozważany jako trener po Koemanie? Michel i Xavi prawda?
6
Najlepsza 9 w historii. On zawsze miał coś więcej. Wyróżniał się w swoim primie od innych napstników. Czy to ten jego boiskowy spryt ?
1
Wcześniej czipy teraz reset. Coraz bardziej żałosne są te jego wypowiedzi.
0
Christensen bawi się w zapasy
0
Brawo za akcje dla Szachtara. Widać rozegrali to bez strachu.
0
Czemu Ferran jest w 1 składzie? Tak naprawdę nic nie daje. Jeśli od biedy chcemy go wpuszczać to tylko na końcówki gdy normalna gra kuleje bo może on będzie i tylko dołoży nogę.
2
Mam duże wątpliwości apropo sytuacji z Oyarzabalem.
1
@Criss18Barca Ferran też w tym meczu nic nie pokazał
2
Już się boję co powie Xavi po meczu xd
0
@foczkyyyhg Bez przesady. Lekki kontakt ze stopą Feliksa. Takich karnych się nie gwiżdże.
0
@czarnatom Lewy przynajmniej w niektórych meczach coś daje Ferran kompletnie nic. Tylko wtedy jak jakaś fartem piłka do niego trafi to "kopnie" i strzeli
0
Jeszcze Ferran w komplecie i jesteśmy szczęśliwi
2
Francuz wpieprza się przed Gaviego i faul xddddd. Karma że dostał kontuzji.
3
Ja pier..... Ile można słuchać tych głupot. Przyznaj się do porażki a nie jakieś farmazony wymyślasz.
3
"ponieważ Real Madryt wygrał, ale był gorszy od drużyny Xaviego przez kilkadziesiąt minut." Po co to pisać? Przegraliśmy i nie szukajmy jakiś wymówek. Liczy się koniec a nie początek.
0
My to się cofamy z nim u sterów z mocnymi rywalami