3

Coraz gorzej z nim. Widzimy coraz więcej odklejek. Wprowadzenie Oriola w miejsce Fermina? Nie wiem co Xavi miał w głowie. Reszte kwestii to klasyka. Xavi nie nadaje się na trenera Barcelony.

5

I klasycznie Xavi nie wie co robi wprowadzając Oriola.

0

@Łuk@sz Messi też tak celebrował więc nie wiem czemu jest dla Ciebie wkurzająca?

0

@Marcin91fcb A skąd takie tezy wyciągasz? Xd

0

On chyba inny mecz oglądał xd

6

Taki klasyczek. Xavi brak pomysłu. Oj duża byłaby katastrofa w grupie z innymi rywalami.

4

Jaki atak na klub? Wiedzę że Laporta użył pojęcia Madrisimo i niektórzy za nim poszli mimo że to są tylko propagandowe treści.

0

@SelloutCrowd A nie pomyślałeś że to Xavi źle przygotowuje do meczów? Gość jest słabym trenerem. Wiele razy pokazywał że taktycznie niedomaga to przygotowanie fizyczne może też leżeć.

7

Ja pier.... Ile jeszcze można słuchać tych głupich wypowiedzi. Gość się nie nadaje do gry w Barcelonie a takie wywiady to umacniają go że jednak jest inaczej.


2

@SelloutCrowd Dobrze że ty znasz się na rzeczy i wiesz dokładnie co tam się dzieje

0

Jak zwykle ciężary. Przykre jest to że niektórzy się cieszą z wczorajszej gry.

0

Sodówa uderzyła do głowy

3

Oby nie. Takiego kłamcy dawno nie było. Już nie mówię o kolesiostwie.

0

@Patryk1899 No ta ale taki zapis istnieje

8

Do wszystkich nierozsądnych kibiców Barcelony. Ferran zrobił ruch do piłki i dlatego został odgwizdany spalony. Niech niektórzy nie piszą o kradzieży bo to jest przegięcie. Czasami trzeba wiedzieć kiedy odpuścić. Pamiętajcie o niesportowym zachowaniu Felixa.
Co do meczu klasycznie Xavi brak pomysłu na mecz. Mimo posiadania nic z tego nie wynika. Tragiczne zmiany ale to normalka u Xaviego.

5

Nie ryczcie. Ferran zrobił ruch do piłki a był na spalonym.

0

Ferran absorbował

1

Felix ratuje dupę Xaviemu

0

Faul Felixa . Gość wbił barem w piłkarza Grandy.

3

Jest tak tragicznie w ataku że Araujo gra na 9 xd

0

Serio tam był faul?

0

Roberto za Fermina xddddddd. My gonimy wynik a nie chcemy stracić więcej.

1

@kanver_ Co nie zmienia faktu że nic nie gra

1

Ale Ferran jest bezużyteczny. Rekin kąsa ale samego siebie.

0

O populista zaczyna swoje gadki

5

Pokazał w tym meczu że się nie nadaje. Tylko strzelił po błędzie a potem zniknął. Nigdy nie będzie Lewandowskim który regularnie jest widoczny i coś daje.

13

@michelos Ferran wcale nie jest w lepszej formie. Wykorzystał błąd a potem zniknął. W tym sezonie korzysta tylko z poszczególnych sytuacji. Tak to nie istnieje.

8

Taki klasyk co roku. Xavi nie ma pomysłu na grę. Może i wyjdziemy z grupy ale na dalszej drodze będzie klęska. Widać że drużyna się nie rozwija. Na razie jest fart ale nie wiadomo że to się kiedyś skończy.

3

I najlepsze jest to że nawet grając taką padake wyjedziemy z grupy i Laoorta będzie zadowolony xd

1

Piłkarz Porto serio dotknął? Nie wydaje mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?