Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coraz gorzej z nim. Widzimy coraz więcej odklejek. Wprowadzenie Oriola w miejsce Fermina? Nie wiem co Xavi miał w głowie. Reszte kwestii to klasyka. Xavi nie nadaje się na trenera Barcelony.
5
I klasycznie Xavi nie wie co robi wprowadzając Oriola.
0
@Łuk@sz Messi też tak celebrował więc nie wiem czemu jest dla Ciebie wkurzająca?
0
@Marcin91fcb A skąd takie tezy wyciągasz? Xd
0
On chyba inny mecz oglądał xd
6
Taki klasyczek. Xavi brak pomysłu. Oj duża byłaby katastrofa w grupie z innymi rywalami.
4
Jaki atak na klub? Wiedzę że Laporta użył pojęcia Madrisimo i niektórzy za nim poszli mimo że to są tylko propagandowe treści.
0
@SelloutCrowd A nie pomyślałeś że to Xavi źle przygotowuje do meczów? Gość jest słabym trenerem. Wiele razy pokazywał że taktycznie niedomaga to przygotowanie fizyczne może też leżeć.
7
Ja pier.... Ile jeszcze można słuchać tych głupich wypowiedzi. Gość się nie nadaje do gry w Barcelonie a takie wywiady to umacniają go że jednak jest inaczej.
2
@SelloutCrowd Dobrze że ty znasz się na rzeczy i wiesz dokładnie co tam się dzieje
0
Jak zwykle ciężary. Przykre jest to że niektórzy się cieszą z wczorajszej gry.
0
Sodówa uderzyła do głowy
3
Oby nie. Takiego kłamcy dawno nie było. Już nie mówię o kolesiostwie.
0
@Patryk1899 No ta ale taki zapis istnieje
8
Do wszystkich nierozsądnych kibiców Barcelony. Ferran zrobił ruch do piłki i dlatego został odgwizdany spalony. Niech niektórzy nie piszą o kradzieży bo to jest przegięcie. Czasami trzeba wiedzieć kiedy odpuścić. Pamiętajcie o niesportowym zachowaniu Felixa.
Co do meczu klasycznie Xavi brak pomysłu na mecz. Mimo posiadania nic z tego nie wynika. Tragiczne zmiany ale to normalka u Xaviego.
5
Nie ryczcie. Ferran zrobił ruch do piłki a był na spalonym.
0
Ferran absorbował
1
Felix ratuje dupę Xaviemu
0
Faul Felixa . Gość wbił barem w piłkarza Grandy.
3
Jest tak tragicznie w ataku że Araujo gra na 9 xd
0
Serio tam był faul?
0
Roberto za Fermina xddddddd. My gonimy wynik a nie chcemy stracić więcej.
1
@kanver_ Co nie zmienia faktu że nic nie gra
1
Ale Ferran jest bezużyteczny. Rekin kąsa ale samego siebie.
0
O populista zaczyna swoje gadki
5
Pokazał w tym meczu że się nie nadaje. Tylko strzelił po błędzie a potem zniknął. Nigdy nie będzie Lewandowskim który regularnie jest widoczny i coś daje.
13
@michelos Ferran wcale nie jest w lepszej formie. Wykorzystał błąd a potem zniknął. W tym sezonie korzysta tylko z poszczególnych sytuacji. Tak to nie istnieje.
8
Taki klasyk co roku. Xavi nie ma pomysłu na grę. Może i wyjdziemy z grupy ale na dalszej drodze będzie klęska. Widać że drużyna się nie rozwija. Na razie jest fart ale nie wiadomo że to się kiedyś skończy.
3
I najlepsze jest to że nawet grając taką padake wyjedziemy z grupy i Laoorta będzie zadowolony xd
1
Piłkarz Porto serio dotknął? Nie wydaje mi się.