Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Dzień w którym najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej został oszukany przez Laporte. Mogą niektórzy gadać że ten ruch był dobry dla każdej ze stron ale to nie prawda. Messi został pożegnamy w bardzo słaby sposób, straciliśmy zawodnika który generował gigantyczne przychody ale przede wszystkim straciliśmy gościa który kochał klub ponad wszystko.
0
@DzizuSS To Garcia i Alonso mają grać jak inni wypadną? xd
0
No to pora sprzedawać kluczowych zawodników. Tak na pewno osiągniemy sukces. xd
0
@Mjksk No dobrze ale to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Pokazały to ostatnie sezony.
2
@tomczkin Garcię nigdzie nie przesuwać. Wszędzie wygląda źle.
0
To Cancelo czy Bernardo? Na obu nie możemy sobie pozwolić.
2
Gość przyszedł za darmo a niektórzy narzekają na 15 mln xd. Za chwilę będzie zerwanie negocjacji bo Barcelona chce kilka milionów więcej.
3
No i Dembele ma rację. Zmuszanie piłkarzy do obniżenia pensji, sam Francuz nie był dobrze traktowany. Co się mu dziwić.
0
@Pawlak1992 On tak mówi bo Messi nie jest w Barcelonie xd
0
@swiergol2 A jak się zachowuje?
0
Jaki jest sens sprowadzania go teraz? Gość jest niedoświadczony plus jeszcze będzie nałożona duża presja na niego.
2
Neymar zupełnie z innego powodu odszedł. Chciał wyjść z cienia Messiego. Dembele odchodzi bo kibice jak i niektórzy z zarządu źle się o nim wypowiadają jak i to że nie dostał należnego szacunku. Przykład wypowiedzi Yuste. Także kolejna odklejka Xaviego ale to nic dziwnego. Też chcielibyście przechodzić to co on? Owszem był dzbanem przez długi czas ale się zmienił. Nie wiem skąd tyle złych opinii. No ale niektórzy zmienią zdanie jak naprawdę będzie go brakować bo to jedyny skrzydłowy co ma wszystkie atuty do grania na tej pozycji.
0
@Romario87 Widać wiesz wszystko co się dzieję skoro takie wnioski wyciągasz. On wziął bardzo dużo srebrników ;)
0
@Messi1000000 Nigdzie nie napisałem że odejdzie za 25 mln. Chodziło mi że Barca mogłaby tylko część tej kwoty wydać na transfer @Don_Padree @MESSIah16
1
No na pewno Bernardo za 25 mln przyjdzie. Czy Xavi żyje w Matrixie i myśli że na każdego nas stać? xd
2
Dziwię się ludziom co jadą po nim. Gość jest jedynym który jak jest zdrowy prezentuje się najlepiej z atakujących. Potrafi wykonać rajd, umie dryblować. Teraz prawdopodobnie stracimy najlepszego atakującego ale i tak niektórzy się cieszą.
0
Jak on odejdzie to będzie taka kompromitacja. Zostaniemy z Ferranem który się kopał po kostkach jak i Raphinhą który nie potrafi dryblować. Fati - jego sezon był tragiczny ale coś pokazał w końcówce.
1
Mam nadzieję że Cię nie będzie już od tego okienka. Niesamowite że wystarczy strzelić jedną ważną bramkę a tak to połowa czasu w klubie z kontuzjami. Miało iść coś do przodu w Barcelonie ale z nim jako kapitanem i zawodnikiem będziemy się cofać.
4
Oferta nie została nawet wysłana a ten pajac kłamie
1
Co tu dużo mówić. Ten gość ma mental przegrywa. Na wszystko narzeka. Gada o jakiś czipach. Nie motywuje czy wyciąga wniosków z porażek tylko marudzi.
0
A dobra w sierpniu wynosi 100 mln. Po co sprzedawać gościa który jako skrzydłowy potrafi dryblować?
1
I pomyśleć że kiedyś powstał artykuł w którym był przymierzany do pozycji Busquetsa
0
@TR3YWAY No co ty. Jak dostaniemy oklep w LM i znowu odpadniemy w LE to Laporta dalej będzie wierzył w Xaviego.
0
@Soetie No właśnie
0
@Aragorn33 To że bramkę strzelił nie oznacza że jest dobry xd
4
Z cyklu mądrych wypowiedzi trenera część kolejna. I pomyśleć że to od klęski w Lidze Mistrzów tak gada aż po czipy no i dzisiejsza wypowiedź.
4
On dalej po tej 1 bramce dalej wierzy w siebie że odniesie tu sukces xd
0
@Soetie Skąd wiesz że to ten inwestor?
5
Zawarcie porozumienia z inwestorem z Kataru. Źle to brzmi. Bierzemy kasę od gościa w którym państwie są łamane prawa czlowieka. Mes Que Un Club zachodzi w zapomnienie. Wszystko dla kasy. Przykro się na to patrzy.
0
@Barcabarca3562157 W jednym z meczów kamery wyłapały ruchy ust