Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mleczkoo Jeśli "spina" Ci się kompromitacja w europejskich pucharach jak i w Copa Del Rey to spoko. Ja jako kibic chcę jak najlepiej dla drużyny i wskazuje jej błędy Ty cieszysz się nie wiadomo z czego. Dobrze wiesz że gdyby nie to że reszta stawki w lidze nie narzuciła tępa jak i to że Ter Stegen ratował nas w każdym meczu to mistrzostwa by nie było. Patrząc jeszcze na podejście Xaviego jak i całej drużyny do meczów. No taka prawda nie ma co się oszukiwać.
0
"Mówiliśmy sobie różne rzeczy twarzą w twarz, co sprawiło, że byliśmy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek"- takie typowe gadanie propagandowe jak Laporta. Ten gość oprócz tego że jest miernym trenerem to jeszcze mówi chwytliwe zdania bo wie że niektórzy się na to nabiorą. Pamiętam jego największe odklejenie po przegranej z Bayernem. Żenada. Wciąż klub rządzony przez amigosów.
1
@Tridente2015 No to żyj statystykami i udawaj że te mecze po 1 0 były zajebiste pozdro
0
@Tridente2015 Może jeszcze powiesz że Xavi jest tak zajebisty że skompromitowaliśmy się w europejskich pucharach?
0
@Tridente2015 No te mecze po 1 0 były przepchane. Brak zaangażowania i tylko patrzenie co zrobi przeciwnik więc ty inne mecze oglądałeś
0
@Tridente2015 uważasz że w tych meczach po 1 0 "gryźli trawę? xdd Nie tak nie było
1
@Tridente2015 biegali, poświęcali się xddd. Po takich słowach to ty nie oglądałeś meczów. W tych meczach był brak zaangażowania i tylko dlatego nie przegraliśmy bo wtedy tylko Ter Stegen się starał więc nie pisz o poświęceniu którego nie było.
0
@Tridente2015 "Rozmowa z piłkarzami po porażce na Bernabéu była kluczowa dla tego sezonu"- nie wcale powiedział to publicznie bo tak twierdzi xdd. Tak naprawdę przegraliśmy na prawie każdym froncie i wymyśla teraz jakieś śmieszne cytaty aby to przykryć.
0
O proszę Xavi zaczyna farmazonić jak Laporta
2
Co wy się łudzicie że on przyjdzie do Barcy skoro te barany z zarządu nie przedstawili mu kontraktu xddd
1
@Sewren122 Amigosi dalej będą rządzić klubem bo jeśli on nie odejdzie to nigdy nie będzie dobrze w tym klubie
0
Fajnie jakby też gość z Kataru odszedł i nie byłoby tych absurdalnych wypowiedzi że Roberto będzie dobrym kapitanem.
3
Xdddd. Kolejne porażki z topowymi klubami gwarantowane.
3
I najlepsze jest to że ten gość dostanie tylko pałze a Balde kontuzja na miesiące. Szkoda że nie ma bardziej regorystychnych przepisów.
1
30 mln za takiego średniaka? To jest ten zastępca Busquetsa?
0
@Kulakula Wmawiaj w sobie. Jeszcze skończymy z Garcią, Alonso i Araujo. Przecież nasz zarząd nie myśli od miesięcy.
2
@partymaker A skąd wiesz że nie mam pojęcia? Xdddd. Co boli prawda?
3
z més que un club zostało tylko club. Żenada.
1
@kejdzi Taka prawda. Nie śledzisz newsów które mówią że Christensen i Kounde są rozważani do sprzedaży? Dobrze wiesz że zarząd zrobi każdą głupotę, nawet sprzeda najlepszych.
6
No i super. Tylko idiota sprzedaje go dla kasy. Możliwość sprzedaży zwycięskiego teamu. Tylko takie cyrki w Barcelonie.
0
Tymcaszem Barcelona wystawiła na sprzedaż Kounde i Christensena. Nie łudźcie się że w tym klubie będzie dobrze.
0
@Koorsik Ta chodziło mi o Araujo teraz widzę
0
Hahahaha. Sprzedamy Christensena i Kounde i zostaniemy z Garcią, Alonso i Christensenem. Tylko w Barcelonie sprzedawanie tylko dlatego żeby zarobić mimo że piłkarze topowi. Stajemy się takim pośmiewiskiem transferowym. Ale spokojnie Garcia i Alonso zostają. Liga Europy i kolejne upokorzenia z topowymi klubami gwarantowane.
1
Ja pierdole Roberto kapitanem. Czyli ciągle amigosi tu rządzą tylko dlatego bo Roberto to kolega Xaviego.
1
No i fajnie całą kwotę dostanie za zaległe lata
0
@Don_Padree Szkoda. Pod presją Laoprty bo pewnie go zmusił. Śmieszne to jest.
0
Co trzeba mieć w głowie żeby głosować na Roberto i Garcię?
0
@Men27 I tak muszą mu wypłacić zaległe pieniądze więc to nie jest takie proste. Mam nadzieję że rozumiesz co to jest kontrakt.
2
Tylko nie daj się oszukać Alba i walcz o te zaległe pieniądze.
0
A co się potem dziwić że nikt nie chce do nas przychodzić jak my chcemy sprzedawać niektórych zawodników po 1 sezonie. Po prostu parodia .