1

Christensen kontuzjowany był ajajaj

1

Gadaj z z Darderem który rzuca się z łapami - dostanie kartkę Gavi xd

0

@Faro +1 chyba nowe buty xd

0

Balde Balde Pedri jesteście zajebiści

3

Ale piła Araujo

1

Gooooooool. Skończył się tak?

1

Tak słabego mistrza nie było od lat patrząc na te wyniki Barcelony

0

@takisobiektos No ta bo przecież półfinał lm to słabe osiągnięcie ;). Niech przegra bo są "słabo przygotowani".

0

No to kolejny blamaż z Xavim w Lidze Mistrzów gwarantowany

0

Kto zaznaczył na Roberto i Garcię? Xddd

0

@Dr_Cabasisi Niech przyjedzie ale nie kosztem Raphinhi który jest młody i do tego najlepiej gra że skrzydłowych

0

Czemu deal 30 mln + Neves nie na sensu?

1

@szymonekk A ile ma Amrabat a ile Gundogan? Serio chcemy budować nowy projekt na starych zawodnikach?

1

I bardzo dobrze że chcą kupić Amrabata. Serio ktoś chce na miejsce Busquetsa Garcię? Garcia to powinien opuścić klub a nie szukać mu nowej pozycji do której się nie nadaje. Nie oszukujmy się Garcia jest tak samo elektryczny jak Lenglet.

1

@Peciak "Garcia ma szansę się przysatosować". Garcia to ma szansę żeby uciekać z tego klubu. 2 Lenglet bez motoryki tak naprawdę.

0

Jest życie po Busquetsie ale na pewno nie z nim. To drugi Lenglet popełniający błędy. Symbol odpadnięcia z LM.

1

Ja pierdolę co za czasy przychodzą że 2 w hierarchii jest Roberto a Araujo i Ter Stegen są po nim. Żenująca sytuacja. Dalej rządzą tym klubem niepotrzebni amigosi.

0

@adukla Ale dalej klub mu wisi i to że w Arabii dostanie 2 razy więcej tego nie zmienia xddd.

1

Ale ta piłka stała się żenująca każdy szukający faulu albo sytuacji aby dać pretekst do faulu

0

@kanver_ Dalej Barcelona musi mu oddać 20 mln

0

@adukla Co z tego że dostanie pieniądze w Arabii skoro Barcelona mu wisi xdd. To 2 inne kwestie.

1

@sumek37 To nic nie ma do rzeczy "miłość do klubu to piękne bajki". Gość nie będzie się zasłaniał tą tezą. To tak jakby szef powiedział Ci że nie dostaniesz pieniędzy ponieważ jest trudny okres i przez miłość do firmy zaakceptujesz ten fakt.

0

@Pawwwweeeell Walczy o swoje pieniądze bo niektórzy chcieliby go wyrzucić bez zapłaty i to jest normalne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MamerTponad100 zejdzie z pensji ale będzie walczył o 20 mln i to jest normalne

1

Dobrze Alba. Walcz o swoje pieniądze z kontraktu. Tylko naiwni ludzie chcą żebyś odszedł. Spróbuje wytłumaczyć tym niezbyt inteligentnym. Klub mu wisi 20 mln ponieważ ze względu na sytuację finansową Barcelony odkładał je na dalsze sezony. Nie można pożegnać zawodnika nie wypłacając mu pieniądze. Jest takie coś jak kontrakt.

8

Kurwa sprzedaż Raphinhi (naszego najlepszego skrzydłowego) tylko aby zakontraktować Messiego no xd. Stajemy się takim pośmiewiskiem transferowym. Ta jeszcze sprzedajmy Balde w jego miejsce stale Alba. Wyjebmy Christensena - w jego miejsce Alonso, Garcia i Liga Europy gwarantowana. Co się dziwić że Alemany uciekł z tego cyrku. Zostaniemy z rodziną Laporty na ważnych stanowiskach i zamiast wychodzić z bagna będziemy w nie wchodzić.

0

Mam do Was takie pytanie. Pamiętacie może tekst do sędziego Diego Costy w meczu z nami. Powiedział : "Sram Ci na maatkę". Jak myślicie za takie słowa Vinicius zostałby wyrzucony czy tylko słowna reprymenda, może tylko żółta kartka?

1

Laporta nie chciał znów oszukać Argentyńczyka. Oszuka 2 raz nie łudźmy się.

15

Największy błąd zarządu że pozwolił na odejście prawdziwego Culé

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?