0

Taaa jasne. Takie typowe dziennikarskie mieszanie kogoś z mułem żeby napisać o nim bo odchodzi.

1

Mając przy sobie Laportę któremu coraz bardziej się odkleja jak i to że obsadza swoimi stanowiska też bym uciekał z tego klubu

1

@Donio Takie są mecze i nic nie zrobisz. Golami się wygrywa nieważne czy są one przypadkowe czy zamierzone.

2

I pomyśleć tylko dlatego Raphinha jest rozważany do sprzedania bo za Torresa jeszcze nie spłaciliśmy wszystkich rat xd. Stajemy się pośmiewiskiem transferowym dokładając jeszcze fakt że Christensena może nie być w następnym oknie transferowym.

3

I pomyśleć że są ludzie którzy chcą sprzedać najlepszego skrzydłowego Barcelony a o Torresie nic

0

@Kulakula Właśnie o to chodzi. Nie powinno się go sprzedawać nawet przy ofercie 150 mln.

2

Kurwa jak w Polsce. Szukanie na kogoś haka tylko po to aby komuś dokuczyć.

0

@Kulakula Nie znasz naszego zarządu? Dla hajsu wszystko zrobią bo szukają funduszy.

0

Typowa Barcelona. Sprzedaję zawodników mających zajebiste formy a potem dziwić się czemu kolejny sezon jest spisany na straty. Jeśli Christensen zostanie zastąpiony Martinezem a zostanie Garcia i Alonso to po prostu skompromitujemy się na całej linii i pomyśleć tylko dlatego bo Christensen jest sporo warty.

0

W sumie też bym odszedł gdy dowiedziałbym się że Busquets zostaje. W Aston Villi będzie miał spokój. Nie będzie musiał użerać się z Laportą i ciągłą presją jako dyrektor sportowy Barcelony.

2

Kurwa niech zarząd ma jaja i powie że nie widzi Ansu w następnym sezonie a nie że jego ojciec mówi o tym że ma gwarancję pozostania. Raphinha to jedyny że skrzydłowych który ma liczby. Nie rozumiem kibiców którzy chcą go sprzedać. Serio chcecie zostać z nic nie dającym Fatim czy Torresem? Raphinha nie zgadzaj się na transfer. To po prostu niezbyt mądrzy ludzie chcą się Ciebie pozbyć.


0

No to Liga Mistrzów znowu nas ominie w następnym sezonie. Przecież ten gość jest symbolem ostatnich klęsk w Europie. Co z tego że potrafi genialnie podać ale 1 strata i Barcelona traci bramkę bo jego możliwości motoryczne są tragiczne

4

W sumie nie dziwię się. Kto normalny chce pracować z Laportą. Mógł się poróżnić z prezesem na temat kwestii transferowych czy po prostu nie chciał przebywać z politykiem w zarządzie.

0

@AmigoBlancos Tylko nie porównuj go do Araujo bo to będzie śmieszne

0

hahahahaha. Co Militao odwala w ostatnich meczach. I pomyśleć że kibice Realu wskazują go jako jednego z najlepszych obrońców xd

2

No pewnie tak się stanie a rykoszetem dostanie Christensen i on odejdzie. Czarne czasy nastają.

3

Kilka kniosków po tym meczu
1. Fati- to nie jest tylko zjazd formy ale widać że psychicznie nie dojeżdza
2. Ferran- jego najlepszym zagraniem było poślizgnięcie się
3. Jak Yamal zagra dobre spotkanie to trener w nagrodę posadzi na ławce
4. Kolejny mecz w stylu nie chce nam się

0

Fati proszę iść z tego klubu

0

Kurwa Ferran się poślizgnął i zrobił coś dobrze

2

Spokojnie Xavi wyjdzie i powie że zajebiście zagraliśmy

5

Xavi to dobry taktyk. Wprowadza Garcię, Torresa a Jamal za dobry mecz siedzi na ławie. Tylko takie cyrki u nas.

0

Klasycznie amigos wchodzi a Jamal w nagrodę za dobry mecz siedzi na ławce.

2

Ferran wchodzi a Jamal dalej na ławie. Memiczny trener. Xddd

0

Dawajcie Jamala bo nic z tego nie będzie

6

Kolejny mecz w tym sezonie typu nic nam się nie chce.

1

No dlatego Pedri nie ma asyst

0

Fauluje jako ostatni i podchodzi do sędziego xddd

0

Czemu ten pajac z Betisu coś krzyczy? Jasny stępel i koniec dyskusji. Słuszna 2 żółta.


0

Oj Christensen będzie czyścił. Fajnie że już wyzdrowiał.

0

@JarekS Przecież Laporte nie bez powodu siedzi na ławie w City. Garcie też wzięliśmy za darmo i teraz mamy co mamy. Chcę powiedzieć że Guardiola nie stawiał na tych piłkarzy bo po prostu są średni więc nie wiem jak chcesz zastąpić solidnego Christensena Emericem Laporte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?