Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaa jasne. Takie typowe dziennikarskie mieszanie kogoś z mułem żeby napisać o nim bo odchodzi.
1
Mając przy sobie Laportę któremu coraz bardziej się odkleja jak i to że obsadza swoimi stanowiska też bym uciekał z tego klubu
1
@Donio Takie są mecze i nic nie zrobisz. Golami się wygrywa nieważne czy są one przypadkowe czy zamierzone.
2
I pomyśleć tylko dlatego Raphinha jest rozważany do sprzedania bo za Torresa jeszcze nie spłaciliśmy wszystkich rat xd. Stajemy się pośmiewiskiem transferowym dokładając jeszcze fakt że Christensena może nie być w następnym oknie transferowym.
3
I pomyśleć że są ludzie którzy chcą sprzedać najlepszego skrzydłowego Barcelony a o Torresie nic
0
@Kulakula Właśnie o to chodzi. Nie powinno się go sprzedawać nawet przy ofercie 150 mln.
2
Kurwa jak w Polsce. Szukanie na kogoś haka tylko po to aby komuś dokuczyć.
0
@Kulakula Nie znasz naszego zarządu? Dla hajsu wszystko zrobią bo szukają funduszy.
0
Typowa Barcelona. Sprzedaję zawodników mających zajebiste formy a potem dziwić się czemu kolejny sezon jest spisany na straty. Jeśli Christensen zostanie zastąpiony Martinezem a zostanie Garcia i Alonso to po prostu skompromitujemy się na całej linii i pomyśleć tylko dlatego bo Christensen jest sporo warty.
0
W sumie też bym odszedł gdy dowiedziałbym się że Busquets zostaje. W Aston Villi będzie miał spokój. Nie będzie musiał użerać się z Laportą i ciągłą presją jako dyrektor sportowy Barcelony.
2
Kurwa niech zarząd ma jaja i powie że nie widzi Ansu w następnym sezonie a nie że jego ojciec mówi o tym że ma gwarancję pozostania. Raphinha to jedyny że skrzydłowych który ma liczby. Nie rozumiem kibiców którzy chcą go sprzedać. Serio chcecie zostać z nic nie dającym Fatim czy Torresem? Raphinha nie zgadzaj się na transfer. To po prostu niezbyt mądrzy ludzie chcą się Ciebie pozbyć.
0
No to Liga Mistrzów znowu nas ominie w następnym sezonie. Przecież ten gość jest symbolem ostatnich klęsk w Europie. Co z tego że potrafi genialnie podać ale 1 strata i Barcelona traci bramkę bo jego możliwości motoryczne są tragiczne
4
W sumie nie dziwię się. Kto normalny chce pracować z Laportą. Mógł się poróżnić z prezesem na temat kwestii transferowych czy po prostu nie chciał przebywać z politykiem w zarządzie.
0
@AmigoBlancos Tylko nie porównuj go do Araujo bo to będzie śmieszne
0
hahahahaha. Co Militao odwala w ostatnich meczach. I pomyśleć że kibice Realu wskazują go jako jednego z najlepszych obrońców xd
2
No pewnie tak się stanie a rykoszetem dostanie Christensen i on odejdzie. Czarne czasy nastają.
3
Kilka kniosków po tym meczu
1. Fati- to nie jest tylko zjazd formy ale widać że psychicznie nie dojeżdza
2. Ferran- jego najlepszym zagraniem było poślizgnięcie się
3. Jak Yamal zagra dobre spotkanie to trener w nagrodę posadzi na ławce
4. Kolejny mecz w stylu nie chce nam się
0
Fati proszę iść z tego klubu
0
Kurwa Ferran się poślizgnął i zrobił coś dobrze
2
Spokojnie Xavi wyjdzie i powie że zajebiście zagraliśmy
5
Xavi to dobry taktyk. Wprowadza Garcię, Torresa a Jamal za dobry mecz siedzi na ławie. Tylko takie cyrki u nas.
0
Klasycznie amigos wchodzi a Jamal w nagrodę za dobry mecz siedzi na ławce.
2
Ferran wchodzi a Jamal dalej na ławie. Memiczny trener. Xddd
0
Dawajcie Jamala bo nic z tego nie będzie
6
Kolejny mecz w tym sezonie typu nic nam się nie chce.
1
No dlatego Pedri nie ma asyst
0
Fauluje jako ostatni i podchodzi do sędziego xddd
0
Czemu ten pajac z Betisu coś krzyczy? Jasny stępel i koniec dyskusji. Słuszna 2 żółta.
0
Oj Christensen będzie czyścił. Fajnie że już wyzdrowiał.
0
@JarekS Przecież Laporte nie bez powodu siedzi na ławie w City. Garcie też wzięliśmy za darmo i teraz mamy co mamy. Chcę powiedzieć że Guardiola nie stawiał na tych piłkarzy bo po prostu są średni więc nie wiem jak chcesz zastąpić solidnego Christensena Emericem Laporte.