Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
xddddddddddddddddddd
1
Ach ta rewolucja. Pełną parą. Przedłużamy kontrakt z 2 Lengletem.
2
Więcej, więcej pseudo dźwigni. Aż do upadku.
0
Co za przygłupy. Szkoda że teraz mamy takie zachowania w footbolu. Gość mógł złamać nogę Busquetsowi a Ci odwołanie piszą xdd. Co za parodia.
0
ahahahhaha. Cyrku ciąg dalszy.
0
3 razy na tak. Za duo mamy przeciętniaków w drużynie.
0
Szkoda że tylko tytuł się zgadza. Zero przełożenia na praktykę.
2
Raczej nie dostanie szans. Xavi będzie na siłę i bezsensownie wpychać miernego Torresa.
0
Było to ostre zagranie. Przy takich przypadkach rozważane jest czy noga była wyprostowana . Dembele wpadł w niego ugiętą nogą. Teraz zobaczyłem że miał raczej prostą nogę.
0
Czemu Xavi zmienia solidnego Christensena na miernego Garcię? Pewnie dlatego że grał w La Masii i trzeba amigosowi dać grać.
1
Mimo tej asysty Raphini gość jest strasznie irytujący
0
@against_modern_football Nie inwestujesz jak nie masz pieniędzy i koniec. Nie wiem jak sobie wyobrażasz inwestowanie jeśli klub ma długi xdd. Mało klubów jest w długach. Przykład Real Madryt i wzorowe prowadzenie klubu przez Pereza a nie jak Barcelona wydawała pieniądze na lewo i prawo. To mówienie że każdy klub jest w długach jest nieprawdą.
1
hahahahaha. Oni chcieli kontraktować nowych zawodników zapominając o Gavim i Araujo. Śmieszny jest ten zarząd który teraz o tym myśli.
1
@Firestone Bo prawidłowo mówi że Barcelona nie może nikogo kupić bo jest w długach? xddd
0
@KrwawiaceoczyVEB To ile chcesz? 30 mln i 20 % od sprzedaży? za gościa któremu za pół roku kończy się kontrakt xd
0
No i nice. Nie rozumiem ludzi którzy chcą za niego dużych pieniędzy skoro za pół roku kończy mu się kontrakt.
1
Zahavi musisz. Może pod wpływem konkurencji Raphinha, Torres czy Fati będą coś grać
1
I znowu Xavi pod górkę. Depay nic nie pokazuje to czas na Correę
1
Odklejenie po raz 10131 raz
0
@BIGCULES z Realem też było 4 0 w poprzednim sezonie ale jak to się skończyło to wszyscy wiemy. Odpadnięcie z lm, brak motywacji w poszczególnych meczach. Prawda jest taka że Barcelona nie powinna teoretycznie znaleźć się w tym turnieju. Najgorsze chyba będzie to znowu propagandowe gadanie Laporty po tym meczu że wierzy dalej w projekt. Potem przyjdzie słaba forma bo 1 mecz nic nie pokazuje i znowu będzie gadka "Będziemy walczyć" z Busquetsem, Ferranem i Raphinią. Takie koło się zatoczy.
0
@Firestone Gramy w Lidze Europy bo mamy słabego trenera do tego amigosi. A piłkarzy którzy się nie nadają trzeba sprzedawać bo po co trzymać kogoś kto mało daje drużynie.
0
@Firestone Niech odchodzi. Nic nie daje. Tylko wnerwia wszystkich do spółki z Torresem.
1
Plan Xaviego: Będziemy walczyć z Busquetsem, Alonso i z innymi zwalniaczami
0
Najlepszy transfer letniego okienka transferowego
0
@maatiixx Nie chodzi o to że nie potrafią spłacić należności innym klubom należności za zaległe transfery a chcą dalej sprowadzać nowych
0
90 mln na wzmocnienia xddd. Wydaje mi się że jesteśmy na przepaści finansowej. Nie mówię nawet że wisiny innym klubom pieniądze na transfery a ten mówi o wzmocnieniach. I pomyśleć że gada tak wiceprezes zadłużonego klubu.
1
@narciarz ok xd
0
@noface właśnie
0
To jest dramat. Proszę Xavi odejdź. Ile można.
0
@MILOSZ_F22 hahahah trochę tak