1

xddddddddddddddddddd

1

Ach ta rewolucja. Pełną parą. Przedłużamy kontrakt z 2 Lengletem.

2

Więcej, więcej pseudo dźwigni. Aż do upadku.

0

Co za przygłupy. Szkoda że teraz mamy takie zachowania w footbolu. Gość mógł złamać nogę Busquetsowi a Ci odwołanie piszą xdd. Co za parodia.

0

ahahahhaha. Cyrku ciąg dalszy.

0

3 razy na tak. Za duo mamy przeciętniaków w drużynie.

0

Szkoda że tylko tytuł się zgadza. Zero przełożenia na praktykę.

2

Raczej nie dostanie szans. Xavi będzie na siłę i bezsensownie wpychać miernego Torresa.

0

Było to ostre zagranie. Przy takich przypadkach rozważane jest czy noga była wyprostowana . Dembele wpadł w niego ugiętą nogą. Teraz zobaczyłem że miał raczej prostą nogę.

0

Czemu Xavi zmienia solidnego Christensena na miernego Garcię? Pewnie dlatego że grał w La Masii i trzeba amigosowi dać grać.

1

Mimo tej asysty Raphini gość jest strasznie irytujący

0

@against_modern_football Nie inwestujesz jak nie masz pieniędzy i koniec. Nie wiem jak sobie wyobrażasz inwestowanie jeśli klub ma długi xdd. Mało klubów jest w długach. Przykład Real Madryt i wzorowe prowadzenie klubu przez Pereza a nie jak Barcelona wydawała pieniądze na lewo i prawo. To mówienie że każdy klub jest w długach jest nieprawdą.

1

hahahahaha. Oni chcieli kontraktować nowych zawodników zapominając o Gavim i Araujo. Śmieszny jest ten zarząd który teraz o tym myśli.

1

@Firestone Bo prawidłowo mówi że Barcelona nie może nikogo kupić bo jest w długach? xddd

0

@KrwawiaceoczyVEB To ile chcesz? 30 mln i 20 % od sprzedaży? za gościa któremu za pół roku kończy się kontrakt xd

0

No i nice. Nie rozumiem ludzi którzy chcą za niego dużych pieniędzy skoro za pół roku kończy mu się kontrakt.

1

Zahavi musisz. Może pod wpływem konkurencji Raphinha, Torres czy Fati będą coś grać

1

I znowu Xavi pod górkę. Depay nic nie pokazuje to czas na Correę

1

Odklejenie po raz 10131 raz

0

@BIGCULES z Realem też było 4 0 w poprzednim sezonie ale jak to się skończyło to wszyscy wiemy. Odpadnięcie z lm, brak motywacji w poszczególnych meczach. Prawda jest taka że Barcelona nie powinna teoretycznie znaleźć się w tym turnieju. Najgorsze chyba będzie to znowu propagandowe gadanie Laporty po tym meczu że wierzy dalej w projekt. Potem przyjdzie słaba forma bo 1 mecz nic nie pokazuje i znowu będzie gadka "Będziemy walczyć" z Busquetsem, Ferranem i Raphinią. Takie koło się zatoczy.

0

@Firestone Gramy w Lidze Europy bo mamy słabego trenera do tego amigosi. A piłkarzy którzy się nie nadają trzeba sprzedawać bo po co trzymać kogoś kto mało daje drużynie.

0

@Firestone Niech odchodzi. Nic nie daje. Tylko wnerwia wszystkich do spółki z Torresem.

1

Plan Xaviego: Będziemy walczyć z Busquetsem, Alonso i z innymi zwalniaczami

0

Najlepszy transfer letniego okienka transferowego

0

@maatiixx Nie chodzi o to że nie potrafią spłacić należności innym klubom należności za zaległe transfery a chcą dalej sprowadzać nowych

0

90 mln na wzmocnienia xddd. Wydaje mi się że jesteśmy na przepaści finansowej. Nie mówię nawet że wisiny innym klubom pieniądze na transfery a ten mówi o wzmocnieniach. I pomyśleć że gada tak wiceprezes zadłużonego klubu.

1

@narciarz ok xd

0

@noface właśnie

0

To jest dramat. Proszę Xavi odejdź. Ile można.

0

@MILOSZ_F22 hahahah trochę tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?