0

Jesteśmy pośmiewiskiem świata! Nowy zarząd- stare słabe zarządzanie.

0

Problem z Busquetsem jest taki że on od kilkunastu lat gra piach. Oczywiście raz na jakiś czas zdarzają się dobre mecze ale trzeba powiedzieć dość. Raz kibice powiedzą świetny mecz zagrałeś a po kilkunastu mogą znowu go skreślać. Tworzy się takie błędne koło. Po prostu musi odejść bo ta dyskusja czy Busquets się nadaje czy nie będzie trwać.

0

Za kogo Barcelona się uważa? Jawne złamanie zasad a oni z siebie pajaców robią i się odwołują. Czego oni oczekują że Komitet Apelacyjny im odpuści? Mam obawy że tak myślą.

0

@tbas Mamy już 2 zawodników na po. Balde i Kounde. Niepotrzebny nam amigos od l4 Roberto.

0

Skróci ktoś ostatnie 25 min? Bo nie dało się oglądać przez wiatr.

0

Co za absurdalną wymówkę wymyślił. I oni chcą odbudowywać klub jak nawet głupiego pisma nie potrafią wysłać. Zamiast się podnosić to się stajemy jeszcze większym pośmiewiskiem świata.

1

@Malibu Przykro się na to patrzy że nie rozumiesz błędu zarządu Barcelony.

1

@Malibu No tak. A jak nie rozumiesz jak stajemy sie klubem co ma problemy z organizacją to już nie mój problem.

0

@Malibu Po prostu zarząd Barcelony to pierdoły co nie potrafią złożyć dokumentów na czas. Po prostu żenada i nie można tego inaczej wyjaśnić.

0

A to nie było informacji która mówi że on tylko chce się przenieść do Barcelony na 100%?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może i dobrze że do nas nie przyszedł. Też bym odrzucił ofertę od klubu który nie potrafi spłacić zobowiązań wobec własnych piłkarzy, innych klubów czy biorąc pod uwagę fakt że nie mogliby go kupić patrząc na sytuację finansową.

0

@Malibu . No tak wina czasu. Nieładny czasz przeszkodził xddd. Nie ludzi z zarządu którzy tego nie dopilnowali.

0

@Lisek No ta bo przecież klub który jest na przepaści finansowej może od tak wydawać pieniądze. Brawo za myślenie. Więcej wydawania aż upadniemy. I dobrze wiesz że to nie wina Tebasa. Gdyby klub był dobrze zarządzany jak np Real nie byłoby takich limitów. Ale poprzedni zarząd Barcy był jaki był i to oni do tego doprowadzili.

1

Cyrk na kółkach v2. Stajemy się memem nie tylko finansowym ale i organizacyjnym.

0

Hahaha. Poważny klub z poważnym zarządem. Nawet nie potrafią złożyć dokumentów na czas. Co za porażka.

0

On zostanie skierowany do 1 drużyny czy w Barcelonie B zostanie?

0

@Murazor Ta wydając ogromne pieniądze na piłkarzy. No rzeczywiście rozsądnie.

0

@Greenalley xddd. To nie ma nic do rzeczy co napisałem wcześniej

0

@insp1re Busquets, Alba, Roberto

3

Xavi nie ma pomysłu taktycznego. Po ostatnich meczach widać nastawienie: Strzelimy bramkę i jakoś to będzie. Nie wiem skąd taki tytuł xddd. Jesteśmy w Lidze Europy, z mocnymi rywalami dalej jest słabo, amigosi dalej mają kluczową rolę mimo że ich dawno nie powinno być. Nie widzę tu żadnej rewolucji taktycznej. Nam potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia a nie gościa który się po prostu na tym nie zna. To gadanie że wierzymy w Xaviego, że on ma pomysł jest nieprawdziwą tezą.

0

Czy my możemy bardziej się ośmieszać?

0

Jak uda się go sprzedać to będzie cud

1

@David_Martin Z 2 ostatnimi to przesadziłeś

0

@KibicBarcy84 xdddd. Za Xaviego 2 razy odpadaliśmy. To oznacza że trzeba coś zmienić. Ja nie chcę widzieć świata w którym jesteśmy pośmiewiskiem. 2 razy pod rząd jesteśmy w Lidze Europy!!! Potrzeba trenera z prawdziwego zdarzenia a nie zasłaniać się że Xavi ma plan bo nie ma i nie będzie miał. Gdyby nie Ter Stegen i Lewandowski nie bylibyśmy w miejscu w którym teraz jesteśmy bo reszta to albo amigosi co powinni już dawno odejść albo ludzie co nie powinni się w tej Barcelonie znaleźć- Raphinha, Torres.

2

Tylko wynik się zgadza. Takie nastawienie a tam strzeliliśmy to już nie trzeba się starać. Długo tak nie pociągniemy.

1

Guardiola wróć bo my nie mamy pomysłu na grę. Jest tylko jakoś zdobędziemy 3 pkt i jakoś to będzie.

0

A tak btw czemu Xavi wystawia miernego Garcię zamiast świetnego Christensena?

0

O Garcia. Błędy gwarantowane.

0

Nie ma to jak przedłużyć kontrakt z 2 Lengletem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?