Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk Chyba inny mecz oglądałeś. My nie mieliśmy pomysłu na atak.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 No ok. Ja odnosiłem się do komentarza kolegi. Tirelemans też dobra opcja.
1
Co za odklejony typ. Są pewne zasady których nie można złamać widząc że klub jest w ruinie. Co on myśli że Barcelonie się nie odmawia? Bardzo żałosne zachowanie. Myślałem że nowy prezes nie będzie jak poprzedni ale takie gadanie jest bez sensu. Po prostu ręce opadają.
0
@Xavifcb6 xddd. Mu w lecie kończy się kontrakt. Doczytaj zanim coś napiszesz.
2
My nie dość że odjeżdżamy sportowo jak i mentalnie. Laporta jak zwykle opowiada bajki związane z Superligą. Xavi mówi że nie mamy szczęścia w losowaniu LE. Ta odbudowa potrwa dłużej patrząc na tych no mają kluczową rolę w tym klubie.
4
Taaa. W Lidze Europy jesteśmy a ten chce wygrać Superligę xd
0
@tom9001 No i co z tego że według Ciebie miał pomysł skoro przegrali z Bayernem xddd
0
@tom9001 xddd. Nie wyciagaj jednego zdania. Całe przeczytaj. xd
0
@koksik2700 W dobrym kierunku? Dobre. Nakupywał piłkarzy mając na myśli zagwarantowany budżet LM ale wyszła lipa więc będzie pogłębienie kryzysu. 2 Przypomne Ci słowa Laporty że idzie wszystko w dobrym kierunku jeśli chodzi o kontrakt Leo. Wyszło że nie ma z nami Leo. 3.To mówienie pod publiczke o projekcie że dalej wierzymy w projekt Xaviego jest żałosne. Wiemy że Xavi nie jest dobrym trenerem/ Widać po wynikach z dobrymi drużynami. Laporta to taki typowy cwaniak co kłamie, opowiada bajki, w bardzo podły sposób wypycha piłkarzy mówiąc coś o pensji, czy to jego gadanie o "Wielkiej Barcelonie" a prawda jest zupełnie inna.
0
@tom9001 Napisałem o zawodnikach i trenerze. O trenerze który nie potrafił przygotować drużyny taktycznie. Nie napisałem że skład tylko to gwarantuje. xd
0
@tom9001 Nie odnosisz się do mojej wypowiedzi więc ja powinienem się śmiać
0
Ale trzeba być odklejonym. Takie na siłe gadanie bo co ma powiedzieć LM jest poza xddd
0
@KrwawiaceoczyVEB taaaa chodzi o kasę z biletów
0
money money. Po przegraniu lm trzeba się wszystkiego łapać
0
@Maysterme Ta drużyna z takimi zawodnikami powinna wygrać lm. Tylu klasowych zawodników dostał Xavi że to duży wstyd że jesteśmy w LE. Klub tyle wydał pieniędzy i co? To są dojrzali gracze oni mają doświadczenie i zgranie. To jest takie na siłe szukanie wymówek. To trener nie miał pomysłu na grę.
0
@tom9001 No przegraliśmy 2 mecze więc było dramatycznie.
0
@ToreTToOO Co w tym śmiesznego? Gość dobrze wygląda na wypożyczeniu.
0
Nie wiem xddd. To jest analiza Ferrana na meczu z Osasuną. Rozumiecie? Gość widać że ma problemy z głową. Mam wrażenie że trochę nie wytrzymuje presji. Dostawał dużo szans, marnował je a potem popłakany był bo został zmieniony. Jeśli nic się nie zmieni to rzeczywiście bym chciał zobaczyć tego Abde w następnym sezonie od początku a go sprzedał bo nie ma specjalnych liczb.
0
@Greenalley Xavi też nie miał pomysłu z silnymi drużynami i do tego miał najgorszy procent zwycięstw. I ma taki bilans dostając piłkarzy jakich chciał. Sam nie potrafił przygotować drużyny taktycznie nie mówiąc o jego żenujących konferencjach że będziemy walczyć xddd
0
@liberoFCB Dostał transfery jakie chciał. Nie potrafił tylko tego wszystkiego poukładać. Chyba występ w Lidze Mistrzów podkreśla że to nie jest odpowiedni trener. Brak szczęścia xddd. Nie mieliśmy pomysłu na grę z silnymi drużynami i to wyglądało tak dramatycznie. Ale jeśli ty się cieszysz że rozsmarowaliśmy Elche to pozdro.
0
Jeśli do Xaviego to co oznaczał?
3
Brawo sędzia. Zawodnik Ossasuny wpada w Alonso i nie ma faulu. Cyrk na kółkach.
0
I to jest właśnie różnica między topowym trenerem a słabym. Słaby to powie co widzimy a topowy zachęci, zmotywuje, przygotuje taktycznie ale zostajemy niestety z tym pierwszym. Dobrze że nie gadał jakiś bajek że będziemy walczyć. I takie narzekanie to jest najgorsze. Jak Enrique powiedział że my możemy PSG 6 załadować. Brakuje takiego trenera.
0
@pawelgrywalski13 To akurat jest wielkie że rezygnuje ze swojego kontraktu
1
Wielki szacun dla niego że rezygnuje z pozostałej części kontraktu. Tylko szkoda że w takiej smutnej sytuacji odchodzi. Kolejna legenda odchodzi w niewłaściwy sposób.
1
Racja. Jeszcze może wydamy 100 mln i może wejdziemy do 1 16 Ligi Mistrzów. To nie na transferach powinniśmy się skupiać tylko bardziej na trenerze i taktyce. Xavi dostał kogo chciał mimo że było to ryzykowne tylko po to aby być w Lidze Europy. Możemy dostać piłkarzy światowej klasy ale bez planu nic nie zrobimy.
1
Tego nikt się nie spodziewał
1
Ale odklejenie. Powinniśmy grać w Lidze Mistrzów xddd. Mam takie wrażenie że oni albo powtarzają że trzeba coś poprawić albo że powinniśmy mimo że zagraliśmy słabo. I tak w kółko. Zero sensownych wniosków.
2
@Filipppe za Koemana i Xaviego nie wygrywamy z gigantami. Więc brak zmian. I tak jak kolega napisał Koeman miał wyniki z De Jongiem i Depayem. I dalej wyglądamy jak upośledzeni.
0
Tylko nie Garcia