0

@szymonekk Chyba inny mecz oglądałeś. My nie mieliśmy pomysłu na atak.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 No ok. Ja odnosiłem się do komentarza kolegi. Tirelemans też dobra opcja.

1

Co za odklejony typ. Są pewne zasady których nie można złamać widząc że klub jest w ruinie. Co on myśli że Barcelonie się nie odmawia? Bardzo żałosne zachowanie. Myślałem że nowy prezes nie będzie jak poprzedni ale takie gadanie jest bez sensu. Po prostu ręce opadają.

0

@Xavifcb6 xddd. Mu w lecie kończy się kontrakt. Doczytaj zanim coś napiszesz.

2

My nie dość że odjeżdżamy sportowo jak i mentalnie. Laporta jak zwykle opowiada bajki związane z Superligą. Xavi mówi że nie mamy szczęścia w losowaniu LE. Ta odbudowa potrwa dłużej patrząc na tych no mają kluczową rolę w tym klubie.

4

Taaa. W Lidze Europy jesteśmy a ten chce wygrać Superligę xd

0

@tom9001 No i co z tego że według Ciebie miał pomysł skoro przegrali z Bayernem xddd

0

@tom9001 xddd. Nie wyciagaj jednego zdania. Całe przeczytaj. xd

0

@koksik2700 W dobrym kierunku? Dobre. Nakupywał piłkarzy mając na myśli zagwarantowany budżet LM ale wyszła lipa więc będzie pogłębienie kryzysu. 2 Przypomne Ci słowa Laporty że idzie wszystko w dobrym kierunku jeśli chodzi o kontrakt Leo. Wyszło że nie ma z nami Leo. 3.To mówienie pod publiczke o projekcie że dalej wierzymy w projekt Xaviego jest żałosne. Wiemy że Xavi nie jest dobrym trenerem/ Widać po wynikach z dobrymi drużynami. Laporta to taki typowy cwaniak co kłamie, opowiada bajki, w bardzo podły sposób wypycha piłkarzy mówiąc coś o pensji, czy to jego gadanie o "Wielkiej Barcelonie" a prawda jest zupełnie inna.

0

@tom9001 Napisałem o zawodnikach i trenerze. O trenerze który nie potrafił przygotować drużyny taktycznie. Nie napisałem że skład tylko to gwarantuje. xd

0

@tom9001 Nie odnosisz się do mojej wypowiedzi więc ja powinienem się śmiać

0

Ale trzeba być odklejonym. Takie na siłe gadanie bo co ma powiedzieć LM jest poza xddd

0

@KrwawiaceoczyVEB taaaa chodzi o kasę z biletów

0

money money. Po przegraniu lm trzeba się wszystkiego łapać

0

@Maysterme Ta drużyna z takimi zawodnikami powinna wygrać lm. Tylu klasowych zawodników dostał Xavi że to duży wstyd że jesteśmy w LE. Klub tyle wydał pieniędzy i co? To są dojrzali gracze oni mają doświadczenie i zgranie. To jest takie na siłe szukanie wymówek. To trener nie miał pomysłu na grę.

0

@tom9001 No przegraliśmy 2 mecze więc było dramatycznie.

0

@ToreTToOO Co w tym śmiesznego? Gość dobrze wygląda na wypożyczeniu.

0

Nie wiem xddd. To jest analiza Ferrana na meczu z Osasuną. Rozumiecie? Gość widać że ma problemy z głową. Mam wrażenie że trochę nie wytrzymuje presji. Dostawał dużo szans, marnował je a potem popłakany był bo został zmieniony. Jeśli nic się nie zmieni to rzeczywiście bym chciał zobaczyć tego Abde w następnym sezonie od początku a go sprzedał bo nie ma specjalnych liczb.

0

@Greenalley Xavi też nie miał pomysłu z silnymi drużynami i do tego miał najgorszy procent zwycięstw. I ma taki bilans dostając piłkarzy jakich chciał. Sam nie potrafił przygotować drużyny taktycznie nie mówiąc o jego żenujących konferencjach że będziemy walczyć xddd

0

@liberoFCB Dostał transfery jakie chciał. Nie potrafił tylko tego wszystkiego poukładać. Chyba występ w Lidze Mistrzów podkreśla że to nie jest odpowiedni trener. Brak szczęścia xddd. Nie mieliśmy pomysłu na grę z silnymi drużynami i to wyglądało tak dramatycznie. Ale jeśli ty się cieszysz że rozsmarowaliśmy Elche to pozdro.

0

Jeśli do Xaviego to co oznaczał?

3

Brawo sędzia. Zawodnik Ossasuny wpada w Alonso i nie ma faulu. Cyrk na kółkach.

0

I to jest właśnie różnica między topowym trenerem a słabym. Słaby to powie co widzimy a topowy zachęci, zmotywuje, przygotuje taktycznie ale zostajemy niestety z tym pierwszym. Dobrze że nie gadał jakiś bajek że będziemy walczyć. I takie narzekanie to jest najgorsze. Jak Enrique powiedział że my możemy PSG 6 załadować. Brakuje takiego trenera.

0

@pawelgrywalski13 To akurat jest wielkie że rezygnuje ze swojego kontraktu

1

Wielki szacun dla niego że rezygnuje z pozostałej części kontraktu. Tylko szkoda że w takiej smutnej sytuacji odchodzi. Kolejna legenda odchodzi w niewłaściwy sposób.

1

Racja. Jeszcze może wydamy 100 mln i może wejdziemy do 1 16 Ligi Mistrzów. To nie na transferach powinniśmy się skupiać tylko bardziej na trenerze i taktyce. Xavi dostał kogo chciał mimo że było to ryzykowne tylko po to aby być w Lidze Europy. Możemy dostać piłkarzy światowej klasy ale bez planu nic nie zrobimy.

1

Tego nikt się nie spodziewał

1

Ale odklejenie. Powinniśmy grać w Lidze Mistrzów xddd. Mam takie wrażenie że oni albo powtarzają że trzeba coś poprawić albo że powinniśmy mimo że zagraliśmy słabo. I tak w kółko. Zero sensownych wniosków.

2

@Filipppe za Koemana i Xaviego nie wygrywamy z gigantami. Więc brak zmian. I tak jak kolega napisał Koeman miał wyniki z De Jongiem i Depayem. I dalej wyglądamy jak upośledzeni.

0

Tylko nie Garcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?