0

Kurde. Barcelona negocjuje transfer aby zdobyć dodatkowe pieniądze. Potem okazuje się że obniżka albo sprzedaż. Trzeba być serio nie fair wobec zawodnika żeby wymyślać coś o pensji. Jakby zarząd był w porządku to powiedziałby to na początku. Ta obniżka to po prostu słaby pretekst aby go sprzedać. Bo akurat teraz ktoś pomyślał o obniżce jak trwają negocjacje xdddd

0

@jamesbond6 a za ile on by był do kupienia od Sevilli jakby Barca się zdecydowała?

8

To już lepiej dać sobie spokój. Fajnie że Lewy otwarcie mówił że chce trafić do Barcelony ale 60 to duża kwota jak na warunki Barcelony.

0

Wydajność xddddd

0

To Busquets go nie nie potwierdził?

0

@Katalonbar To nieźle myślisz. 28 latka chcesz się pozbyć a w jego miejsce 33 letni Lewy. Ja rozumiem że Depay miał średni sezon ale wykorzystywanie go tylko do zarobku to trochę średnio. A jest jeszcze szansa że Depay odpali.

0

@Tomix_83 to dlatego te 50 xdd

0

hahaha Militao. Ktoś czytał kogo tam wpisuje?

0

@karolup plusem jest to że Christensen jest w miare młody

28

Kurde De Jong jest nawet profesjonalistą poza boiskiem. Wie że opuści klub i żegna się z kibicami. To jego podejście zarówno na boisku jak i poza to wzór do naśladowania. Nikt nie był fanem jego transferu ale jak już wchodził to wykonywał dobrą robotę. Mimo wszystko będzie brakować takiego gościa.

0

@MysticCat no ta przecież jesteśmy klubem z ujemnym budżetem. Faktycznie Mbappe, Halland czeka na ofertę.

0

@Bartosz85 z tym pierwszym to bardzo słabo

3

Skoro się mówi o tych 200 milionach to powinniśmy go ponownie zakontraktować. On na to zasługuje. Odszedł w bardzo kiepskiej atmosferze. Jako legenda na to nie zasłużył. Nawet jeśli jego pensja jest wysoka to warto je wydać. Widać że PSG to nie jego dom.

9

Nie ma to jak zakontraktować 33 latka na miejsce 21 latka. Po prostu top transfery.

0

Te kary to żart.

16

Przykre jest to że Roberto zostaje i będzie bulił kolejne miliony a De Jong od tak sobie odchodzi. Tylko dlatego że jest za niego dużo pieniędzy. Szkoda że Barcelona ma takie priorytety.

0

Ja bym zamienił na Rashforda. I tak szukamy skrzydłowego a Torres powinien być na 9

0

@KAPPA23 A ile mniej więcej się pauzuje?

1

Garcia dołącza do gangu Lengleta

0

@Pako96 To niezły bez formy. Gość strzela gola, wypracowuje akcje. Rzeczywiście beznadziejny.

1

@noface W sumie 2 napastników z czego jeden bardziej techniczny drugi pod wykończenie

0

Dużo luk na prawej stronie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ACRAB95 Ty normalnie myślisz? Nikt za niego nie zapłaci 40 mln. Klub ten musiałby być głupi żeby na to przystać.

1

@Amras Ale on nie jest wart 40 mln. Kluby angielskie nie są aż tak głupie żeby za 29 latka płacić taką kwotę. Dalej twierdzisz że przy słabej formie i wieku zapłacą tyle za niego? xddd

2

Serio myśleliście że ktoś za niego zapłaci 40 mln?

0

Serio myśleliście że przyjdzie do nas?

0

Ta może jeszcze 20 mln

2

Jeśli to prawda to nie wytrzymie

0

To już lepiej pozyskać Rashforda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?