Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nieźle odklejony
0
Co za czasy że ten zawodnik to nasza nadzieja
0
Kiedy wiesz że gorzej już być nie może
0
@barik_barca tylko z naszymi problemami finansowymi to innego nie sprowadzimy
0
Jakie ciemne czasy na stały że musimy liczyć na czyjeś straty
0
@fart bo przereklamowanego Puiga nie wpuszcza?
0
@fortunate_son +1
1
@wawfilip16 Kto narzeka na napastnika który przyszedł za darmo?
0
moim zdaniem to nic nie zmieni
0
Najgorsze jest to że nie ważne czy to Xavi czy np Klopp. To niektórzy piłkarze muszą po prostu odejść. Nawet najlepszy trener wszystko zrobi dobrze: ustawi taktykę, zaangażuje. Co z tego? Patrząc na tą Barcelonę nikt tego nie ogarnie.
2
@lucca87 przeczytaj artykuł a potem wypowiadaj się
6
Ludzie te 12 mu się należą. Tak jest w u mowie nic z tym nie zrobicie. Po to ona jest. To zarząd zachowuje się nie w porządku.
2
@lucca87 Kurde. Rzeczywiście Koeman zachowuje się nie w porządku. Chce tylko pieniędzy które są w umowie. Nie wiem czy wiesz że jak jest jakaś umowa to się ją wypełnia.
0
Rozumiem że masz ból d...y serca pęka wierz mi
0
@marcinjozek on nic nie obiecywał. Powiedział że może. A to słowo nie oznacza obietnicy.
1
@Ronalwanderinho to nie wina Messiego że odszedł. Laporta złożył obietnicę i jej nie spełnił. Ty serio myślałeś że Messi będzie grał za darmo? To ile ten człowiek dawał Barcelonie nie tylko pod względem finansowym jak i sportowym jest czymś niesamowitym. A teraz cytowanie jego wywiadu i mówienie że stracił w twoich oczach jest nie na miejscu.
1
Trzeba być odklejeńcem żeby tak sądzić. To ile Messi dawał przez te lata nie tylko pod względem sportowym jak i marketingowym jest czymś niesamowitym. A teraz cwaniak Laporta szuka wytłumaczenia swojego kłamstwa. Sam mówił że sytuacja z Messim idzie dobrze. Obiecał że Messi pozostanie a teraz mówi "myślałem że Messi będzie grał za darmo". Trzeba być wyjątkowo beszczelnym żeby tak mówić tym bardziej w stosunku do klubowej legendy.
1
Szkoda że nikt nie zauważa złamanej linii Araujo przy 2 golu
6
Jeśli to prawda to najbardziej wolałbym Conte
0
Chyba na razie to on jest jedynym na którego możemy liczyć
0
To juz nawet nie jest zabawne. Za chwilę zostaniemy tylko z Luukiem De Jongiem w ataku.
0
@fifek ja wiem że trudno jest Ci się przyznać do błędu, więc ciśniesz po interpunkcji. Pamiętaj że to ty powiedziałeś to" uważasz transfer Depaya za żałosny upadek...?" a w mojej wypowiedzi napisałem że plusem jest Depay, więc nie wiem o co Ci chodzi.
0
@Wizz777 tylko napisałem to ze strony samych transferów. Ich prawdziwej jakości Nie brałem pod uwagę sytuacji finansowej.
0
@kuz Garcia tragiczny początek, Aguero przyszedł leczyć kontuzję, De Jong który słabo grał. Tylko Depay coś na razie pokazuje. Rzeczywiście jest dobrze xd.
0
@fifek napisałem plus Depay czytaj uważnie a potem pyskuj
4
Kurde Real Madryt zakupił Camavinge i Alabe
Menchester United Sancho Varane i Ronaldo
A my Luuka De Jonga i pozbyliśmy się Griezmanna. Plus tylko Depay
Czy można niżej upaść?
0
Tak krytykowaliście Bartomeu że oddaje Suareza do Atletico. To jak zareagujecie na oddanie Griezmanna do tego samego klubu. Pewnie będziecie milczeć bo Laporta to dobry prezydent.
3
Jakich czasów dożyliśmy że być może przyszłościowy zawodnik tego klubu odchodzi niż taki Umtiti czy Pjanic.
0
@tom9001 bo to prawda zyskaliśmy tylko 5 mln
0
@Litman Manaj jeszcze nie jest ograny. De Jong nie miał dobrego sezonu w Sevilli ale ma większe doświadczenie niż Manaj