0

To nieźle odklejony

0

Co za czasy że ten zawodnik to nasza nadzieja

0

Kiedy wiesz że gorzej już być nie może

0

@barik_barca tylko z naszymi problemami finansowymi to innego nie sprowadzimy

0

Jakie ciemne czasy na stały że musimy liczyć na czyjeś straty

0

@fart bo przereklamowanego Puiga nie wpuszcza?

0

1

@wawfilip16 Kto narzeka na napastnika który przyszedł za darmo?

0

moim zdaniem to nic nie zmieni

0

Najgorsze jest to że nie ważne czy to Xavi czy np Klopp. To niektórzy piłkarze muszą po prostu odejść. Nawet najlepszy trener wszystko zrobi dobrze: ustawi taktykę, zaangażuje. Co z tego? Patrząc na tą Barcelonę nikt tego nie ogarnie.

2

@lucca87 przeczytaj artykuł a potem wypowiadaj się

6

Ludzie te 12 mu się należą. Tak jest w u mowie nic z tym nie zrobicie. Po to ona jest. To zarząd zachowuje się nie w porządku.

2

@lucca87 Kurde. Rzeczywiście Koeman zachowuje się nie w porządku. Chce tylko pieniędzy które są w umowie. Nie wiem czy wiesz że jak jest jakaś umowa to się ją wypełnia.

0

Rozumiem że masz ból d...y serca pęka wierz mi

0

@marcinjozek on nic nie obiecywał. Powiedział że może. A to słowo nie oznacza obietnicy.

1

@Ronalwanderinho to nie wina Messiego że odszedł. Laporta złożył obietnicę i jej nie spełnił. Ty serio myślałeś że Messi będzie grał za darmo? To ile ten człowiek dawał Barcelonie nie tylko pod względem finansowym jak i sportowym jest czymś niesamowitym. A teraz cytowanie jego wywiadu i mówienie że stracił w twoich oczach jest nie na miejscu.

1

Trzeba być odklejeńcem żeby tak sądzić. To ile Messi dawał przez te lata nie tylko pod względem sportowym jak i marketingowym jest czymś niesamowitym. A teraz cwaniak Laporta szuka wytłumaczenia swojego kłamstwa. Sam mówił że sytuacja z Messim idzie dobrze. Obiecał że Messi pozostanie a teraz mówi "myślałem że Messi będzie grał za darmo". Trzeba być wyjątkowo beszczelnym żeby tak mówić tym bardziej w stosunku do klubowej legendy.

1

Szkoda że nikt nie zauważa złamanej linii Araujo przy 2 golu

6

Jeśli to prawda to najbardziej wolałbym Conte

0

Chyba na razie to on jest jedynym na którego możemy liczyć

0

To juz nawet nie jest zabawne. Za chwilę zostaniemy tylko z Luukiem De Jongiem w ataku.

0

@fifek ja wiem że trudno jest Ci się przyznać do błędu, więc ciśniesz po interpunkcji. Pamiętaj że to ty powiedziałeś to" uważasz transfer Depaya za żałosny upadek...?" a w mojej wypowiedzi napisałem że plusem jest Depay, więc nie wiem o co Ci chodzi.

0

@Wizz777 tylko napisałem to ze strony samych transferów. Ich prawdziwej jakości Nie brałem pod uwagę sytuacji finansowej.

0

@kuz Garcia tragiczny początek, Aguero przyszedł leczyć kontuzję, De Jong który słabo grał. Tylko Depay coś na razie pokazuje. Rzeczywiście jest dobrze xd.

0

@fifek napisałem plus Depay czytaj uważnie a potem pyskuj

4

Kurde Real Madryt zakupił Camavinge i Alabe
Menchester United Sancho Varane i Ronaldo
A my Luuka De Jonga i pozbyliśmy się Griezmanna. Plus tylko Depay
Czy można niżej upaść?

0

Tak krytykowaliście Bartomeu że oddaje Suareza do Atletico. To jak zareagujecie na oddanie Griezmanna do tego samego klubu. Pewnie będziecie milczeć bo Laporta to dobry prezydent.

3

Jakich czasów dożyliśmy że być może przyszłościowy zawodnik tego klubu odchodzi niż taki Umtiti czy Pjanic.

0

@tom9001 bo to prawda zyskaliśmy tylko 5 mln

0

@Litman Manaj jeszcze nie jest ograny. De Jong nie miał dobrego sezonu w Sevilli ale ma większe doświadczenie niż Manaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?