Sewren122
Dołączył/a: listopad 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co się stało z tym klubem. Wizerunkowo, taktycznie jesteśmy na dnie i zamiast coś zrobić z tym to my bardziej idziemy bardziej w dół. Xavi na konferencjach mówi coś o walce i o tym że możemy dalej coś wygrać. xdddd. Serio to są jego wnioski po meczu? Jeszcze 10 meczów bez stylu i może go zwolnią ale wątpie.
2
Jeszcze 10 porażek z topowymi drużynami i będziemy wielcy xd
3
@KamilasNKE Jeszcze 10 przegranych bez stylu? Dalej chcesz mu czasu dać? Gość dostał kogo chciał ale nie potrafił tego wszystkiego poukładać.
0
Jeszcze 5 dotkliwych porażek z topowymi drużynami i dalej będzie "Musimy mieć cierpliwość".
0
Oh shit here we go again. Każdy tak mówi przebudowa co sezon a na koniec okazuje się że nikt tego nie wdraża.
1
@La Pulgaa xddd. Xavi dostał niezbędnych piłkarzy jak i zaufanie. W kluczowym momencie sezonu nie potrafił przygotować drużyny. Powiem więcej mimo tych super transferów ma najgorszy bilans zwycięstw. Słabe jak i średnie drużyny pokonane ale już lepsze nie. To ile jeszcze czasu Xaviemu chcesz dać? Xavi dostał wszystko ale nie wykorzystał tego.
0
@JerzyKiler Boli prawda?
0
@jeonek Tuchela
1
Jak Xavi nie wygra z Bayernem to powinien zostać zwolniony. Oprócz El Classico nie było dobrze jeśli chodzi o dobre drużyny.
1
Kurde. Znowu Pedri. Czemu Xavi nie daje mu odpocząć?
1
@MateuszDoniec Dobry transfer. Gość jest elektryczny w każdym spotkaniu. Gość z Realem popełnił 2 błędy tak samo z Interem. Pamiętam jak Williams go ogrywał. To nie jest obrońca na miarę Barcelony.
0
Średniak wspiera średniego i tyle. Nic dziwnego że w City grzał ławę.
0
Jakie macie zdanie o Tuchelu? Chelsea za niego bardzo bezpośrednio piłką grali. Wydaje mi się że on dobrze przygotowałby piłkarzy pod względem fizycznym i taktycznym. Szczególnie fizycznym bo tego Barcelonie brakuje.
2
Patrząc na grę za Xaviego to trochę tęsknie za Valverde pomimo jaki on był.
0
Kurde a ten wcale nie mądrzejszy od niektórych kibiców Barcelony. Zamiast coś po meczu powiedzieć pozytywnego cokolwiek to ten lata jak kretyn do sędziów. Sam jestem kibicem Barcelony, też mi się wydaje że był karny na Lewandowskim ale to przeszłość. Zagraliśmy kiepsko i trzeba skierować wypowiedzi w stronę naszej gry a nie latać do sędziów. I nie łudźmy się w jakiś projekt sportowy. Xavi ma małe doświadczenie i nie może się równać z Ancelottim. Wydano wielkie pieniądze na piłkarzy i co? Dalej gramy słabo. Jestem ciekaw ile Laporta będzie wierzył w projekt Xaviego. Wiadomo Laporta dalej będzie gadał że wierzy w Xaviego bo nie ma innego taniego trenera na rynku. Xavi miał odpowiednio dużo czasu aby ogarnąć to wszystko mając nawet ograniczoną kadrę. Pozdrawiam.
4
Wydaje mi się że Eric będzie nowym Lengletem
0
Oł jea. Wszyscy gadają że Pique i Busquets się nie nadają. O to chodzi żeby ich wystawić w przewidywanych składach. Juz prędzej bym dał komuś szansę z 2 drużyny.
0
Wiadomo weterani popełnili błędy. Ale nie przez przypadek 2 raz jesteśmy jedną nogą w Lidze Europy. Jeśli to powiedzieli to bardzo słabo. Od kilkunastu spotkań Barca wygląda słabo. Słabo przygotowana taktycznie, Xavi nie ma pomysłu na zmiany. To gdybanie że przy innej obronie wygralibyśmy 3 0 jest słabe. W ofensywie Xavi nie potrafi zaskoczyć więc co z tego że tył mielibyśmy zabezpieczony. Ogólny brak pomysłu Xaviego na grę.
0
Najgorsze jest to że 2 gole były do uniknięcia. Przy golu Lautaro Garcia miał tyle czasu że mógł spokojnie ją wybić przed tym jak napastnik Interu ją przyjął. Ale dobra stało się. Potem to już tragedia. Na raz poszedł i gol. 2 gol to kompletna stagnacja Pique. Marszem sobie podchodzi do Lautaro.
10
@xparix Ale co to napisałeś właśnie trzeba krytykować Inzaghiego. Dobrze wiedział widząc jego minę z meczu że Dumpfries zagrał ręką a teraz jak tchórz ucieka od tego tematu. Nie ma jaj aby się przyznać. Tu chodzi o ludzką przyzwoitość ale widać chora ambicja piłkarska ją przesłania.
1
@MaFCB xddd. Przestań marzyć. W czerwcu może odejść za darmo.
0
@Barca1988 ale sam Dembele doprowadził się do stanu kontuzji nie trenerzy xd
1
@Lucassito Ale w tej sytuacji karny był ewidentny. Nie ma żadnej interpretacji jeśli chodzi o rękę Dumfriesa.
2
Może po trochę jest to wirus FIFA a może z drugiej strony to sztab Xaviego jest niedoświadczony i źle przygotowuje drużynę do meczów.
1
Nic nie da ta skarga. Tam w Fifa każdy się broni uparcie i mimo że zawinili sędziowie to i tak nie zostanie rozważona ta skarga.
0
@kejdzi Dobrze że twoje słowo na szczęście nic nie znaczy
0
@LloretDeMar xdddd. To jest potężny gest. Odroczyli płatność mimo że normalnie powinni to wziąść. To tak jakbyś ty nie dostał pieniędzy które są zapisane w umowie. Smutne jest to że nie doceniasz co robią piłkarze. I nie zasłaniaj się że powinni odraczać ze względu na tak zwane dobro klubu.
0
@LloretDeMar Bo jest to powód aby się chwalić. Odroczyli pieniądze mimo że tego nie musieli robić.
0
Jego drużyna grała absolutnie nic a ten będzie u innych szukał błędów.
3
Nie wiem po co takie informacje. Niech rozwydrzony dzieciak tam gra i nie wraca. To jest taki typ piłkarza który każdego obwinia tylko nie siebie.