1

@reloaded no gdzie dwóch karłów na stoperze.

0

@Tasde najlepsze jest to że w ciągu tych wszystkich lat miał trzy można powiedzieć gwiazdy w zespole: Griezmann , Alvarez , Sorloth .
Poza tym przez lata zawsze cienka linia pomocy.

4

To będzie wymiana ciosów i swoich dobrych sił .
Oni będą dominować w powietrzu , my musimy na ziemi i wykorzystywać zwrotność i szybkość naszych zawodników.

0

@beter2 na razie to Liverpool gra gówno , przepchnęli kilka spotkań .

0

@Kszysiek7 dzień dobry , poza dobrą knajpą to resztę znajdziesz w google według swoich upodobań . Pozdrawiam

0

@Gall teraz zawodnicy mają się lepiej . Pedri gra od deski do deski a celem sztabu na ten rok było zadbanie o dyspozycję Olmo , zobaczymy jak pójdzie .

1

@macio_944 a miał wtedy zacząć biegać

0

@Gall Dembele i Pedri też co nie?

0

@vangoor Olmo to nas ratował wiele razy ale chyba z pamięcią ciężko u Ciebie xD
@patrykzmc2000 no właśnie nie . Żeby mieć konkurencyjny skład iiczyc się na wszystkich frontach potrzebujemy ich dwóch w dobrej dyspozycji.
Albo możemy sprzedać tak jak ludzi w chcieli sprzedać Casado a tydzień później Gavi wypada razem z De Jongiem i nagle jest upssiii.

0

@RoberDzik chłopie nadajesz się .

0

@barteq oby nie .
Oby Araujo i Christensen.

0

@Pressinho no ile było tych rąk po rykoszetach ? Praktycznie w ogóle .

0

@JaneKOS @Pressinho drugi karny dla Realu to nic innego jak piękny wałek.
Zanim piłka trafia w rękę piłkarza Marsylii to najpierw trafia w jego nogi i jest rykoszet w rękę.
Ile było takich zagrań gdzie piłka odbija się od innych części ciała i trafia w rękę i nie było karnego a tutaj proszę .

0

@Zoker panie Zoker jeszcze jedno . Przed uderzeniem piłki w rękę przy drugim karnym , piłka najpierw odbija się od nóg piłkarza Marsylii .
Nie było w zasadach że jak jest rykoszet czy takie inne z bliskiej odległości to takich rąk się nie gwiżdże? XD

2

@Antimadridista_WR to będzie już chyba klub nr 7 pod rząd z którego Mourinho zostanie wywalony xD

2

@Zoker nie , śmieszne to jest udawanie ofiary kiedy taka ilość błędów jest popełniana na korzyść Realu .
Z samych klasyków z tamtego sezonu miałbyś 5-6 błędów i to Wielkiego kalibru.

0

@Criss18Barca to Christensena do pary i gitara.

1

@Zoker przepisy są ale są różnie stosowane w zależności kogo dotyczą.
I przykładów jest sporo .

1

@Zoker przecież Valverde w meczu z nami dostał prosto w rękę, która jeszcze nie była na ziemi .
A przy pierwszej ręce Militao jak zobaczysz video to ma ją wyprostowaną i ułożoną wzdłuż ciała ale ją zgina żeby poszerzyć obrys ciała i dostaje prosto w łokieć xD

0

@neymar77 które czerwo z dupy?

0

@626 zawodnicy muszą tak robić . Inaczej ani sędzia ani var nie zwrócą na to uwagi .

2

Carvajal powinien mieć czerwo .

2

@cchesterr43 widać że nie zadajesz się z @Luciano99 i @Kessie

2

@Kengo zaraz wróci Bellingham i tyle go widzieli w podstawie xd

0

@PatrykBarca po tym że przed zeszłym sezonem wypadł w ciągu 2 sezonów na jakieś 15 spotkań i był najlepszym zawodnikiem w linii obrony .
Jemu jedynemu się nie zdążyły wtopy w obronie jak innym stoperom.
Wnioskuję po tym że gość nie przegrywa pojedynków i świetnie wyprowadza piłkę .

2

Super a co u reszty zespołów Laliga ? Nikt nie kontuzjowany bo postów nie było .

0

@Cyzix no to jak w końcu bo niżej pisali że ich pressing to dramat xd

4

@barcelonaLM przeciwko Realowi praktycznie żadne ręce to nie karny .

0

@JerzyKiler bo Real szalu ogólnie nie gra . A z najlepszym zespołami nie grali .

0

Ja bym powiedział że faul na piłkarzu Bilbao .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?