0

@LinekMichal ale dałoby radę cenę zbić bo kupiliśmy go od spadkowicza . Lewy też był stary i można to było wykorzystać w negocjacjach ale nie w Barcelonie.

1

@SinMistico Isak okienko bez treningu i presezonu .

0

@LinekMichal Rapha i Lewy ta samo .

1

@Wittgenstein nie , nigdy .

11

Nie wydajemy bo nie mamy i nie możemy rejestrować .
Dobrze wiemy że Laporta i spółka jakby się dało to wydawaliby jak popadnie .

0

@Stinger_ dokładnie . 15 latki z LaMasii ogarną na pewno.

0

@Who_you_mam współczujemy!

0

@LambiPL przeszkadza ale jest dozwolone .

0

@mientusek1407 Cubarsi na ten moment to zwykły przeciętniak także wątpię . Miał swój moment ale od dobrego roku wali babole i często się myli .
Za jakieś kilka lat najszybciej .

0

@LambiPL przecież co drugi piłkarz po faulu staje szybko przy piłce żeby zablokować szybkie wznowienie gry .
Wtedy sędzia używa gwizdka i zawodnik musi się odsunąć .
A jak bramkarz łapie dośrodkowanie i chce szybko wznowić ale napastnik często mu to blokuje to też chamstwo? XD

0

@kanver_ a to nie sędzia jest od tego ? XD

2

Rashford zagrał z Andorą na poziomie redakcji fcbarca.com od kilku miesięcy .

0

@Pyrzo_Barca ale co Gyokeres ? Gość jeszcze nie zagrał jednego dobrego sezonu w dobrej lidze , zobaczymy ile wykręci w Arsenalu .
Rapha dużo nastrzelał i zapewne już nigdy takiego sezonu nie powtórzy a jego dorobek strzelecki to i tak nic w porównaniu z porządną 9tką.

0

@Senyer Czarnogóra oczywiście sporo tańsza niż Chorwacja . Co do Dubrownika niestety Gra o tron zrobiła swoje . W centrum starówki wypiliśmy z narzeczoną po dwa drinki i płaciłem coś koło 70 euro xD
Ale wcześniej spędziliśmy prawie tydzień w Splicie i tam już ceny były normalne.

0

@kanver_ Hansi go wpuszczał na 10tke akurat .

0

@kejdzi też byłem w Czarnogórze ostatnio , dokładnie w połowie sierpnia ale tylko w Kotorze :D
Oczywiście ale oni nie mają Barcelony w swoim mieście i nie chcieliby oglądać tyłu spotkań co my zapewne xd
Za to Chorwacki Dubrownik to już dramat totalny , w tak drogim mieście dawno nie byłem xd

2

@blakkudium nie dziwię się ,zasłużył kozacką grą w Barcelonie.

0

@kejdzi zależy dla kogo .
Gdybym zarabiał w Hiszpanii tak jak teraz w Holandii dajmy na to to mógłbym tam spokojnie wyżyć ale zarobki w Hiszpanii są niższe.

0

@Rifek głównie ze względu na mieszkanie jest drogo i to bardzo ale to już problem ogólnie Hiszpanii . Trend ten przewija się w wielu innych krajach , ponieważ booking , airbnb to świetny biznes .
Oczywiście możesz mieszać na obrzeżach i też oczywiście uznamy to za Barcelonę. Jednak przewijać się w czasie meczów czy w okresie letnim w metrze itp jest ciężkie bo wśród tłumów mega złodzieji .
Mieszkam od lat za granicą i mimo że jestem Barcelony i miasto mi się podoba to nigdy nie chciałbym tam zamieszkać .

0

@DJ6 właśnie o to chodzi , nie jest regularny a to go wykreśla kompletnie , topowej 9tki bo tym właśnie wyróżnia się topowy napastnik , strzelaniem regularnie.

1

@antimadridista76 ale jeśli nie zagra Doue i Dembele to poza Barcolą i Kvarą nie mają zbytnio zastępców na skrzydła a to dobra wiadomość .

0

@DJ6 szkoda tylko że jego obroty to nie poziom podstawowej 9 Barcelony .

0

@lucas/catalan tak ,na pewno ktoś z dwójki Balde-Grimaldo chciałby grać po pół i nie chciał by odejść gdyby nie był podstawowym LO xd

0

@kanver_ no nie do końca bo Gavi był często wpuszczany na pozycję nr 10.

19

@Pyrzo_Barca spoczko ale to nigdy nie będzie poziom podstawowego napastnika Barcelony , szczególnie że jako starter wygląda mega przeciętnie.

0

Przede wszystkim jest jak każde sławne miasto czyli nie do życia .
Cholernie drogie ( mimo że zarabiam w Euro) na tle innych miast i krajów. Masa złodziei i tłumy .

Ogólnie rzecz mówiąc na mecz czy kilka dni spoko ale do życia , absolutnie.

13

Jako że Barcelona= The szwagers to mnie w ogóle nie dziwi .
A tak na serio , Ferran nie jest nawet w połowie tak dobrym ŚN jak Lewy i nigdy nie będzie .
Im szybciej klub znajdzie porządnego następcę tym lepiej .

1

Jeśli trzeba wydać ok 25 milionow ,których i tak nie mamy to lepiej kogoś z Laligi , zamiast ryzykować paździa z Brazylii.

3

@RoberDzik jeśli jednym z największych sukcesów jest wygrana bitwa w sądzie dzięki dziurom w systemie to spoko xd

0

@Grubson ale on nie sondował . Bayern go chciał i tam nie poszedł bo on nie chciał odchodzić tylko podbić kontrakt .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?