2

@directedbyfcb ,, i właśnie dlatego dalej mi się nie udaje".

0

@Luciano99 tych użytkowników już nie ma . Zbankrutowali na Twoich typach .

0

@PatrykBarca skąd to przekonanie że są lepsi od Duńczyka? Christensen to nasz najlepszy stoper , gość który praktycznie nigdy nie popełnia błędów.

1

@Kyonego murawa dobra ale praktycznie kompletny brak zysków z biletów to duża strata.

1

@Pomimo27 ten dom , który był w takim stanie już dni wcześniej ?

0

@PatrykBarca z Christensenem to jedynie Konate może rywalizować jeśli chodzi o poziom .
Po drugie to że kończą im się kontrakty to nie znaczy że przyjdą za darmo , każdy z nich będzie liczył na sporą premię dla podpisu .

0

@cules100pro Yamal nie gra w Karabachu .

1

@MirusAmisz żeby ta historia była interesującą to oczywiście że dużo dodadzą. Szczątki znalezione w domu były ale zeznań chyba zbyt wielu nie było .
Udowodnili mu tak naprawdę tylko chyba 2 */zabójstwa a reszta szczątek podobno z grabieży cmentarzy.

0

@PatrykBarca tak jak skrzydłowych ?

3

@blakkudium lepiej przedłużyć Christensena niż wydać 20-30 mln , których nie mamy .

1

,, Wtedy osiągnęłaby minimalną pojemność stadionu wymaganą przez UEFA, wynoszącą 45 000 miejsc" .
To jakim cudem gralismy np z Antwerpią itp gdzie nie mają tyle miejsc ? Przecież graliśmy na stadionie co miał chyba 16tysiecy łącznie.

20

Zacznijmy od tego że Yamala w ogóle nie powinno być w walce o ZP tylko Raphinha .
A Barca też w tym nie pomogła bo zaczęła promować Yamala mimo że Raphinha był lepszy i miałby lepsze szanse.

4

Dobra Mallorca spinać poślady i zabierać 3pkt Espanyolowi.

0

@Marcelinho99 musiałbyś jeszcze Cubarsiego na kogoś wymienić żeby był to najlepszy duet stoperów xD

2

@Kozinho. Tak i na jego tygodniówkę 550 tysi funtów tygodniowo .

0

@ViscaelBarca2007 właśnie u niego chyba głową nie działa , mimo że instynkt do sytuacji strzeleckich ma dobry .
Regularności brak a to podstawa i topowego napadziora.

0

@ViscaelBarca2007 Ferran się nigdy nie poprawi pod tym względem . On zawsze miał wyczucie żeby dochodzić do sytuacji strzeleckich ale zawsze marnować bardzo dużo .

0

@ranger3120 albo dwóch xd

1

@DragonxNF pod koniec zeszłego sezonu był cieniem , zobaczymy jak wejdzie w sezon .

0

@mordini123 3 dni bez alkoholu? Nieźle.

0

@MeMyselfAndI karny przeciwko Szachtarowi Donieck , Srna dostał piłką w plecy .
Ja nie mówię o wynikach tylko decyzjach sędziów.

1

@tbas z tym MVP to bym nie przesadzał . Valencia wczoraj nie podjęła żadnej walki a ich pressing był na poziomie 4 ligi .

0

@directedbyfcb @ProMILs @Gary też tak myślę .

0

Biorąc pod uwagę występ Roonyego to chyba wykluczył się z meczu z Newcastle i Rapha na PS .
Jak myślicie lepiej zagrać Ferminem i Olmo odpowiednio na LS i 10tce czy Rashford dostanie szansę ?

1

@Kinginiesta albo jak sędziowie na Varze razem z głównym wyczyniały cuda w ostatnim klasyku .

5

@Encore to historia o tym jak go GOPR z góry ściągał ?

0

@kiper09 Balde raczej odpada na 100%

0

@Murazor albo jeden kilkukrotnie.

1

Na dziś bardzo trudna do odgadnięcia zagadka , więc proszę wyostrzyć zmysły bo nie będzie to łatwe.
Co to za klub , który:
- dostał karnego w lidze po tym jak jeden z ich zawodników popchnął drugiego z ich zawodników w polu karnym przeciwnika.
- dostał karnego w LM za kopnięcie rywala piłką prosto w plecy w polu karnym .
- jego rywal w LM nie dostał rzutu karnego po tym jak zawodnik tej tajemniczej drużyny dostał piłką w nienaturalnie ułożoną i wysuniętą rękę w polu karnym lecz zaczął udawać że dostał w brzuch i zwijał się z bólu.
- w ostatnim meczu przegranym 4:2 z największym rywalem dzięki trzem ogromnym błędom załogi Varu zdołali: strzelić bramkę, ich zawodnik uniknął otrzymania czerwonej kartki , anulowana została bramka jego rywala . ( Oczywiście o tym ani słowa) .
- mimo wielu błędów na ich korzyść udaje najbardziej poszkodowany zespół na świecie.

1

@ACMaldini3 Gerard Martin i Kounde obaj topka .
Martina komentarzy bardzo chwalili wczoraj .
Ferran asysta super a poza tym zmarnowane dwie setki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?