ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@directedbyfcb ,, i właśnie dlatego dalej mi się nie udaje".
0
@Luciano99 tych użytkowników już nie ma . Zbankrutowali na Twoich typach .
0
@PatrykBarca skąd to przekonanie że są lepsi od Duńczyka? Christensen to nasz najlepszy stoper , gość który praktycznie nigdy nie popełnia błędów.
1
@Kyonego murawa dobra ale praktycznie kompletny brak zysków z biletów to duża strata.
1
@Pomimo27 ten dom , który był w takim stanie już dni wcześniej ?
0
@PatrykBarca z Christensenem to jedynie Konate może rywalizować jeśli chodzi o poziom .
Po drugie to że kończą im się kontrakty to nie znaczy że przyjdą za darmo , każdy z nich będzie liczył na sporą premię dla podpisu .
0
@cules100pro Yamal nie gra w Karabachu .
1
@MirusAmisz żeby ta historia była interesującą to oczywiście że dużo dodadzą. Szczątki znalezione w domu były ale zeznań chyba zbyt wielu nie było .
Udowodnili mu tak naprawdę tylko chyba 2 */zabójstwa a reszta szczątek podobno z grabieży cmentarzy.
0
@PatrykBarca tak jak skrzydłowych ?
3
@blakkudium lepiej przedłużyć Christensena niż wydać 20-30 mln , których nie mamy .
1
,, Wtedy osiągnęłaby minimalną pojemność stadionu wymaganą przez UEFA, wynoszącą 45 000 miejsc" .
To jakim cudem gralismy np z Antwerpią itp gdzie nie mają tyle miejsc ? Przecież graliśmy na stadionie co miał chyba 16tysiecy łącznie.
20
Zacznijmy od tego że Yamala w ogóle nie powinno być w walce o ZP tylko Raphinha .
A Barca też w tym nie pomogła bo zaczęła promować Yamala mimo że Raphinha był lepszy i miałby lepsze szanse.
4
Dobra Mallorca spinać poślady i zabierać 3pkt Espanyolowi.
0
@Marcelinho99 musiałbyś jeszcze Cubarsiego na kogoś wymienić żeby był to najlepszy duet stoperów xD
2
@Kozinho. Tak i na jego tygodniówkę 550 tysi funtów tygodniowo .
0
@ViscaelBarca2007 właśnie u niego chyba głową nie działa , mimo że instynkt do sytuacji strzeleckich ma dobry .
Regularności brak a to podstawa i topowego napadziora.
0
@ViscaelBarca2007 Ferran się nigdy nie poprawi pod tym względem . On zawsze miał wyczucie żeby dochodzić do sytuacji strzeleckich ale zawsze marnować bardzo dużo .
0
@ranger3120 albo dwóch xd
1
@DragonxNF pod koniec zeszłego sezonu był cieniem , zobaczymy jak wejdzie w sezon .
0
@mordini123 3 dni bez alkoholu? Nieźle.
0
@MeMyselfAndI karny przeciwko Szachtarowi Donieck , Srna dostał piłką w plecy .
Ja nie mówię o wynikach tylko decyzjach sędziów.
1
@tbas z tym MVP to bym nie przesadzał . Valencia wczoraj nie podjęła żadnej walki a ich pressing był na poziomie 4 ligi .
0
@directedbyfcb @ProMILs @Gary też tak myślę .
0
Biorąc pod uwagę występ Roonyego to chyba wykluczył się z meczu z Newcastle i Rapha na PS .
Jak myślicie lepiej zagrać Ferminem i Olmo odpowiednio na LS i 10tce czy Rashford dostanie szansę ?
1
@Kinginiesta albo jak sędziowie na Varze razem z głównym wyczyniały cuda w ostatnim klasyku .
5
@Encore to historia o tym jak go GOPR z góry ściągał ?
0
@kiper09 Balde raczej odpada na 100%
0
@Murazor albo jeden kilkukrotnie.
1
Na dziś bardzo trudna do odgadnięcia zagadka , więc proszę wyostrzyć zmysły bo nie będzie to łatwe.
Co to za klub , który:
- dostał karnego w lidze po tym jak jeden z ich zawodników popchnął drugiego z ich zawodników w polu karnym przeciwnika.
- dostał karnego w LM za kopnięcie rywala piłką prosto w plecy w polu karnym .
- jego rywal w LM nie dostał rzutu karnego po tym jak zawodnik tej tajemniczej drużyny dostał piłką w nienaturalnie ułożoną i wysuniętą rękę w polu karnym lecz zaczął udawać że dostał w brzuch i zwijał się z bólu.
- w ostatnim meczu przegranym 4:2 z największym rywalem dzięki trzem ogromnym błędom załogi Varu zdołali: strzelić bramkę, ich zawodnik uniknął otrzymania czerwonej kartki , anulowana została bramka jego rywala . ( Oczywiście o tym ani słowa) .
- mimo wielu błędów na ich korzyść udaje najbardziej poszkodowany zespół na świecie.
1
@ACMaldini3 Gerard Martin i Kounde obaj topka .
Martina komentarzy bardzo chwalili wczoraj .
Ferran asysta super a poza tym zmarnowane dwie setki .