ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 własnie wiesz co , mysoe że dali czerwo bo zobacz gdzie był Cortouis 20 metrów od bramki . Oyarzabsl moglby strzelić.
12
Nie no ja bym dał żółtą .
Czaicie że w El Clasico Ferran byłby sam na sam i Tchouameni dostał żółtą a tu czerwo xD
4
Czyli po meczu . Sociedad od ponad roku nie potrafi odwrócić wyniku .
0
@Herato tak jak ,, Barcelona puszcza zawodnika z dolegliwościami na zgrupowanie" xD
0
@kamiVeB Oby Olmo w podstawie , jak celownik będzie ustawiony to dużo lepszy piłkarz niż reszta.
0
@ViscaelBarca2007 @snupson myślę że zaczniemy z Rashfordem na LS a w drugiej wejdzie Roony na PS i Rapha pójdzie na LS .
0
Mam nadzieję że Ropny będzie na liście powolanych .
Zobaczymy czy zagra na PS czy zaczniemy z Raphinhą na PS i Rashfordem na LS.
0
@BORO_12 przecież jeśli pojechał z urazem to już Barcelona powinna na to zareagować .
0
@BORO_12 Yamal może mieć uraz przez wcześniejsze nadmierne eksploatowanie+ piłkarz może sam nie mówić prawdy żeby grać dalej .
0
@Kengo pięknie napisane ale to nie usprawiedliwia błędów Cubarsiego .
System mógłby usprawiedliwiać jego łamanie spalonego itp ale nie usprawiedliwia prokurowania karnych czy przegranych pojedynków.
0
@BORO_12 mówi to Flick , który sam go katuje cały sezon xD
0
@partymaker nie mówię że tacy są, tylko że ten zawodnik nim nie jest . Trzeba sobie niestety radzić z tym co mamy i dlatego kiepsko to wygląda.
0
@Czarny_ck nie , nie pomyliło mi się . Nikt nie da 50 mln za zawodnika robiącego błędy co chwilę.
0
@ViscaBarca123 dla Ciebie to może być zabawne ale jak się obejrzy zeszły sezon i początek tego to już tak do śmiechu Ci nie będzie
2
@ViscaBarca123 za Cubarsiego to 15 mln max biorąc pod uwagę że baboli co chwilę. Jak się nie ogarnie w ciągu 3-4 lat to skończy w Betisie.
0
My do naszego systemu potrzebujemy stopera sprintera a nie wysokiego , mało zwrotnego kloca.
0
@Laminedependencia jak zobaczymy innego niż na drugim .iejscu to będę bardzo zaskoczony.
1
Szkoda , z nim w składzie Real ma większe szanse na stratę punktów.
1
@Gary chciałbym ale nie jestem pewien xD
1
@Gary Ty w takim razie nie wiadomo czy meczu z Sociedad doczekasz xd
1
@Rifek Rakieta. .
0
@Starrk wysłałem Ci link na priv bo za długi na dyskusję.
0
@Starrk wichura to nie fejk . Nie wiem czy konkretnie w tym domu ale wystarczy wpisać ,, wichury i burze" powiat włodawski .
1
@lukaszmatusiewicz dron nie uderzył w dom tylko do niego wpadł.
Dom był zniszczony wcześniej przez wichury .
Media jedynie podkręcały fałszywymi informacjami .
0
@Szklaner i ciekawostka .
Slayer miał wydać oficjalnie tego dnia płytę zatytułowaną ,, God Hate Us All" ale z racji poskładania się wież zdecydowali się przesunąć .
1
@Rastafarnianin śmiechem jako mieszkaniec Holandii xD
5
@RosjaninBut warto zaznaczyć że o Katyniu wiemy bo Niemcy nas o tym poinformowali .
Głowa mała ilu jeszcze takich masowych mogił nie zostało odkrytych czy co by było przy Wołyniu .
0
@MiGzi no ja właśnie tego artykułu nie mogę znaleźć.
0
@Kengo nie wiem czy to prawda ale w necie huczy od tego że na Interii wydarzenia był podobno artykuł i są screeny z niego o zerwanych dachach i właśnie zdjęcia tego domu .
Ale nie wiem czy to prawda czy po prostu ktoś bekę kręci.
1
@JanZagloba moi znajomi rzucili bo zaczęli biegać .
Jak zacznie Ci na czymś zależeć w czym palenie Co przeszkadza to wtedy rzucisz.