0

@adi7adi8 własnie wiesz co , mysoe że dali czerwo bo zobacz gdzie był Cortouis 20 metrów od bramki . Oyarzabsl moglby strzelić.

12

Nie no ja bym dał żółtą .
Czaicie że w El Clasico Ferran byłby sam na sam i Tchouameni dostał żółtą a tu czerwo xD

4

Czyli po meczu . Sociedad od ponad roku nie potrafi odwrócić wyniku .

0

@Herato tak jak ,, Barcelona puszcza zawodnika z dolegliwościami na zgrupowanie" xD

0

@kamiVeB Oby Olmo w podstawie , jak celownik będzie ustawiony to dużo lepszy piłkarz niż reszta.

0

@ViscaelBarca2007 @snupson myślę że zaczniemy z Rashfordem na LS a w drugiej wejdzie Roony na PS i Rapha pójdzie na LS .

0

Mam nadzieję że Ropny będzie na liście powolanych .
Zobaczymy czy zagra na PS czy zaczniemy z Raphinhą na PS i Rashfordem na LS.

0

@BORO_12 przecież jeśli pojechał z urazem to już Barcelona powinna na to zareagować .

0

@BORO_12 Yamal może mieć uraz przez wcześniejsze nadmierne eksploatowanie+ piłkarz może sam nie mówić prawdy żeby grać dalej .

0

@Kengo pięknie napisane ale to nie usprawiedliwia błędów Cubarsiego .
System mógłby usprawiedliwiać jego łamanie spalonego itp ale nie usprawiedliwia prokurowania karnych czy przegranych pojedynków.

0

@BORO_12 mówi to Flick , który sam go katuje cały sezon xD

0

@partymaker nie mówię że tacy są, tylko że ten zawodnik nim nie jest . Trzeba sobie niestety radzić z tym co mamy i dlatego kiepsko to wygląda.

0

@Czarny_ck nie , nie pomyliło mi się . Nikt nie da 50 mln za zawodnika robiącego błędy co chwilę.

0

@ViscaBarca123 dla Ciebie to może być zabawne ale jak się obejrzy zeszły sezon i początek tego to już tak do śmiechu Ci nie będzie

2

@ViscaBarca123 za Cubarsiego to 15 mln max biorąc pod uwagę że baboli co chwilę. Jak się nie ogarnie w ciągu 3-4 lat to skończy w Betisie.

0

My do naszego systemu potrzebujemy stopera sprintera a nie wysokiego , mało zwrotnego kloca.

0

@Laminedependencia jak zobaczymy innego niż na drugim .iejscu to będę bardzo zaskoczony.

1

Szkoda , z nim w składzie Real ma większe szanse na stratę punktów.

1

@Gary chciałbym ale nie jestem pewien xD

1

@Gary Ty w takim razie nie wiadomo czy meczu z Sociedad doczekasz xd

1

@Rifek Rakieta. .

0

@Starrk wysłałem Ci link na priv bo za długi na dyskusję.

0

@Starrk wichura to nie fejk . Nie wiem czy konkretnie w tym domu ale wystarczy wpisać ,, wichury i burze" powiat włodawski .

1

@lukaszmatusiewicz dron nie uderzył w dom tylko do niego wpadł.
Dom był zniszczony wcześniej przez wichury .
Media jedynie podkręcały fałszywymi informacjami .

0

@Szklaner i ciekawostka .
Slayer miał wydać oficjalnie tego dnia płytę zatytułowaną ,, God Hate Us All" ale z racji poskładania się wież zdecydowali się przesunąć .

1

@Rastafarnianin śmiechem jako mieszkaniec Holandii xD

5

@RosjaninBut warto zaznaczyć że o Katyniu wiemy bo Niemcy nas o tym poinformowali .
Głowa mała ilu jeszcze takich masowych mogił nie zostało odkrytych czy co by było przy Wołyniu .

0

@MiGzi no ja właśnie tego artykułu nie mogę znaleźć.

0

@Kengo nie wiem czy to prawda ale w necie huczy od tego że na Interii wydarzenia był podobno artykuł i są screeny z niego o zerwanych dachach i właśnie zdjęcia tego domu .
Ale nie wiem czy to prawda czy po prostu ktoś bekę kręci.

1

@JanZagloba moi znajomi rzucili bo zaczęli biegać .
Jak zacznie Ci na czymś zależeć w czym palenie Co przeszkadza to wtedy rzucisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?