5

@Encore to historia o tym jak go GOPR z góry ściągał ?

0

@kiper09 Balde raczej odpada na 100%

0

@Murazor albo jeden kilkukrotnie.

1

Na dziś bardzo trudna do odgadnięcia zagadka , więc proszę wyostrzyć zmysły bo nie będzie to łatwe.
Co to za klub , który:
- dostał karnego w lidze po tym jak jeden z ich zawodników popchnął drugiego z ich zawodników w polu karnym przeciwnika.
- dostał karnego w LM za kopnięcie rywala piłką prosto w plecy w polu karnym .
- jego rywal w LM nie dostał rzutu karnego po tym jak zawodnik tej tajemniczej drużyny dostał piłką w nienaturalnie ułożoną i wysuniętą rękę w polu karnym lecz zaczął udawać że dostał w brzuch i zwijał się z bólu.
- w ostatnim meczu przegranym 4:2 z największym rywalem dzięki trzem ogromnym błędom załogi Varu zdołali: strzelić bramkę, ich zawodnik uniknął otrzymania czerwonej kartki , anulowana została bramka jego rywala . ( Oczywiście o tym ani słowa) .
- mimo wielu błędów na ich korzyść udaje najbardziej poszkodowany zespół na świecie.

1

@ACMaldini3 Gerard Martin i Kounde obaj topka .
Martina komentarzy bardzo chwalili wczoraj .
Ferran asysta super a poza tym zmarnowane dwie setki .

0

@Gary tak , na lewym stoperze jest jeszcze plus bo możesz zagrać do Yamala . Minusem na pozycji prawego stopera jest to że nie mamy lewego skrzydła i tam jest z się zazwyczaj nie da zagrać .

5

@ProMILs z całym szacunkiem ale aktualnie Rudiger czy Militao to mogą zdrowemu Christensenowi buty czyścić xd

1

@kanver_ tak i właśnie wtedy zagrywał super piłki a potem po przejściu na prawą stronę gdzieś to zanikło .

1

@EsteBlanco w Lidze Mistrzów grał pan Casemiro , który potrafił zrobić 3 faule taktyczne w drugiej linii i kończył mecz bez kartki . XD
W tamtym roku w meczu z Bayernem wchodzi z ławki Camavinga na DM. Tuż po wejściu przez dwa metry szarpie rozpędzonego Musiale od tyłu i powala go na ziemię. Normalnie myślisz sobie ,, żółtko jak nic " no ale nie dostał nic .
Także z całym szacunkiem ale te kartki to żaden wyznacznik .
Z drugiej strony Barcelona , która większość spotkań miała 70% posiadania piłki , wtedy masz dużo mniejsze szanse na faule i na zbieranie kartek .

3

@BorzyKrzys ale pięknie podskakują.

1

@kanver_ mnie zadziwili komentatorzy , mówiący że przeszkadza mu w rozegraniu to że gra jako lewy stoper ale szczerze to właśnie tam zagrywał dobre górne piłki a na prawym stoperze już nie .

2

@EsteBlanco @mientusek1407 dla mnie Huijsen dostał czerwo tylko dlatego że Cortouis był ponad 20 metrów od bramki i Oyarzabal mógłby ładować do pustej bramki , bo Cortouis nie byłby interweniować rękami .

2

@EsteBlanco ale ich statystyki są totalnie z dupy i bez znaczenia .
Np. żółte kartki w latach ...... .
W Realu grał pan ,, czerwo i żółta kartka " Ramos , który swoimi idiotycznymi faulami zgarniał żółtą prawie co mecz i to na być wielce argument że Real był karany bardziej niż Barcelona przez sędziów.
Albo że var anulował więcej bramek Realu niż Barcelony . Totalnie z dupy

11

@ZwyklyCuler48 ich trzeba był wysłać do Choroszczy .
Ich kibice myślą że przez Negreire ich klub był gwałcony na Camp Nou po 5:0 i bardzo by chcieli żeby coś na nas wyszło bo mieli by usprawiedliwienie od tego że byli żałośni i dlatego wygrywaliśmy Laligę.

0

@Damiain niech Valencia dziękuje właścicielom za swój los.

0

@Lionel_Messi10 to po uj zaczynać ligę na dwie kolejki żeby potem robić tyle przerwy.

2

@Stanio87 myślę że aktualnie nie ma podstawego zawodnika na 10tke.

0

@Stanio87 @Azazel_Pazuzu akurat na cały sezon potrzebujemy ich obu w optymalnej formie . Dobrze że wczoraj obaj wpisali się do raportu meczowego i oby tak dalej .

0

@karci0 nie , po prostu zagrał tragicznie . Na tle tak zwanego rywala i słabego Gayi gość nie wszedł w udany drybling ani razu .

0

@Kazragore tak ale to był pierwszy mecz . Potem w dwóch meczach wbiliśmy im 12 bramek .

0

@partymaker zgadzam się , cała linia obrony top .

3

@APTAPT przecież gra dalej .

0

@barteq zgadza się .

0

@rodineusz synu ale asystę Ferrana to Ty szanuj .

4

@prosto. Na razie Partaczi.

1

Barca z zeszłego sezonu zjadła by tą Valencie znowu i by było z 4:0 do przerwy .
Ale teraz mamy brak skrzydeł bo Rashford grał chyba pod sklejki na YouTube a Roony widać że bardzo chce ale stremowany .

0

@directedbyfcb co do Olmo się nie zgodzę, gdyby był skuteczny to bardzo dobre spotkania .

0

@directedbyfcb Fermina w pierwszym i braku Raphy się nie spodziewałem . Liczyłem też na Robercika w podstawie.

2

@Kessie Carabao Cup tak nie wygląda.

0

Ale Fuhrer namieszał , liczę na dobre meczycho .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?