ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore to historia o tym jak go GOPR z góry ściągał ?
0
@kiper09 Balde raczej odpada na 100%
0
@Murazor albo jeden kilkukrotnie.
1
Na dziś bardzo trudna do odgadnięcia zagadka , więc proszę wyostrzyć zmysły bo nie będzie to łatwe.
Co to za klub , który:
- dostał karnego w lidze po tym jak jeden z ich zawodników popchnął drugiego z ich zawodników w polu karnym przeciwnika.
- dostał karnego w LM za kopnięcie rywala piłką prosto w plecy w polu karnym .
- jego rywal w LM nie dostał rzutu karnego po tym jak zawodnik tej tajemniczej drużyny dostał piłką w nienaturalnie ułożoną i wysuniętą rękę w polu karnym lecz zaczął udawać że dostał w brzuch i zwijał się z bólu.
- w ostatnim meczu przegranym 4:2 z największym rywalem dzięki trzem ogromnym błędom załogi Varu zdołali: strzelić bramkę, ich zawodnik uniknął otrzymania czerwonej kartki , anulowana została bramka jego rywala . ( Oczywiście o tym ani słowa) .
- mimo wielu błędów na ich korzyść udaje najbardziej poszkodowany zespół na świecie.
1
@ACMaldini3 Gerard Martin i Kounde obaj topka .
Martina komentarzy bardzo chwalili wczoraj .
Ferran asysta super a poza tym zmarnowane dwie setki .
0
@Gary tak , na lewym stoperze jest jeszcze plus bo możesz zagrać do Yamala . Minusem na pozycji prawego stopera jest to że nie mamy lewego skrzydła i tam jest z się zazwyczaj nie da zagrać .
5
@ProMILs z całym szacunkiem ale aktualnie Rudiger czy Militao to mogą zdrowemu Christensenowi buty czyścić xd
1
@kanver_ tak i właśnie wtedy zagrywał super piłki a potem po przejściu na prawą stronę gdzieś to zanikło .
1
@EsteBlanco w Lidze Mistrzów grał pan Casemiro , który potrafił zrobić 3 faule taktyczne w drugiej linii i kończył mecz bez kartki . XD
W tamtym roku w meczu z Bayernem wchodzi z ławki Camavinga na DM. Tuż po wejściu przez dwa metry szarpie rozpędzonego Musiale od tyłu i powala go na ziemię. Normalnie myślisz sobie ,, żółtko jak nic " no ale nie dostał nic .
Także z całym szacunkiem ale te kartki to żaden wyznacznik .
Z drugiej strony Barcelona , która większość spotkań miała 70% posiadania piłki , wtedy masz dużo mniejsze szanse na faule i na zbieranie kartek .
3
@BorzyKrzys ale pięknie podskakują.
1
@kanver_ mnie zadziwili komentatorzy , mówiący że przeszkadza mu w rozegraniu to że gra jako lewy stoper ale szczerze to właśnie tam zagrywał dobre górne piłki a na prawym stoperze już nie .
2
@EsteBlanco @mientusek1407 dla mnie Huijsen dostał czerwo tylko dlatego że Cortouis był ponad 20 metrów od bramki i Oyarzabal mógłby ładować do pustej bramki , bo Cortouis nie byłby interweniować rękami .
2
@EsteBlanco ale ich statystyki są totalnie z dupy i bez znaczenia .
Np. żółte kartki w latach ...... .
W Realu grał pan ,, czerwo i żółta kartka " Ramos , który swoimi idiotycznymi faulami zgarniał żółtą prawie co mecz i to na być wielce argument że Real był karany bardziej niż Barcelona przez sędziów.
Albo że var anulował więcej bramek Realu niż Barcelony . Totalnie z dupy
11
@ZwyklyCuler48 ich trzeba był wysłać do Choroszczy .
Ich kibice myślą że przez Negreire ich klub był gwałcony na Camp Nou po 5:0 i bardzo by chcieli żeby coś na nas wyszło bo mieli by usprawiedliwienie od tego że byli żałośni i dlatego wygrywaliśmy Laligę.
0
@Damiain niech Valencia dziękuje właścicielom za swój los.
0
@Lionel_Messi10 to po uj zaczynać ligę na dwie kolejki żeby potem robić tyle przerwy.
2
@Stanio87 myślę że aktualnie nie ma podstawego zawodnika na 10tke.
0
@Stanio87 @Azazel_Pazuzu akurat na cały sezon potrzebujemy ich obu w optymalnej formie . Dobrze że wczoraj obaj wpisali się do raportu meczowego i oby tak dalej .
0
@karci0 nie , po prostu zagrał tragicznie . Na tle tak zwanego rywala i słabego Gayi gość nie wszedł w udany drybling ani razu .
0
@Kazragore tak ale to był pierwszy mecz . Potem w dwóch meczach wbiliśmy im 12 bramek .
0
@partymaker zgadzam się , cała linia obrony top .
3
@APTAPT przecież gra dalej .
0
@barteq zgadza się .
0
@rodineusz synu ale asystę Ferrana to Ty szanuj .
4
@prosto. Na razie Partaczi.
1
Barca z zeszłego sezonu zjadła by tą Valencie znowu i by było z 4:0 do przerwy .
Ale teraz mamy brak skrzydeł bo Rashford grał chyba pod sklejki na YouTube a Roony widać że bardzo chce ale stremowany .
0
@directedbyfcb co do Olmo się nie zgodzę, gdyby był skuteczny to bardzo dobre spotkania .
0
@directedbyfcb Fermina w pierwszym i braku Raphy się nie spodziewałem . Liczyłem też na Robercika w podstawie.
2
@Kessie Carabao Cup tak nie wygląda.
0
Ale Fuhrer namieszał , liczę na dobre meczycho .