ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@spiderman1899 Olmo bierze z niego przykład jeśli chodzi o urazy xd
0
@MateuszDoniec według mnie nie dał lepszej niż Olmo .
Olmo zagrał dobrze , tylko brakło skuteczności .
0
Ah ten nasz barceloński Trumpik .
0
@tbas właśnie myślałem o tym . Wiadomo że nie zestrzelaja ich kiedy np. wiemy że poleci w pole czy coś ale uderzyło w domostwo i moze nie dało się tego zrobić wcześniej bo może było więcej osiedli czy coś .
0
@Eklerek nie wiem co za debil to robił ale do gułagu z nim .
0
@Faro oczywiscoe ale niezadowolenie jest spowodowane równymi warunkami , dla świata jesteśmy tanią siłą roboczą.
Daj im minimalne 2000 euro wypłaty i zobaczylbys relutaty za chwilę.
0
@MOLESTA w Teheranie to nas zdradzała Ameryka z Anglią robiąc laskę Stalinowi.
1
@Faro zależy pod jakim względem . Nie zarabiamy tyle co reszta Europy ale jesteśmy krajem bezpiecznym i nie łażą nam ciapaci po ulicach czy jeżdżą z nożami jak w Niemczech , Holandii , Belgii czy Francji .
0
@lucca87
Z jakim Cubarsim , czemu życzysz źle tej drużynie?
0
@KrwawiaceoczyVEB od decyzji jest trener ale to on się pyta zawodnika jak się czuje itp . Jeśli zawodnik .owi że nic mu nie jest to kontynuuje grę.
1
@John_Doe umówny się , to że Ukraina wojny nie wygra to jest pewne .
Pytanie kiedy to się stanie i jakie będą jej ustępstwa jeśli dojdzie do rozejmu.
0
@Sulimo do mnie to gówno totalne xd
0
@draxidox gdyby Polska była zaatakowana to zmieniliby profilowe w ramach solidarności i tyle xD
6
@John_Doe przecież nawet Ukraina nie uwierzyła by że Polska dołączy do wojny bo spadnie kilka dronow.
Wtedy to już otwarcie byłaby to 3 wojna światowa.
1
@Lucerfi mieliśmy kilka głupich błędów jak te ala senaty że kiedy jedna osoba na posiedzeniu da ,,nie" dla danej decyzji to nie można jej zaakceptować. Większego debilizmu nie widziałem i potem sporo było przekupionych agentów.
Kolejnym że nie mieliśmy silnych sprzymierzeńców ( którzy nie mieli nas w dupie) .
A najgorsze nasze położenie + ciągłe zdrady mimo paktów.
Dlatego zawsze niechęć do Niemców i ruskich ( mimo że mieszkam w Holandii xD).
1
@Lucerfi akurat jestem w trakcie czytania książki o historii Polski i aż takiej historii złej nie mamy bym powiedział . Nie jest nieskazitelną ale zła nie jest.
8
@Andi18 mamy speców wszędzie a nasze państwo jest tam gdzie jest xD
1
@KrwawiaceoczyVEB przecież Gavi sam zdecydował o pozostaniu na boisku xD
0
@RosjaninBut przecież to właśnie on ratował nam mega punkty w lidze jak nam nie szło xD więc chyba musisz sobie ostatni sezon przejrzeć jeszcze raz bo pamięć krótka .
0
@Arekvip równie dobrze może szukać piłki przed polem karnym .
0
Raphinha dał najlepszą próbkę? Czy Wy ten mecz oglądaliscie w ogóle? .
Gość na 10tce totalnie nieogarnal , był niewidoczny i biegał jak kurczak bez głowy a przez to Casado z Pedrim jako dwójka w środku mieli mega utrudnione zadanie .
0
A my oczywiście jak to frajerzy , oddaliśmy takiego grajka za 40 mln euro .
19
A już myślałem że zagrają na orliku w Będzinie.
0
@Ronad10 nie szło zbić ceny za gościa który przez cały sezon miał udział przy 14 bramkach xd
1
@davidek1997 podbijamy
0
@Ronad10 i co z tego że się utrzymali ? W Anglii nie ma klauzul i braliśmy gościa z praktycznie najgorszej drużyny PL .
0
@LinekMichal ale dałoby radę cenę zbić bo kupiliśmy go od spadkowicza . Lewy też był stary i można to było wykorzystać w negocjacjach ale nie w Barcelonie.
1
@SinMistico Isak okienko bez treningu i presezonu .
0
@LinekMichal Rapha i Lewy ta samo .
1
@Wittgenstein nie , nigdy .