3

@spiderman1899 Olmo bierze z niego przykład jeśli chodzi o urazy xd

0

@MateuszDoniec według mnie nie dał lepszej niż Olmo .
Olmo zagrał dobrze , tylko brakło skuteczności .

0

Ah ten nasz barceloński Trumpik .

0

@tbas właśnie myślałem o tym . Wiadomo że nie zestrzelaja ich kiedy np. wiemy że poleci w pole czy coś ale uderzyło w domostwo i moze nie dało się tego zrobić wcześniej bo może było więcej osiedli czy coś .

0

@Eklerek nie wiem co za debil to robił ale do gułagu z nim .

0

@Faro oczywiscoe ale niezadowolenie jest spowodowane równymi warunkami , dla świata jesteśmy tanią siłą roboczą.
Daj im minimalne 2000 euro wypłaty i zobaczylbys relutaty za chwilę.

0

@MOLESTA w Teheranie to nas zdradzała Ameryka z Anglią robiąc laskę Stalinowi.

1

@Faro zależy pod jakim względem . Nie zarabiamy tyle co reszta Europy ale jesteśmy krajem bezpiecznym i nie łażą nam ciapaci po ulicach czy jeżdżą z nożami jak w Niemczech , Holandii , Belgii czy Francji .

0

@lucca87
Z jakim Cubarsim , czemu życzysz źle tej drużynie?

0

@KrwawiaceoczyVEB od decyzji jest trener ale to on się pyta zawodnika jak się czuje itp . Jeśli zawodnik .owi że nic mu nie jest to kontynuuje grę.

1

@John_Doe umówny się , to że Ukraina wojny nie wygra to jest pewne .
Pytanie kiedy to się stanie i jakie będą jej ustępstwa jeśli dojdzie do rozejmu.

0

@Sulimo do mnie to gówno totalne xd

0

@draxidox gdyby Polska była zaatakowana to zmieniliby profilowe w ramach solidarności i tyle xD

6

@John_Doe przecież nawet Ukraina nie uwierzyła by że Polska dołączy do wojny bo spadnie kilka dronow.
Wtedy to już otwarcie byłaby to 3 wojna światowa.

1

@Lucerfi mieliśmy kilka głupich błędów jak te ala senaty że kiedy jedna osoba na posiedzeniu da ,,nie" dla danej decyzji to nie można jej zaakceptować. Większego debilizmu nie widziałem i potem sporo było przekupionych agentów.
Kolejnym że nie mieliśmy silnych sprzymierzeńców ( którzy nie mieli nas w dupie) .
A najgorsze nasze położenie + ciągłe zdrady mimo paktów.
Dlatego zawsze niechęć do Niemców i ruskich ( mimo że mieszkam w Holandii xD).

1

@Lucerfi akurat jestem w trakcie czytania książki o historii Polski i aż takiej historii złej nie mamy bym powiedział . Nie jest nieskazitelną ale zła nie jest.

8

@Andi18 mamy speców wszędzie a nasze państwo jest tam gdzie jest xD

1

@KrwawiaceoczyVEB przecież Gavi sam zdecydował o pozostaniu na boisku xD

0

@RosjaninBut przecież to właśnie on ratował nam mega punkty w lidze jak nam nie szło xD więc chyba musisz sobie ostatni sezon przejrzeć jeszcze raz bo pamięć krótka .

0

@Arekvip równie dobrze może szukać piłki przed polem karnym .

0

Raphinha dał najlepszą próbkę? Czy Wy ten mecz oglądaliscie w ogóle? .
Gość na 10tce totalnie nieogarnal , był niewidoczny i biegał jak kurczak bez głowy a przez to Casado z Pedrim jako dwójka w środku mieli mega utrudnione zadanie .

0

A my oczywiście jak to frajerzy , oddaliśmy takiego grajka za 40 mln euro .

19

A już myślałem że zagrają na orliku w Będzinie.

0

@Ronad10 nie szło zbić ceny za gościa który przez cały sezon miał udział przy 14 bramkach xd

1

@davidek1997 podbijamy

0

@Ronad10 i co z tego że się utrzymali ? W Anglii nie ma klauzul i braliśmy gościa z praktycznie najgorszej drużyny PL .

0

@LinekMichal ale dałoby radę cenę zbić bo kupiliśmy go od spadkowicza . Lewy też był stary i można to było wykorzystać w negocjacjach ale nie w Barcelonie.

1

@SinMistico Isak okienko bez treningu i presezonu .

0

@LinekMichal Rapha i Lewy ta samo .

1

@Wittgenstein nie , nigdy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?