ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stanio87 Waleczność Gaviego to polegała głównie na głupich i bezsensownych sytuacjach , gdzie strach go było wpuszczać bo zaraz żółtko dostawał .
Fermin zjada go w ofensywie pod każdym względem i przy mniejszej liczbie minut bije go dwukrotnie nawet w ostatnim słabszym sezonie.
0
Club Brugge się w tańcu nie bawi widzę.
0
@Stanio87 no opisz mi piłkarza i jego cechy , skoro masz taką dobrą pamięć to proszę o konkrety czym Gavi się wyróżnia.
0
@Stanio87 to przypomnij nam tą wspaniałą grę a także cechy , którymi wyróżnia się Gavi żeby grać w pierwszym zespole.
0
@betonito dla mnie z dwójki Fermin-Gavi to pierwszy może lepszą karierę zrobić .
Gavi jest znany głównie z debilnych fauli i pressingu, nic poza tym nie rzuca się w oko w jego grze.
0
@maciekofcb na szybko bez nazwisk ale na pewno stoper do pary z Christensenem , środkowy napastnik i defensywny pomocnik .
0
@BORO_12 bo nie wiadomo jak rozumieć ten transfer .
Kiedy gra z Raphinhą na boisku to na razie tracimy na jakości a płacić 20 mln euro za wypożyczenie rezerwowego to bez sensu .
Dla mnie nie przy obecnych finansach to nie jest wyjście ale zobaczymy .
0
@Destroyer_of_Worlds ale wiesz że to może działać w dwie strony.
Równie dobrze możemy sprzedać Fermina a któryś z naszych zerwie więzadła i jesteś w dupie na cały sezon. .
0
@ini_barca jak się ma takich ludzi w zarządzie to co się dziwić .
My byliśmy dymani od zawsze jeśli chodzi o sprzedaż . Thiago Alcantara czy Yaya Toure to kryminał .
0
@Gary @BORO_12 ale czy Wy nie rozumiecie że Barcelona to klub z ogromnymi długami? .
Jak masz długi na miliard euro to myślisz w inny sposób a nie wydajesz sobie po 50 milionów w okienko a potem nie wiadomo czy nie musisz sprzedać pilarzy bardziej przydatnych .
Oboje mówicie że potrzeba jakości ale jaką gwarancją jakości jest Rashford , który dodatkowo zjada się pozycjami z Raphinhą? Rashford zapewne nie zdobędzie nawet połowy z kanadyjki Raphinhi z zeszłego sezonu.
Na zmiennika Yamala ściągnęliśmy Roonyego tanim kosztem i może będzie spoko a co z Rashfordem ? Jak będzie spoko to wydamy kolejne 30+ gigantyczna pensja?.
Z całym szacunkiem ale jeśli dla takiego klubu jedynymi opcjami do wzmocnien to był Nico , Diaz i Rashford to tylko pokazuje w jakiej dupie jest zarząd tego klubu .
3
@FCBparasiempre warto zaznaczyć że to dzięki niemu zobaczyliśmy Vitora Roque w Barcelonie .
0
@Gary no myślę że jakbyś pracował w Barcelonie to dział scoutingu od czegoś jest .
Skoro są się sprowadzić piłkarzy jak Pedri czy Araujo , to można by znaleźć skrzydłowego o potencjale , który nie kosztuje Cię minimum 20 mln euro ( pensją Rashforda+ ewentualne 5 jak go nie kupimy) .
0
@Gaucho no i cudownie.
0
@BORO_12 Rashford najtańsza możliwa opcja? Serio?.
Nie ma na świecie skrzydłowego z mniejszą pensją?.
No tak w sumie dla Theszwagers i ich scoutingu pewnie nie ma .
0
@BORO_12 bo czytaj co do Ciebie pisze że zrozumieniem .
Ja nie mam nic przeciwko ściągnięciu rezerwowych skrzydłowych ale nie za jedną z najlepszych pensji w zespole . Rozumiesz?
0
@luki9v Fermin w tamtym sezonie miał 7 bramek i 8 asyst jak coś . I radzę spojrzeć ile minut grał .
0
@BORO_12 ale nas to nie urządza w żadnym stopniu , lepiej próbować z innymi jak Roony, skoro Yamal i Rapha i tak są podstawowymi zawodnikami .
0
@BORO_12 bardziej chodzi o to że bardzo dużo zarabia i mamy teraz problemy , nie o jego jakość a pensję.
0
@Filipem problem tylko jest taki że Rashford zarejestrowany i mamy problem z rejestracją reszty drużyny i możemy się bardziej osłabić niż wzmocnić.
0
@luki9v ja nie mówię że mają nie dostać szansy , tylko żeby nie być przekonanym że obsadzą pozycję kiedy jeszcze nie zagrali pełnego meczu .
A co do Gaviego to gdzie on lepszy w wykończeniu od Fermina . Fermin w pierwszym sezonie na strzelał i to topowym zespołom .
Gavi strzela raz na rok.
0
@Faro raz do roku to i garbaty się wyprostuje . Gavi jest zbyt słaby w ofensywie żeby rządzić na 10tce a defensywnym pomocnikiem też nie jest .
Wolę zostawić Fermina na 10tce , który jest pewniakiem do robienia liczb.
2
Jak dla mnie sprzedaż Fermina to byłaby pomyłka a i pokazałaby jakimi debilami jest zarząd .
Skoro nie ma kasy i trzeba sprzedaży to na co było ściągać Olmo rok temu? Na cholerę ten Rashford skoro i tak Rapha musi gdzieś grać i z Olmo na 10tce to Rapha będzie na miejscu Rashforda .
Ściągnęliśmy chlopa z pensją 14 mln euro , który możliwe że pogra rok i wróci do United a sprzedamy rezerwowego z jakością żeby przy ewentualnej kontuzji Olmo szukać wielce 10tki , której oprócz Olmo-Fermina nie mamy bo reszta się tam kopie po czole .
2
@BORO_12 Raphinha na 10tce biegał jak kurczak bez głowy , Gavi na 10tce to dla mnie też bardzo średnia opcja .
A te opcję jak ,, Toniego, Guille, Dro i Bardhija." Nie zagrały ani jednego pełnego meczu na poziomie Laliga , więc też można do śmieci wyrzucić w sumie .
0
@lucca87 ale to Ty po jednym meczu i to nieudanym uważasz że może tam grać .
Jak dla mnie nie może i to miejsce jest zarezerwowane dla Olmo , który ogarnia to bardzo dobrze.
0
@Nightraider Oriol też xD
0
@Murazor a z kogo obecny zarząd potrafił zbić z ceny? Z nikogo . Ile im zawołają to tyle płacą.
0
@lucca87 no więc , dla Ciebie też , bo to praktycznie pierwszy mecz na tej pozycji i kompletnie zawalony , więc nie wiem skąd przekonanie że Rapha tam może grać.
0
@Nightraider Toniego i Dro? Serio? Żaden z nich na razie nie pokazał nic na poziomie Laliga a uważasz że są to opcje na tą pozycję w Barcelonie?
1
@lucca87 Rapha pokazał z Levante ze na pozycję 10tki to się nie nadaje.
0
@lucca87 Cubarsi na ławę.